Meškanie menštruácie, ale tehotenstvo to nie je

flipinka
7. okt 2015

Ahojte, stala sa mi taka vec - mam 35 rokov a uz aj deticky, vzdy som mala pravidelny cyklus, odzaciatku ako mi prisiel prvy menzes - vzdy to bolo tych 26 max. 30 dni. Menzes mi vynechal jedine, ked som bola tehotna a potom kym som kojila par prvych mesiacov. Minuly mesiac som ho vsak dostala az na 40. den (uplne normalny ako vzdy, ani nie slabsi ani kratsi) a robila som si vtedy aj tehu test, no bol samozrejme negativny. A teraz mi uz zas meska, dnes je 38. den.
Som objednana ku gynekologicke na preventivku buduci tyzden, no ktovie ci to zas nebudem musiet posunut, ked to dostanem neskor. Ale jasne, ze budem riesit, tak si odpustite komenty typu - nepytaj sa a daj sa vysetrit - tie ma nezaujimaju, chcem vediet, ci sa niekomu nieco podobne stalo a co bolo na pricine.
Ma niekto taku skusenost, ze z nicoho nic sa takto predlzil cyklus? Podotykam, ze som nemala stresy, chora som nebola, nechudla som, ani som rapidne nepribrala (i ked nadvahu mam, ale to uz vyse roka a doteraz to bolo v pohode co sa menzesu tyka).

flipinka
autor
9. okt 2015

Nikto nic?