Máte kontakt na Doc. MUDr. Tibora Bielika?

sempro
10. júl 2012

ahojte baby, chcela by som vás poprosiť, či nemáte niektorá kontakt na doc. Bielika v Banskej Bystrici, chcela by som ísť k nemu na konzultáciu ohľadom myomu. Počula som, že je veľký odborník a veľa báb si ho chváli. Neviete niektorá, ako sa u neho objednáva na konzultáciu? Za všetky rady budem veľmi vďačná. Ďakujem

bea711
28. júl 2016

Ano dovolala.ma dovolenku.robi az od augusta.

cunka
28. júl 2016

@bea711 dakujem velmi pekne za info. Ak sa mozem este opytat ako dlho sa caka na termin objednania?

bea711
29. júl 2016

@cunka no ja cakam uz treti tyzden ale to mozno preto ze ma dovolenku

kuki23
17. feb 2018

Ahojte, nemate kontakt na pána dr Bielika, v súčastnosti pôsobí v Martinskej nemocnici. Ďakujem

kk77
26. feb 2018

@kuki23 ahoj, prosim ta zohnala si kontakt na pana doktora? Ak ano dala by si mi nejake info, surne potrebujem pre dceru. Velmi dakujem!

kuki23
26. feb 2018

@kk77 ahoj, nezohnala som

kk77
26. feb 2018

@kuki23 dakujem. Ak sa mi nieco podari zohnat, poslem. Ahoj!

noni99
2. mar 2018

@kuki23 ahoj. Podarilo sa ti skontaktovat s dr bielikom? Dakujem

vogel
5. aug 2018

Ahojte nahodou neviete ako by som sa dostala na konzultaciu MUDr. Tiborovi Bielikovi? Nejaky telefonny kontakt alebo nema ambulanciu v nemocnici v Martine?

noni99
6. aug 2018

@vogel konzultácie ma iba v BB a v MT operuje

druzuz
6. aug 2018

@vogel nájdi si cez Google stránku gpkc , tam je kontakt a ordinačné hodiny 😉

vogel
8. aug 2018

@druzuz ďakujem zavolám do BB, do nemocnice v Martine som volala má do konca mesiaca dovolenku

druzuz
8. aug 2018

@vogel najlepšie je na ten kontakt na stránke, to je priamo do ordinácie, kde ti dá sestrička termín. Lebo to je úplne nezávislé od nemocnice, to je jeho ordinácia.

vogel
8. aug 2018

@druzuz dnes som volala do ordinacie mam termin v piatok 10.8. potom maju dovolenku som rada, ze tak rychlo lebo mam dost velke bolesti moja lekarka ma posiela na operaciu dufam ze vsetko dobre dopadne

druzuz
8. aug 2018

@vogel držím silno palce. Doktor je naozaj fajn a odborník.

vogel
9. aug 2018

@druzuz ďakujem

vogel
12. aug 2018

@vogel 31.8. Idem na operaciu. Lekar mi vsetko vysvetlil a nakreslil je neskutocne trpezlivy a dosledny. Uzasny clovek a odbornik. Skoda ze som o nom nevedela skor. Kedze mam bolesti snazil sa mi najst skory termin. Bude ma operovat v Rimavskej Sobote, svoje pacientky operuje aj v tejto nemocnici. V Martine je to plne obsadene. Drz mi palce.

druzuz
12. aug 2018

@vogel on je super a hlavne v ordinácii ma na pacientky čas, lebo v nemocnici je to už rýchle všetko. Neboj, on ti určite pomôže, aspoň ja mam veľmi dobrú skúsenosť. Ja som mala pocit, že po operacii s nim som sa rýchlejšie zostavila, ako po prvej, čo mi robili v BA. A hlavne on už veľa vecí vie odhaliť samotnym vyšetrením, takže je pripraveny na situáciu.

bucko
15. jan 2019

Prosim mozem poprosit cislo do MT..? Dakujeeem

babkaanena
11. feb 2019

je to pan doktor uzasny clovek

carmenuska
2. mar 2019

Baby,ako prebieha ta konzultacia prosim vas?On si urobi svoje vysetrenie?co vsetko vam robil,?robi aj nejake odbery,ci to vsetko musi moj gyn mi dat?A rovno na konzultacii da termin operacie?Dakujem

babkaanena
3. mar 2019

@carmenuska mojeje dcere na konzultacii povedal,co ju caka,termin jej nedal dohodli sme sa,ze sa ozve,odbery na predoperacne si musela spravit doma,tam prisla uz pripravena

cunka
3. mar 2019

@carmenuska ja som na konzultáciu prišla s výsledkami a papiermi od odosielajuceho lekára. Urobil mi bežné gynekologické vyšetrenie a sono. Na základe jeho nálezu mi hneď dal termín operácie. Predoperačné vyšetrenia sa robia v mieste bydliska a potom s nimi už na príjem do nemocnice. Je to špičkový lekár, vďaka nemu sa po roku od operácie tešíme druhému synčekovi.

vikusa18
24. apr 2019

@cunka prosím viete mi poslať niekto kontakt na pána doktora Bielka ďakujem pekne

kristina1986
16. máj 2019

Uz tyzden sa k doktorovi Bielkovi neviem dovolat v ordinacnych hodinach.mate s neuspesnym volanim tiez skusenosti a dovolali ste sa nakoniec? alebo to je beznadejne?

carmenuska
16. máj 2019

@kristina1986 ahoj,ja som sa tiez nemohla.Ale skusala som stale a dovolala som sa az kolo 19,30 . Az vtedy zapli mobil.Skus na konci ordinacnych hodin.Idem tam o dva tyzdne.

kristina1986
16. máj 2019

Dakujem.a kolko si cakala na termin?
@carmenuska

carmenuska
16. máj 2019

@kristina1986 ponukali mi termin aj 2 tyzdne po tom,ako som volala,im niekto vypadol ,no mala som vtedy mat ms ...Priblizne dva mesiace,ale to ja som si vybrala podla toho,ako muz robi,aby postrazil deti.Inak by som uz davno bola po konzultacii.

timea08
1. aug 2019

Ahojte baby. Viete mi kontakt dat na Doc. Tibor Bielik? Nevie niekto ako je teraz na dovolenke?

timea08
1. aug 2019

Potrebovala bi som to surne. Dakujem.