Microblading obočia

adriana1990aa
29. apr 2017

Ahojte, pred tyzdnom som bola na microbladingu obocia, ale nepaci sa mi tvar a ani farba som z toho zufala! Po akom case vam zmizlo uplne pmu? Co sa stane ak nepojdem na korekciu?

syvina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elemka11
4. jan 2020

Ahojte pred tyzdnom som bola na, microblaiding a dnes som sa zobudila a chyba mi z vrcnej části kusok obocia v strede. Do korekce daleko tak budem chodit jak blbec. Je tu niektora ktorej sa stalo nieco take ako mne?

jarka1910
14. jan 2020

@anny.k mám čerstvo vytetované púdrové obočie a taterka mi kázala omývať si to počas prvých 3 dní dezinfekčným mydlom. Nerozumiem tomu.... Všade sa píše,že tetovanie sa nesmie namáčať. Je to pri pudrovom obočí inak? Čo ak si ho nebudem umyvať ?

tehula
14. jan 2020

@jarka1910 nic neumyvat. Vobec nemacat. Ak sa robia ti chrasty, obcas premasti

elemka11
17. jan 2020

@tehula chcem sa ta opytat mozem premastit aj obocie roubené na sposob microblaiding? Já mám 3 tyzdne urobene obocie a mam tam este chrasty a este k tomu mám obocie suché aj okolo obocia. Už sa nemozem dočkat korekcie pretoze mi dost povipadalo a vyzeram no hrozne.

jarka1910
17. jan 2020

@tehula Ďakujem . Nemáčam si to. Druhý deň po tetovaní som si na to dala Uni gel. Toto mi odpotučala iná taterka v BA dávať si na pery a tie sa po tetovaní krasne vyhojili,bez chrást a bez oparov. Teraz je to 5 dní od tetovania obočia. Uni gel si dávam každý druhý deň a obočko vyzerá krásne.Žiadne chrasty.Uvidíme aký bude výsledok.

jarka1910
17. jan 2020

@elemka11 použi Uni gel. Kúpiš v lekárni asi za 6,50€. Mala som to odporučené taterkou a už po druhý krát sa osvedčil.

elemka11
17. jan 2020

@jarka1910 dakujem za odpoved, len ha nezijem na SK tak neviem aky podobný gel by som tu v UK mohla kupit

elemka11
17. jan 2020

@jarka1910 dakujem nieco take kupim.

jarka1910
17. jan 2020

@elemka11 Podľa popisu je to ten istý gel aký mi doporučila taterka a ktorý som použivala na pery a teraz aj na obočie. Krásne a rýchlo všetko vyhojí https://www.benulekaren.sk/unigel-5g-na-hojenie...

elemka11
17. jan 2020

@jarka1910 a ty si ten gel používala hned od prvého dna? Aky sposob obocia ti robili?

jarka1910
17. jan 2020

@elemka11 robili mi pudrové obočie. Pred tým som mala obočie 2x klasicky tetované. 3x som mala tetované očné linky. Pery som si dala tetovať 3x(1x len kontúru,2x plné pery). Ten unigel som použila len pri posledných 2 tetovaniach a to hojenie vyzeralo úplne inak. Pred tým vždy boli na tetovaniach chrastičky a horšie sa všetko hojilo. Napríklad pery som po 2 tetovaniach mala s množstvom chrastičiek a celú vrchnú peru posiatu herpesmi. Pri poslednom tetovaní pier vďaka Unigelu neboli ani opary,ani chrasty. A teraz to isté sledujem na obočí. Úplne iné hojenie ako pri prvých 2 dvoch tetovaniach. Žiadne chrasty,pretože ten gél(prečítaj popis) bráni tvoreniu chrást. Prvý deň som si na obočko nedala nič. Na druhý deň ráno som vatovou tyčinkou naniesla jemnú vrstvu Unigelu a odvtedy tak robím každý druhy deň. Nič iné si na to nedávam. Hlavne nie vodu.

elemka11
18. jan 2020

@jarka1910 já tiez ziadnu vodu nedavam a tvar si umyvam iba po oči. V stredu mám mat korekci no neviem ci budem moct ist lebo mam stále chrasty a polovicku povipadane a nevyzera to pekne. Nevysvetlujem ludom v práci ked sa s niekym rozprava co mám za obocie ale určitě sa cuduju co to mam. Jaj nech uz je po korekci a hlavne nech som potom spokojna. Citala som články aj o tom že nie každé tělo moze přijat pigment pri mikroblading a neviem ci nie som ten případ

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
balabasm
22. máj 2020

@sandra151 podľa toho u koho si bola a koľko to stálo?

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabrielkaa
23. máj 2020

@sandra151 neboj, budeš to mat o 30% bledšie a myslím, že aj tenšie. Ja som si po prvom zákroku nevedela na to zvyknúť ale mne to skoro celé zišlo... musela som na korekciu

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tehula
24. máj 2020

@sandra151 neboj, ked sa to zahoji a chrasticky poopadavaju, bude to uplne inak vyzerat.
Ja ked som sla na pudrove obocko, som odtial odchadzala ako Angry bird. Prisaham, ze muz sa neudrzal smiechom a ja ked som sa videla v zrkadle som sa musela tiez smiat, ze preboha, bude zle, az pojdem tak do prace. Ale nosila som pocas hojenia okuliare, ktorych ram akurat lemoval to obocko, tak to tak nekricalo. Potom ked zacali chrasticky opadavat, tak som bola prekvapena, ake blede to ostavalo. S vysledkom som mega spokojna. Netrebalo ani korekciu robit.
Obocko mam uz 1 a stvrt roka a mozno v zime pojdem zas, ak by to vybledlo.
Chce to cas

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tehula
24. máj 2020

@sandra151 po tyzdni az asi. Lebo potom sa zacali tie supinky robit a nesmies si chrasticky strhavat. Ale vydrz, utecie to ako voda. Hlavne vysledok potesi

jarka1910
24. máj 2020

@elemka11 no asi píšem už neskoro. Ja som Uni gel používala od druheho dňa každé rano. Len raz denne stačí. Davala som si to 7dní len tenúčko vatovou tyčinkou.. Krásne sa všetko zahojí bez chrastičiek. Prvý deň som len pár krát priložila vždy čistú hygienickú vreckovku. Odsala som tým tie tekute vylúčky

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jarka1910
24. máj 2020

@sandra151 mne to kázala umývať každý deň a začat s tým už na druhý deň. Ani raz som to neumyla kým neodpadli chrastičky (drobné omrvinky). A ostala mi aj pekná farba. Spravila som presne to iste ,čo mi kázala taterka v BA po tetovaní pier. Uni gel každé rano a inak nič. Krásne sa mi zahojili pery a aj obočie.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leyla9
14. júl 2020

Ahojte odporučte niekoho na super microblanding z Bratislavy 🙏

denisa777
14. júl 2020

@leyla9 skus Veronika Przewlocka,pozri ju na insta ale 250€stoji nove obocko😋ja sa k nej chystam na jesen

leyla9
14. júl 2020

@denisa777 to je dosť 250 🙈🙊 max 200 hladam :(