MUDr. Eva Bystrická z Bratislavy

tehulka73
18. jan 2012

Mate skusenosti s dr. Bystrickou? Neodporucam sa u nej zaregistrovat, event. odporucam sa od nej odregistrovat kvoli jej netaktnemu a neprofesionalnemu spravaniu. Ak vam na rovinu povie, ze co si vymyslate, ze ste tehotna aj napriek niekolkym testom (ktore su dnes 99% presne), bolavym prsiam a bradavkam, oneskorenej menst. atd a este vam povie, ze vzhladom k veku (po 35) moze byt dementne?!?! 😨 Ktora mamicka by sa nevyplasila a nerozplakala po odchode z ordinacie? No a ked chcete odist, neda vam tehotensku knizku, ale ju roztrha pred vasimi ocami a este vam aj vynada. Preco by sa mala buduca mamicka triast iduc na vysetrenie a byt vystresovana? Ale to sa deje aj u "netehotnych" zien ... Potvrdila mi to dalsia a dalsia znama. Kludne vyhodi manzela, ked pride pre dokumentaciu svojej manzelky, ktora sa rozhodla od nej odist. No a ked dotycna pride , dostane sprchu po korej sa musi par dni spamatat ... Tak na uvod tolko. Dajte aj vy baby nejake skusenosti, ak ste s dotycnou prisli do styku ....

lilimana
14. apr 2012

ja som s pani doktorkou nadmieru spokojná 🙂

gabi55
8. nov 2012

Dobry den,
ano mam skusenost s dr. Bystrickou a to velmi zlu. Jej pristup je uplne neprofesionalny. Mala som bolesti v oblasti maternice a pri kontrole povedala, ze mi nic nie je a nic tam nemam. Neposlala ma ani na ultrazvuk. Kedze bolesti pretrvavali asi mesiac, tak som sa za nou opat vybrala s tym, ze je zase vsetko OK. Zacala som krvacat a tak som isla do sukromnej ambulancie kde som si zaplatila ultrazvuk. Zistili mi, ze mam na maternici 7cm cystu. Isla som za dr. Bystrickou a vsetko som jej povedala, taktiez som chcela v momente od nej odstupit, ale tahalo sa to dlhsie, nechcela mi dat kartu, bola dost neprijemna. V inej ambulacii ma zase nechceli bez karty prijat. Az po vyzve mojho vytipovaneho ganekologa, ku ktoremu som chcela zacat chodit, nakoniec kartu konecne vydala. Druha skusenost je ta, ze k nej chodi aj moja mama na pravidelne rocne kontroly. V tomto momente uz lezi na Haydukovej a je po narocnej operacii, nakolko mala myom na maternici a metastazy v pokrocilom stadiu. Lekari na Haydukovej usudili, ze to mala dost zanedbane...Ako je to mozne, ked chodi na pravidene kontroly k Bystrickej? Tato lekarka by nemala mat vobec licenciu. Urcite to takto nenecham, pretoze este vela ludi moze u nej zle dopadnut ☹((

gabi55
11. nov 2012

@tehulka73
Dobry den,
ano mam skusenost s dr. Bystrickou a to velmi zlu. Jej pristup je uplne neprofesionalny. Mala som bolesti v oblasti maternice a pri kontrole povedala, ze mi nic nie je a nic tam nemam. Neposlala ma ani na ultrazvuk. Kedze bolesti pretrvavali asi mesiac, tak som sa za nou opat vybrala s tym, ze je zase vsetko OK. Zacala som krvacat a tak som isla do sukromnej ambulancie kde som si zaplatila ultrazvuk. Zistili mi, ze mam na maternici 7cm cystu. Isla som za dr. Bystrickou a vsetko som jej povedala, taktiez som chcela v momente od nej odstupit, ale tahalo sa to dlhsie, nechcela mi dat kartu, bola dost neprijemna. V inej ambulacii ma zase nechceli bez karty prijat. Az po vyzve mojho vytipovaneho ganekologa, ku ktoremu som chcela zacat chodit, nakoniec kartu konecne vydala. Druha skusenost je ta, ze k nej chodi aj moja mama na pravidelne rocne kontroly. V tomto momente uz lezi na Haydukovej a je po narocnej operacii, nakolko mala myom na maternici a metastazy v pokrocilom stadiu. Lekari na Haydukovej usudili, ze to mala dost zanedbane...Ako je to mozne, ked chodi na pravidene kontroly k Bystrickej? Tato lekarka by nemala mat vobec licenciu. Urcite to takto nenecham, pretoze este vela ludi moze u nej zle dopadnut ((

lenorik
30. sep 2013

U MuDr. Bystrickej som evidovana viac ako 10 rokov a som s nou nadmieru spokojna. Uzasna, vtipna, priama, profesionalna. Nie, nepofuka Vam bobenko a asi ani nepolutuje, ale zakazdym ma dosledne vysetri a pravidelne ma posiela na vsetky potrebne vysetrenia, ktore mam absolvovat. Ked nepridem, vzdy ma maminkovsky "sprdne", ze sa take veci nemaju zanedbavat. Ma svojsky pristup, ktory mozno nevyhovuje kazdemu, ale ja sa nepotrebujem hodinu vykecavat, kde ma co pichlo a skor si cenim to, ze nemusim v cakarni sediet pol dna, lebo to u nej dlho trva. Odporucala som ju, a aj budem nadalej odporucat, vsetkym mojim znamym. A vsetky, co k nej doteraz presli su velmi spokojne.
PS: Podotykam, ze cysty na maternici maju schopnst vsetrebavania sa a nasledneho opatovneho objavenia v zavislosti od cyklu menstruacie. Mne sa stal opak - Bysricka mi ju pri vysetreni nahmatala a nasledne na usg som tam nic nemala. Stalo sa mi ti 2x 😉