Máte skúsenosti s bolesťou prsníka?

sany4554
2. okt 2019

Ahojte, mám bolesť prsníka pri dotyku, pri zodvihnutí ruky alebo pri pohybe. Mate s tým niekto skúsenosť alebo čo by to mohlo byť?

lindusss2016
2. okt 2019

@sany4554 no jedno z ochoreni, ktore by to mohli byt asi poznas a aj tusis, tak nevahaj a chod co najskor ku gynekologicke, nech ti vypise urgentne listok na sono a vezmu ta do tyzdna.

lindusss2016
2. okt 2019

@sany4554 no ale aby som ta len neplasila, mala som nieco podobne a bolo to asi z chrbtice. Ale ja som tu bolest citila skor v podpazusi, na ramene a trosku, ako sa zacinaju prsia. No na sone ma aj tak nejaku dobu pravidelne kontrolovali

sany4554
autor
2. okt 2019

@lindusss2016 no ja som si praveze nenahmatala ani hrčku ani nič, len je to taká bolesť ako modrina alebo zapal take citlivé , neviem to definovať no nieje to taká bolest ako pred menštruáciou... a je chvíľa kedy to necitim a je chvila kedy to citim dosť... no ale sak radsej navštívim doktora 😌 ale ďakujem za vyjadrenie sa 😇

erickatt
2. okt 2019

@sany4554 ja som to mala. Ani lezat, ani sedieť, ani s podprsenkou ani bez. Z ničoho nic to začalo bolieť do rána hrôza. Letela som k dr. A ze nic. Ze úplne všetko ok. Na sono som sla za 5 dni. A tiež vsetko ok. Našťastie... Ze ci som sa neudrela, nová podprsenka, kostica, ci som necvicila....

sany4554
autor
2. okt 2019

@erickatt no práveže to doslo tak necakane podprsenku nosim stale rovnaky typ a ani som sa neudrela, este som rozmyslala ci to nemoze byt že som nejako zle spala v noci lenze boli ma to uz druhy den takže neviem 😏

erickatt
2. okt 2019

@sany4554 presne ako mne. Rano kusok a do večera total. Šlahla som si tabletku na chrbát co mám.. a pomohlo. Nemohla si prechladnúť??

sany4554
autor
2. okt 2019

@erickatt fakt neviem čo to môže byť, len nemyslím si že v mojom veku by to mohlo byt niečo vážne kedze mam len 19, ale všetko je možné, tak som chcela vedieť že či niekto odtialto mal niečo podobné...

erickatt
2. okt 2019

@sany4554 skus behnut k dr ak to neprejde, a na sono sa obhednat osobne, fakt mi dali termín tuzim za tri dni..

sany4554
autor
2. okt 2019

@erickatt dobre skusím, ďakujem

lindusss2016
2. okt 2019

@sany4554 no ziadnu hrcku si si ani nahmatat nemusela, hrcky nie su vzdy hmatne, aj keby uz boli naozaj zle 😐 ja ta nechcem strasit, lebo som zazila podobne a nebolo to nic, ale bohuzial, mala som aj znamu, ktora nemala nic, len zrazu zacala citit bolest, ked zdvihla ruku a ostali po nej tri deti 😥