Máte doma pole dance tyč?

kristinali
11. feb 2018

Ahojte..chcela by som si kupit domov tyc na pole dance. Lenze potrebovala by som poradit,aka tyc je najlepsia. Uz som pozerala par e-shopov,ceny na hybu okolo 100-150eur a instalacia je bez vrtania. Kto mate doma takuto tyc- su stabilne? Mozu sa uchytit aj o sadrokartonovy strop? Poradte 😊 kazda informacia je dobra. Dakujem 😙

tncka
11. feb 2018

@kristinali ja teda tyc nemam a isto by som ju vytrhla s mojou vahou aj z normalneho stropu nie este zo sadrokartonu 😁 isto sa to nemontuje o sadrokarton

kristinali
autor
11. feb 2018

😀😀 ono sa to nemontuje-nevrta vobec.. preto ma zaujima,ze ako to tam vlastne drzi a ci to drzi

lenkaaw
12. feb 2018

Kamoska ma a drzi to v pohode, len co sa tyka sadrokartonu tak to neporadim :D radsej to dat do izby kde je strop z tehly alebo panelu

libawet
12. feb 2018

@kristinali inštalácia bez vŕtania, tak to by som sa veru bála na to vyliezť, to si radšej pozri v norm. šport. obchodoch, aby si to aj videla a prípadne si aj vyskúšala ešte v obchode, toto by som asi cez net nekupovala, ak nechceš prísť k zraneniu.

harmona
12. feb 2018

Ak sa to vobec nevrta tak to su potom tie take co maju taku zakladnu a ta by mala byt dost tazka na to aby sa to neprevazilo nie?

jaya47
12. feb 2018

Celkom ti poradit neviem, ale kamaratka, co ma pole dance tyc, tak ma bezny strop a vravela, ze jej praska. Takze pochybujem, ze sadrokarton to zvladne. Ale neviem nic o tvojej konkretnej tyci, ze co ak je to taka, co zatazuje len spodok.

elmar
12. feb 2018

Ahoj,moja znama sa pole dance venuje,vyucuje deti aj dospelych,na fb ma stranku adka pole,skus jej napisat.

thami
12. feb 2018

na sadrokarton nie, tyc sa upevnuje pomocou protitlaku, ktory vysrobovanim vytvara... preto by ti to na sadrokartone nedrzalo, znicilo by ti to strop...

moose_cree
9. mar 2018

Páči sa mi to, ale nemám 🙂

sadulienka
13. okt 2021

Ahojte, chcela by som oživiť tuto tému a spytat sa ci mate niekto doma tyč na pole dance a ci to ničí velmi strop … uvažujem o kúpe tyce ale tohto sa dosť bojim … Dakujem za odpoved 🙂

6kristina
25. dec 2021

Zdravím chcela by som sa spýtať či máte skúsenosť s tyčou ktorú nemusí držať strop 🙂