Morský kolagén

27michaela
15. feb 2021

Ahojte, vedeli by ste mi odporučiť nejaký morský kolagén, ktorý je bez rybieho zápachu a chuti? Som vegetariánka už dlhé roky, nejem ani ryby, preto chcem, aby kolagén bol bez rybacej chuti a zápachu. Čítala som, že morský kolagén je najvhodnejší pre telo. Samozrejme, nejaký cenovo dostupný. Ďakujem! 🙂

marcellka32
15. feb 2021

Ak na kĺby tak hovädzí, ak na pleť tak morský rybaci... najlepší na kĺby je vývar z kostí, varený celú noc, na pleť je viac značiek, nechcem preferovať tú čo pijem ja, mne vyhovuje, treba poskusat, hlavne sleduj množstvo kolagénu aspoň 10 000 mg v dávke.

renatka1985
15. feb 2021

Ahoj, ja beriem tento a maximalna spokojnost: https://gymbeam.sk/marine-beauty-beastpink.html

vollino5
15. feb 2021

My používame s manželkou od Bionutria a je to uplne super.... máš to buď ako prášok do vody alebo tablety a je to bez chuti

anna_maria1
1. mar 2021

@27michaela ahoj, poznam jeden velmi dobry, ktory ma citronovu prichut (takze ziaden rybaci zavan necitit😀). Vola sa zeen collagen, mas ho uz aj nadavkovany v sackoch na 30 dni. Uzivam ho a mne osobne velmi vyhovuje🙂 Vyskusaj pozriet🙂

27michaela
autor
1. mar 2021

Ďakujem všetkým za odpovede! Aj vidíte nejaké zmeny resp. po akej dobe ste uvideli prvé zmeny? 🙂 A užívate ho pravidelne?

ikalika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anna_maria1
4. mar 2021

@27michaela ano, ja vidim aj zmeny, ze mi kolagen pomaha. A zbadala som ich tak po dvoch-troch mesiacoch uzivania a uzivam ho uplne pravidelne. Tak som si na to zvykla, ze vecer pred spanim si ho zarobim a cuckam si ho pri filme🙂

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska_kal
12. apr 2021

@anna_maria1 ahoj, oslovil ma kolagen, ktory si tu spomenula. pozerala som si ho na internete a videla som, ze oni ponukaju az dva. obidva su rovnake alebo sa v niecom lisia? za odpoved vopred dakujem.

anna_maria1
14. apr 2021

@miska_kal vies co lisia sa trochu aj v zlozeni, nakolko ten zlaty obsahuje 7200mg kolagenu v dennej davke a cierny 6000mg. A potom je rozdiel este v chuti, zlaty je ochuteny, ma taku citronovu prichut a cierny je cisty, bez prichuti. A posledna vec v com sa odlisuje je, ze zlaty obsahuje aj vitamin C, zinok a kyselinu hyaluronovu.

miska_kal
15. apr 2021

@anna_maria1 takze mi z toho vyplyva, ze ten zlaty sa viac oplati, kedze ma nejake tie benefity navyse a pritom cena rovnaka🙂

anna_maria1
5. máj 2021

@miska_kal ano, da sa povedat ze ano, no nie kazdemu zase vyhovuje citronova prichut a preto mam aj kamaratky, ktore si kupuju ten cierny. Je to fakt na kazdom rozhodnuti. Najlepsie je vyskusat jeden aj druhy a uz potom sa rozhodnut, ktory viac cloveku chuti a vyhovuje.

janicka1988
15. feb 2022

@renatka1985 ako pravidelne uzivas tento kolagén ? Chcem začať a je ich toľko že si neviem vybrať 🙂 cena vyzerá super a prosím tá v čom ti pomohol ? Ďakujem