Možné tehotenstvo alebo cysta?

romcix213
3. jún 2020

Ahojte baby,potrebujem pomoc nech sa úplne nezosypem....bývam u maminy,mám syna, mám 20 rokov a synčeka zbožňujem no...stalo sa že jeho otec prišiel a ja sprostá som znovu povolila a znovu mám dilemu,na teste dve čiarky ale nie silné ako pri malom,boli bledé potom zosilneli a potom zoslabli,dnes som bola u lekára no nie je nič vidieť takže mi bral krv....mala to už niektorá z vás?....mamina ma varovala že to môže byť aj cista ale neviem no ..

Neukamenujte ma prosím 🙏🙏😟

daganov
5. jún 2020

@romcix213 ty si mala chuť bozkávať sa s človekom, ktorý ti vulgárne nadáva, neplatí výživné a pred časom si na neho podala trestné oznámenie?!?!? Tak potom som už čítala asi všetko. A rýchlo sa to zvrtlo...mňa asi urve....prosím ťa, aspoň nerob zo seba obeť a rovno napíš, som trúba, mala som chuť na sex a neriešila som v tej chvíli ochranu, správala som sa, ako pubertiačka, následky si ponesiem sama a neopisuj tu somariny, ktorým aj tak nikto neverí. Iba sa čudujem tvojím rodičom, že s ním nevyrazili dvere. Ale tak možno boli práve v práci, lebo však dcéru s vnukom musí niekto živiť, zvlášť keď tie deti seká ako Baťa cvičky.

romcix213
autor
5. jún 2020

@ayanamirei bola som doma sama keby nie ani by to neskúsil

romcix213
autor
5. jún 2020

@daganov aha....

daganov
7. jún 2020

@romcix213 si doma sama? Môže vidieť dieťa, keď kočíkuješ, hodinu vonku, vybavené. Neťahám ho dnu, no nič, už je to jedno, hlavne to o rok nezopakuj.

romcix213
autor
8. jún 2020

@daganov nemám čo zopakovať tehotná nie som je to cysta ale hneď ako mi ju vyberú dám si predpísať antikoncepciu

brezza
8. jún 2020

@romcix213 ako vies,ze to je cystou?

veronikaszabova
8. jún 2020

@romcix213 vies na akom principe funguje tehotensky test?

romcix213
autor
8. jún 2020

@veronikaszabova nechápem tejto otázke
@brezza volala som doktorke a z krvi zistili že tehotná nie som takže je to zrejme zápal alebo cysta,tak to povedala lekárka

brezza
8. jún 2020

@romcix213 a ked si bola na vysetreni, tak lekarka tu cystu nevidela?

veronikaszabova
8. jún 2020

@romcix213 ci vies, ako funguje test. Comu nechapes.
TT detekuje pritomnost HCG

veronikaszabova
8. jún 2020

@brezza ze? Cystu by na sone videl

brezza
8. jún 2020

@veronikaszabova hej. To sa mi nezda.

romcix213
autor
8. jún 2020

@veronikaszabova aha áno viem,preto mi brali krv ale HCG sa nezvýšilo lekárka cystu prehliadla neviem ja som z toho mimo lebo keď mi to dnes lekárka prerozpravala tak som pochopila len toľko že je to cysta ale je možné aj to že je to mimomaternicové tehotenstvo a preto sa mám prísť ukázať tak som bola a v podstate tam nie je nič vidieť len nejaká mala bodka no HCG v krvi bolo príliš nízke na to aby určilo tehotnost,nechápem tomu a v podstate neviem čo to vôbec je tá cysta ale takto nejako mi to vysvetlili ja to naozaj nechápem

veronikaszabova
8. jún 2020

@romcix213 poradim ti nieco do buducna - ak ti u lekara nie je nieco jasne, pytaj sa ho! Na to tam je.

lucilaines
8. jún 2020

@romcix213 sprav si este jeden test, uvidis ci netmavne. Ak si otehotnela cez menzes, tak je mozne, ze lekarke to nebude uplne sediet a este nie je nic vidiet a hcg je nizke lebo je to velmi skoro

romcix213
autor
8. jún 2020

@veronikaszabova pýtala som sa len mi nevedela povedať a
@lucilaines aj na to som sa pýtala ale lekárka povedala že HCG sa zvyšuje už pri 4 týždni a v 6 týždni už je to vidieť aj na ultrazvuku a test už nemám a uvidím v stredu čo mi povedia

veronikaszabova
8. jún 2020

@romcix213 tak mas teda "odbornicku" gynekologicku.

romcix213
autor
8. jún 2020

@veronikaszabova veď vravím že krv ukázala tak a ultrazvukové inak,našla som ešte jeden test tak si ho idem spraviť

lucilaines
8. jún 2020

@romcix213 hej ale to plati pri standardnom otehotneni cca v strede cyklu. Ak si otehotnela cez menzes, tak ti tie tyzdne sediet nebudu. No urob test a uvidis.

romcix213
autor
8. jún 2020

tak toto vôbec nechápem