Môžu bolieť ľadviny z gynekologickeho hľadiska?

nikuskaakolarova
2. nov 2022

Ahojte prosím vás môžu má bolieť ľadviny aj z gynekologickeho hľadiska myslím že keď je nejaký zápal zo spodu totižto som po antibiotikách mala som zápal močových ciest bola som na kontrole a moč bol už v poriadku len ma stále bolia ľadviny aj pália doktorka ma poslala ku gynekologicke lebo sa mi aj vracajú tie zápaly tak že či tam nie je nejaký problém bolia ma trošku aj vaječníky aj pália ,aj kríže má bolia a mešká mi aj ms ale tehotná nie som preto že či má môžu bolieť ľadviny aj z gynekologickeho hľadiska mám dosť aj strach ešte aj úzkosti depresie dosť sa bojím zajtra idem ku gynekologičke ďakujem za odpovede pekný zvyšok dňa

luccija
2. nov 2022

@nikuskaakolarova mozes mat gyn.zapal treba pozriet aj to

nikuskaakolarova
autor
2. nov 2022

@luccija áno zajtra idem ku gynekologičke len ma tie ľadviny bolia stále všetko má páli preto že či to môže byť aj z gynekologickeho hľadiska tá bolesť a pálenie ladvin

noami12
2. nov 2022

@nikuskaakolarova kľudne môže byť, ja mam problémy neustále so zápalom moc. ciest a vaječníkov a podobne a mam jednu obličku a tiež ma často pobolieva, aj po pôrode som ledva chodila, sa mi zväčšila.

nikuskaakolarova
autor
2. nov 2022

@noami12 ďakujem no je to niečo strašné už ma to nebaví stále zápaly nejaké už to psychicky nezvládam tiež som mala za dva mesiace 3 antibiotiká na zápal močových ciest čo sa mi to stále vracalo

lucinka5051
2. nov 2022

@nikuskaakolarova moze byt..ja som sa zapalov mocakov nezbavila dovtedy kym ma nepreliecila riadne gynekologicka 🙂

nikuskaakolarova
autor
2. nov 2022

@lucinka5051 super a čo vám dala keď vám to tak dobre zabralo ja som za dva mesiace mala 3 antibiotiká minulý týždeň som dobrala ďalšie antibiotiká

luccija
2. nov 2022

@nikuskaakolarova bola si u urologa ci Ta liecila obvodna?Lepsie je ist k urologovi na cievkovanie a sono

nikuskaakolarova
autor
2. nov 2022

@luccija obvodná má liečila uvidím čo povie zajtra gynekologička

lucinka5051
2. nov 2022

@nikuskaakolarova urobila stery, dala nejake vkladacie tablety na 14 dni a potom uz bolo dobre 🙂 predtym do mna obvodna pchala vkuse len antibiotika tiez

nikuskaakolarova
autor
2. nov 2022

@lucinka5051 jaj no dúfam že to aj mňa prejde lebo fakt to už nezvládam a vás tiež tak bolievali ľadviny?

luccija
2. nov 2022

@nikuskaakolarova mna tak znicila obvodna same ATB na zapal mechura a stale sa mi to vratilo, az som skoncila u imunologa.Urolog ma vycievkoval mala som bakteriu zase dal ATB a bol pokoj.Ta moja mi nebrala ani moc po dobrati liekov a asi nestacili.Potom to uz islo mykoza z ATB gyn.zapal a tak dokola.

lucinka5051
2. nov 2022

@nikuskaakolarova mna bolelo vsetko...ja som uz aj cikala krv... trebalo antibiotika ale aj gynekologicke vysetrenie..pozor potom uz na zapal obliciek..nie je to sranda

nikuskaakolarova
autor
2. nov 2022

@luccija ach bože taký strach mám len sa modlím aby ma to prešlo nikdy som s týmto problémy nemala ale zrazu ako mám panicku poruchu sa všetko na mňa valí samé zapáli ešte aj zápaly žalúdka mávam

nikuskaakolarova
autor
2. nov 2022

@lucinka5051 áno toho sa bojím našťastie horúčky nemám skôr len za bolesť a pálenie

noami12
2. nov 2022

@nikuskaakolarova mne dal gyn na 3 mesiace lieky a to mi zatiaľ pomohlo, uvidíme na koľko, ja som mala už aj cytologiu zlu on nechápal ze prečo mám stále zapaly

lucinka5051
2. nov 2022

@nikuskaakolarova dalsia vec je imunita a psychika...treba si nasadit vitaminy, probiotika aby sa telo spamatalo (ja som si nasadila probiotika na 3 mesiace az) a druha vec nemat stres, psychika sa musi dat dokoly.. lekarka mi hovorila ze to.ma tiez dopad na tieto zapaly mocovych ciest a vedie to az k chronicky zapalom potom

nikuskaakolarova
autor
2. nov 2022

@lucinka5051 veď musím zase začať brať lieky na tu panicku poruchu lebo som prestala a potom sa len bojím a som v depresiach

nikuskaakolarova
autor
2. nov 2022

@noami12 a pálili ťa trochu aj nohy?

noami12
2. nov 2022

@nikuskaakolarova to vobec 🙂