Mám zapálené hrdlo?

10. nov 2020

Prosím vás je tu nejaký doktor? Je to zapálené hrdlo? Angína? Čo na to dať? Cítim sucho v nose aj v krku a bolesť hrdla už asi 5 dní nič podobné som ešte nemala. Ďakujem za rady

adusa1987
10. nov 2020

Ja som mala.len cisto bolave hrdlo a v noci ma dusilo cez den skoro nic mi nebolo presiel tyzden nic hrdlo bolelo a uz sa to zacinalo zhorsovat palenie hrude peedpisala mi antibiotika a to som mala vysetrenie cez fon...

autor
10. nov 2020

@adusa1987 hej mne cez telefón povedal doktor že pokiaľ nekaslem lebo fakt kašeľ žiadny že to nič nie je a mám si kúpiť v lekárni jox a cuckat doritricin no len mne sa to nezdá proste a antibiotiká mi nedá pokiaľ je to len hrdlo 😔

katulkaaa24
10. nov 2020

Blízky člen rodiny bol pozitívne testovaný a mal presne tieto príznaky.Tiež si myslel,že to je len nejaké prechladnutie.Ani len neuvaźoval nad tým,že to môže byť Covid.Keby nebolo testovania tak sa to asi ani nedozvie😊

autor
10. nov 2020

@katulkaaa24 nie, covid to nebude, nebola som nikde dva týždne ani muž sme doma pracujeme z domu a pred tými dvoma týždňami sme boli na nákupe potravín takže pochybujem 😔 a kiežby covid len s takýmto príznakom tak by som bola aj rada 😀

evinku
10. nov 2020

Ja som bola pozitívne testovaná minulý týždeň... A tiež príznaky som mala len nádchu a bolesť hrdla( skriabanie)... Nič viac...