Môžem si dať vytetovať obočie, keď ešte kojím?

jajavrba
7. máj 2013

Ahojte kocky, vedeli by Ste mi poradit, ci je vhodne dat si vytehovat obocie ked este kojim? Dakujem 😕 😕 😕

xlucia
7. máj 2013

nie je to vhodne v ziadnom pripade

zivika
7. máj 2013

tak ja si neviem predstavit, ako by tetovanie obocia mohlo suvisiet s kojenim 😨 co ja viem, ako kontraindikacia sa kojenie nikde neuvadza...skus sa popytat primo v salone...

saska.t
7. máj 2013

mozes uplne v pohode,pozri www.mamila.sk,teraz tam bola tato otazka preberana a poradkyne nemali ziadne vyhrady,do mlieka to urcite neprechadza 😉

lenkab1984
7. máj 2013

Ja som si dala tetovat ked mala dcerka par tyzdnov a bola len kojena. Kozmeticka to nepovazovala za problem. Popytaj sa tam kde si to chces dat spravit pre pokoj na dusi ;)

atkotka
7. máj 2013

Tiez som si dala tetovat obocie a stale kojim a na kojenie to nemalo absolutne ziaden vplyv a ani v salone to nepovazovali za kontraindikaciu.

beausa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
opica
7. máj 2013

dala som si linky, ked som kojila.bez problemov

sashabb
7. máj 2013

@beausa ako sorry, ale ty sa tomu asi moc nerozumieš, že? Perma make-up je akože nevkusny? A obočie? pri bežnom pohlade to ani nezistíš, že je vytetované. A o zmene farby by som pomlčala, nakoľko to vôbec nieje pravda! Takže ak nemáš skúsenosť, radšej nepíš, lebo píšeš blbosti 😎

@jajavrba neodporúča sa tetovať v tehotenstve, ale kojenie problem nieje ... takže šup-šup do toho 🙂 určite nebudeš lutovať a je to o 100% lepšie ako denne dokreslovanie 😉

linda20111
8. máj 2013

samozrejme mozes, nieje to ziadny problem. tiez kojim a som bola pretetovat po troch rokoch teraz asi mesiac dozadu.

janka196
8. máj 2013

aj ja som bola popri kojeni 🙂