Medzerník po extrakcii predných zubov

janka1011
2. jún 2021

Som objednaná na extrakciu dvoch predných zubov 😟 Zubár mi povedal, že na druhý deň dostanem nejaký dočasný medzerník.Prosím vás máte s tým niekto skúsenosť?? Dá sa s tým normálne fungovať, rozprávať, jesť???

puertorico
2. jún 2021

@janka1011 ahoj ja to mám teraz. prvých pár dní sa s tým nedá moc rozprávať budeš šušlať ale šikovno sa naučíš . jesť sa s tým moc nedá, lebo je to umelina. Ja si to väčšinou vyberám. akože keď je niečo čo sa krája alebo také niečo ako mäso na šťave sa dá jesť ale keď by si chcela nejaký hamburger alebo kebab či bagetu tak neviem neviem. Akože dá sa, ale je to také ako keby máš cukrík v ústach. Treba oskúšať. A fungovať sa s tým samozrejme dá, aj ti to bude chýbať keď si to večer budeš vyberať, môj dočasný medzerník je na princípe háčikov ktoré držia na zadných zuboch a nepotrebujem ani tie fixačné pasty či čo sa to dáva

janka1011
autor
2. jún 2021

@puertorico ďakujem no strašne sa bojím ako to prežijem... tiež ti predné vyberali?

puertorico
2. jún 2021

@janka1011 ano 2, neboj sa ani vidieť to nie je že tam máš medzerník, len to je vyrobené z umeliny. A dočasne to prežiješ. Len to jedenie opatrne.

janka1011
autor
2. jún 2021

@puertorico no mne tiež idú dva - jednotku a dvojku vedĺa seba, bojím sa strašne, nie však trhania ale toho ako to celé obdobie bez zubov prežijem 😕