Môžem stratiť chuť do jedla kvôli stresu?

sophiahaha
14. jan 2021

Môžem stratit chut od jedla kvôli stresu?

janush
14. jan 2021

nemyslim si, ze je za tym stres... skor mi to pride ako pozitivny pripad korony....

sophiahaha
autor
14. jan 2021

@janush myslim tým že nemám chut na jedlo 🙂

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jenny224
14. jan 2021

Pravdaže. Sú dva druhy ľudí, ktorí od stresu zjedia aj kamene, a tí, čo stratia chuť. Ja tiež vtedy nemôžem jest, mám totálne stiahnutý žalúdok 🙂

heleninamama
14. jan 2021

@sophiahaha Z čoho máš stres? Ako dlho? Kde a ako sa dá tak vystresovať, aby mi prestalo chutiť a schudla som? 😂😂😂 Mám záujem.

bebemonika
14. jan 2021

@laviedeluz Áno, ja vždy keď som v strese, tak absolútne nemám chuť na jedlo 🙂

sophiahaha
autor
14. jan 2021

@jenny224 presne tak

sophiahaha
autor
14. jan 2021

@heleninamama viete, nie každý je rovnakí 🙂

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sophiahaha
autor
14. jan 2021

@laviedeluz ja tiež už od malička, prajem veľa síl🙏🏻

katkati
14. jan 2021

@sophiahaha Áno, ja vždy.

alenocka82
14. jan 2021

@sophiahaha tiež som ten prípad, že keď mám dlhodobejšie stresy tak chudnem. Raz som sa takto "vystresovala" na váhu 43 kg 🙄 Potom prišlo kľudnejšie obdobie a aj hmotnosť išla hore.

bebemonika
14. jan 2021

@laviedeluz No ja pri každom strese, ale keď sa toho stresu zbavím, tak by som zjedla aj koňa. (čo je úplne hrozné, lebo takto je moja váha ako na hojdačke), ale nikdy som sa nad tým nejako nezamýšľala. Chcela som vlastne odpovedať @sophiahaha, ale omylom som klikla na vašu odpovedať, tak mi Vás označilo ale nevadí 😅.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia851
14. jan 2021

Áno môžeš, niekto kto je vo väčšom strese bud zje toho viacej alebo naopak mu vôbec nechuti jest

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bebemonika
14. jan 2021

@laviedeluz Ja som zatiaľ takto neschudla, ale tak možno je to preto, že vždy sa niekto snažil aj nasilu do mňa dostať jedlo 😅. Čiže ja až takéto extrémy nepoznám. Ale teraz sa snažím trošku schudnúť, tak by mohol prísť aspoň chvíľkový stres... Ale teraz som prekvapivo dlhodobo bez stresu 😂.

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bebemonika
14. jan 2021

@laviedeluz Tak držím palce, aby to bolo čím skôr fit. Ja si budem za chvíľu hľadať prácu, tak to bude pre mňa stres, vlastne už teraz keď si na to spomeniem, tak ma chytá panika a stres, ale zatiaľ je to v norme. Máš šťastie, že to rodina chápe. Ale je to zaujímavé, že až takýto extrém. Veľmi ti držím palce, aby sa to v práci a celkovo dalo to kľudu 🙂

deti95060810
14. jan 2021

jasné ... ja s tým prechádzam už roky... asi top bolo úmrtie mojej matky. Nedokázala som sa najesť niekoľko dní...nič, aleže vôbec nič.

deti95060810
14. jan 2021

@janush ale kde prosím ťa.... niektorí ľudia tak reagujú na stres že nejedia vôbec nič... Samozrejme potom aj váha ide prudko dole...😉

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
14. jan 2021

@heleninamama ak to nemáš v sebe zakódované tak ty tak reagovať na stres nebudeš...Tiež som nechápala ako mohla moja kolegyňa v strese zjesť 3 rožky so salámou... pre mňa to bola nepredstaviteľná vec....

bebemonika
14. jan 2021

@laviedeluz Aha chápem, ale tak snáď to bude čoskoro ako tak okej. Lebo žiadny extrém nie je dobrý. A ďakujem veľmi pekne 🙂

chanel_c
14. jan 2021

Mám to isté, keď som v strese, stiahne sa mi žalúdok a len s námahou do seba niečo dostanem. Keďže som chudá, tak ma to štve a mám z toho potom ešte väčší stres, že zase schudnem. Radšej by som bola ten typ čo keď je v strese, veľa je.

mandzula
14. jan 2021

@sophiahaha samozrejme. Osobne odskusane🙂

siska53
15. jan 2021

@sophiahaha kludne.. aj zo stresu ti nemusi chutit jest.. jedna spoluziacka pred statnciou vychudla na kost zo stresu..