Microblading verzus permanentný make up

katkadobka
29. máj 2017

Dobrý deň dievčatá, prosím o radu, ak máte osobné skúsenosti. Rozmýšľam nad obočím, aký je rozdiel medzi tetovaním strojom, permanentný makeup, ( také bodkovanie) a čepielkovou metódou, tzv. microblading? Ja vlastné obočie mám, len mi nepravidelne rastie a chcem aby to vyzeralo prirodzene. To je pre mňa dóležité. Aké máte skúsenosti prosím? Ďakujem za rady aj názory

eva_t
1. okt 2019

Moja skúsenosť s microblading-om v Ke. Bola som aj na korekcii a aj napriek tomu mi dosť velka cast z obočia zmizla..pigment odpadol s tymi chrastičkami pri hojení (hlavne okraje obočia). Vsetko som robila podla pokynov a za tie peniaze (100€+50€ korekcia) som čakala úplne iný výsledok :-/ tieto fotky su už po úplnom zahojení.

moosh
1. okt 2019

Ja som si dávala teraz v lete microblading, obočie som mala aj pred tým husté, ale potrebovala som niektoré časti zahustit, keďže bolo obočie redšie hlavne pri koreni nosu a celkovo vytvarovat. Prikladám foto

romi1019
1. okt 2019

@simsim Malacky

terina25
1. okt 2019

@eva_t a kde v ke si bola? Ja chcem tiez ist.

balabasm
2. okt 2019

@simsim ja mam zo salonu AristorA, kde by som sa nebala fake fotiek, kedze je to seriozny salon v centre BA a bola som osobne. No ak pozeras na cenu a hladas niekoho, kto ti to spravi za stovku, tak vtedy je dost pravdepodobne, ze sa ti stane to, coho sa obavas-dodrbane obocie. Nevidim zmysel setrit na tomto, je to predsa investicia na dlhsiu dobu a obocie "si nosis" so sebou kazdy den a vsade 🙂

eva_t
12. okt 2019

@terina25 ja som bola v Košiciach. Nasla som ich na FB a na základe velmi dobrych recenzií som si vybrala prave ich. Kukni na FB..MicroCare Košice Phibrows Microblading.

martina102
31. okt 2019

@eva_t aj bolelo

tessina
31. okt 2019

@martina102 pridám sa,mňa konkrétne áno,vraveli mi že keď mám tetovanie tak to dám,ale mňa toto viac bolelo ako tetovanie 😂

martina102
2. nov 2019

@tessina myslim microblading

martina102
2. nov 2019

@mrkvicka060 microblading aka je ta bolest da sa to vydrzat

tessina
2. nov 2019

@martina102 áno mne kde robila tak bolelo

martina102
2. nov 2019

@tessina dakujem za info isli by ste aj druhykrat

jana2210
2. nov 2019

Ja mam microblading a som nadmieru spokojnaam ho uz 1,5roka a stale drzi.platila som 120€ aj s korekciou

tessina
2. nov 2019

@martina102 ja keby som vedela ze tak bude bolieť nejdem ani 1x 😂 ale prežila som to, spokojná som lebo už si to nemusím maľovať.. Ci by som išla, neviem vám povedať 🙄... Niektoré píšu som čítala že ich nebolelo, tak nechápem

martina102
2. nov 2019

@tessina neviem sa rozhodnut i ked je to pekne ale ci to stoji za tu bolest

tessina
2. nov 2019

@martina102 stát isto stojí, lebo je s úpravou obočia koniec 😊😉, aspoň ja som si ho každé ráno musela upravovat

martina102
2. nov 2019

@tessina no uvidim snad sa na to dam dakujem za info

martina102
2. nov 2019

@tessina a tie chrasticky bolo aj vidno lebo chodim do prace

tessina
2. nov 2019

@martina102 ani nie, sa to pekne čistilo

balabasm
2. nov 2019

@martina102 ja som si pospala počas procedúry :D

martina102
2. nov 2019

@balabasm to fakt?

balabasm
3. nov 2019

@martina102 áno 🙂 v prvej časti chvíľu bolelo (trošku silnejšie ako trhanie obočia-nič hrozné) a zvyšok času som prespala

martina102
3. nov 2019

@balabasm objednala som sa na zajtra no neviem ci sa na to dam mozno ze jej rano zavolam ze som si to rozmyslela

eva_t
4. nov 2019

@martina102 nie nebolelo 🙂 ..ale je to individuálne. Predstavte si, že vám úplne jemne škrabkajú po koži. Mňa to miestami aj šteklilo a hneď ako si načrtla čiary obočia, tak aplikovala krém, ktorý mi umŕtvil to miesto okolo obočia. Aby to nebolelo, keď druhý krát prechádza po tom istom mieste. 🙂

martina102
4. nov 2019

@eva_t uz to mam za sebou este musim o 5tyzdnov na korekciu

martina102
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina102
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina102
7. nov 2019

@tessina ako dlho ste to.mali tmavsie?

balabasm
8. nov 2019

@martina102 ja cca týždeň 🙂

martina102
Autor odpoveď zmazal
Zobraz