Mávam zápaly v pošve. Poraďte niečo dobré na imunitu

cokoemma
7. dec 2022

Ahojte. Trápia má neustále zápaly v pošve. Preliečili ma, bola som na konizácii. A zápaly sú späť. Opäť mám liečbu. Som už z toho zúfalá. Potrebujem si posilniť imunitu, aby mi to nejako ustúpilo. Čo pomáha? Ďakujem.😉

lucia851
7. dec 2022

@cokoemma imunoglukan

sunshine_18
7. dec 2022

@cokoemma navštíviť imunológia a kvalitné probiotika odporúčam super dophilus z lekárne(su presne na močové cesty a posvu) + nejaké kvalitné vaginálne probiotika

tinka_1807
7. dec 2022

@cokoemma Mne lekárka odporučila kombináciu Wobenzym (enzýmy) + probiotiká štandardné + vaginálne probiotiká - vraj jedny najlepších sú Lactofeel

cokoemma
autor
7. dec 2022

@tinka_1807 Kde ste kúpili Wobenzym? Nemôžem ho zohnať.

kalifka
7. dec 2022

@cokoemma môžem sa opýtať a partner bol tiež vyšetrení? Lebo mozno sa zbytočne liečite a takto sa to točí v kruhu.

sabina_71
8. dec 2022

Dať vyšetriť partnera je super napad. A áno lactofeel sú najlepšie alebo potom gynimum rapid. V podstate zloženie je to isté, ale rapid viac pomôže pri akútnych problémoch. Plus treba dať pozor na práci gel, avivaz, parfumy na vložkách, toaletaku a pod.

eternity24
8. dec 2022

@cokoemma wobenzym a pila som na vela čaju z petržlenovej vňate. Obmedziť cukor

gogce
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelika013
9. dec 2022

Ahoj 👋 A čo tak siahnuť po bylinných produktoch ? Tento problém treba hlavne liečiť z vnútra ( treba prečistiť organizmus), ale samozrejme aj z vonku. Ak chceš vedieť ako, tak mi napíš správu. Rada Ti pomôžem