MUDr. Patrik Mesároš. Je ochotný riešiť neplodnosť?

nemko
10. mar 2010

kocky ake mate skusenosti s tymto lekarom? Hlavne by ma zaujimalo ci je ochotny riesit neplodnost prip.ci je ochotny sa tym zaoberat a dokaze pomoct a ci dokazal niekomu pomoct pri PCO ? Mam gynekologa co i PCO ani nezistil a stale ma posiela do CAR (kam uz chodim) a nic nie je ochotny so mnou riesit, z vysledkov si ani nevsimol, ze mam PCO.Rozmyslam, ze zmenim gynekologa a potrebovala by som vediet ci sa mi to vobec oplati.

nemko
autor
11. mar 2010

kocky ziadna nemate s tymto Dr.skusenosti? posobil v Nitre

lenok
24. mar 2010

Ahoj... Dr. Meszaros asi pred rokom pracoval v NR a mam pocit, ze sa venoval prave rizikovej tehotnosti. Velmi prijemny a jeden z najlepsich lekarov, ktory odisiel z NR.. kam, neviem presne... urcite sa s nim da komunikovat na velmi kvalifikovanej urovni, okrem toho, ze je to nenormalny sympos 😉

andusik
10. apr 2010

odišiel do Malaciek, nastúpil tam po lekárke, ktorá odišla do dôchodku. Neviem, či je to zrovna jeden z najlepších lekárov, pretože nemá takmer žiadne pacientky a tá lekárka ich mala veľa, stále mala plno. Keď som si hľadala o ňom nejaké info, dočítala som sa , že niečo u jednej mamičky zanedbal alebo prehliadol a narodilo sa jej mŕtve dieťatko. neviem, čo je natom pravdy popíše sa kadečo
a lenok, nič v zlom ale on je nenormálny ANTIsympoš, ale sto ľudí sto chutí pekný večer

fomi
21. apr 2010

Podla mna je to velmi dobry lekar, ja som bola najprv u tej lekarky a ked som sa dozvedela, ze odisla do dochodku, chcela som si zobrat odtial kartu k inej lekarke. Ale nakoniec som si povedala, ze uvidim aky bude a teraz nelutujem, ze som zostala u neho. Nedam na neho dopustit, ma velmi dobry pristup, snazi sa hladat riesenia, ochotni, mily. Keby bolo takych ako on viac. Je len otazka casu, ked bude mat plnu cakaren, predsa je novi, ludia ho nepoznaju. A vela pacientiek tam bolo len preto, ze tam bola zena.

andusik
4. júl 2010

@fomi no neviem či by s tebou súhlasila tá mamička, čo prisla o svoju dcérku, alebo či by si ty mala taký istý názor aj potom, keby sa ti stalo to isté, teraz sa môže hrať na pekného krásneho, ked nemá pacientky a je mu dobrá každá jedna. Ale čo tá chudera žena, ako ona k tomu príde?

radka196
2. aug 2010

Ahojte, chcem sa spytat ake ma vybavenie, ma ultrazvuk a pod, moderne zariadenie, vybavenie? A chodi k nemu niekto? Ja som bola teraz 1x u Schilera a neviem, nejako mi nesadol :-/ Cakala som lepsi pristup, mozno viac rozpravanie pri vysetreni a tak. Ci to cakam prilis? Kazdy je taky ze rychlo vybavit a koniec? :-/

lenkalenova
17. sep 2010

Ahojte baby,
Dr. Meszaros je uzasny lekar, som s nim velmi spokojna. Chodila som k jeho predchodkyni a to sa neda ani len porovnat - stara babka, co mala zastarale praktiky, za 6 rokov co som bola jej pacientka ma ani raz neposlala na sono maternice, prsnikov, na nic, zdravotne problemy riesila volne dostupnymi liekmi a mastickami, ktore som si vedela kupit aj sama...tento mi hned pri druhej navsteve spravil aj sono maternice aj prs (pristroje mal priamo v ambulancii), spravil mi kompletne vysetrenie, odbery na vsetko mozne, je velmi mily, ochotny, pri kazdej navsteve naskor podrobne skonzultuje problem s ktorym tam pridem, az potom robi prehliadku a dalsie vysetrenia...a to ze ma malo pacientiek je myslim len otazka casu, zatial to povazujem za vyhodu, ze nemusim hodiny cakat v cakarni...kopu pacientiek odislo len z dovodu, ze nechcu chodit k mlademu muzovi - gynekologovi (asi sa hanbia), ale prichadzaju fakt o vela...takze vrelo odporucam !!! 😉

mateson
22. mar 2011

dnes som bola prvý krát u dr. Mesároša. Takto si predstavujem prístup gynekologa. A mimochodom ked už toto není sympaťák tak potom kdo je ?????

nemko
autor
26. máj 2011

tak toto je pan doktor !!! som prijemne prekvapena aky fajn clovek pan mudr.mesaros je a mozem ho len odporucat !!!

luciaa86
26. máj 2011

@andusik no neviem ale vela lekarom sa uz stalo nieco podobne a kazdeho odsudzujeme pre nieco...viem ze tej mamicke to nebolo a ani neni jedno...ale stat sa moze kazdemu...aj profesionalovy.....ja som knemu chodila tiez do rizikovky s prvym dietatom a nemozem povedat nanho nic zle....tiez som sa pytala co snim je lebo odisiel s NR ale neviem kde mne bolo povedane ze do BA ale teraz citam ze do malaciek ci kde to teraz posobi..podla mna je to dobry doktor a v NR posobil dlho...nemozem nanho napisat ani jedno krive slovo

schlossgold
4. júl 2011

Ahojte kočky, dnes som sa bola prihlásiť u p. doktora Mesarosa, tak ak toto nie je mily a sympaticky doktor tak uz neviem. Dufam ze bude stale taky, ako pri mojej prvej navsteve. VRELO ODPORUCAM! Vsetko vysvetlil a je ochotny riesit moju neplodnost (PCOS) a nie ma odpoklonkovat do GYN-FIVU.

nemko
autor
5. júl 2011

@schlossgold myslim, ze budes spokojna.ja som k nemu zacala chodit az ako tehotna ( k comu som sa dopracovala velmi tazkou cestou - tiez mam PCO) a som s nim max spokojna, moje tehotenstvo prebieha bez problemov a vsetko s nim konzultujem dokonca sa vzdy dohodneme a nemam z neho pocit, ze ja som niekto a ty si len pacientka ! Je fakt super a dufam, ze sa mi podari s nim aj odrodit.
Tak drzim palce aby si bola aj ty spokojna.

schlossgold
5. júl 2011

@nemko Dakujem moc a drzim palce 🙂

maja11nr
5. júl 2011

ahojte, ja som u tohto pána doktora chodila na prehliadky približne od 36. týždňa kvôli rizikovému a nakoniec ma aj rodil...to bolo v 2009 v Nitre a ja si neviem predstaviť čo by sa stalo, keby bol pri mne iný lekár...nechcem si to ani predstaviť🙂
Každej z vás by som ho odporučila. je to jeden z najsympatickejších lekárov, má veľmi ľudský a milý pístup a odbornosti zrejme niet pochýb...

eliiiska
7. júl 2011

vidím tu aj nejaké negatívne info, ja k nemu tiež chodím, je to naj sympoš na svete, je úplne skvelý a pacientiek možno zatiľ veľa nemá, lebo niektoré ženy sú hlúpe a nechcú chodiť k mužovi (poznám takých veľa). okrem toho, tá dôchodkyňa, čo tam bola pred ním bola hrozná, som rada, že sa rozhodla nepokračovať. takže malačanky, veľmi Vám ho odporúčam. nie je to žiadny surový hulvát, ktorých je - mimochodom - plná skalická nemocnica.

martanek79
21. júl 2011

dnes som u neho bola n 3D ultrazvuku a lepsi pristup som este nezazila. velmi mily, ludsky a sympaticky pan doktor. zvazujem, ze k nemu prejdem.

ustrachana
23. sep 2011

arogantny clovek, ktory je teda chce byt resp.robi sa najmudrejsi zo vsetkych a velmi falosny !!!!

lauricka
23. sep 2011

@nemko preco neskusit ineho gyndosa? podla mna sa netreba bat, hlavne na zaciatku mu povedz, co ocakavas, ze budete spolu riesit, pretoze tvoj gyndos bude musiet spolupracovat s CAR

0509
24. sep 2011

dahojta ja som dr mesarosovi chodila do rizikovej bol velmi ochotny robil mi aj sekciu nedam nanho ako dr dopustit

s.michaelaa
25. okt 2011

Ahojte chcela by som sa opýtať či robí a ak áno koľko stojí 3d ultrazvuk u tohto dr..boli sme v Brne no neukazalo nám babo pohlavie a sme zvedavy a keby to bolo mozne v Ma tak by som to asi este skusila 🙂

denisa123123
8. apr 2012

ja myslím, ze lepsieho lekára si pacientka ani zelat nemôže, je naozaj velmi príjemný a ochotný, snazí sa pacientke vyhoviet a poskytnúť jej co najlepsiu liecbu, vzdy ked som mala nejaké problémy mi presne vysvetlit coho sa to týka a ako prebieha liecba.... podla mojho názoru je aj velmi kvalitný lekár, aspon mne jeho liecba vzdy zabrala...a zdravotnícke vybavenie má tiež kvalitné (ultrazvuk...) ja som s nim skutocne nadmieru spokojna a dúfam, ze takých lekárov bude len pribudat .)...a co sa týka toho ze má menej pacientiek, je to aj tym ze v ma je vela gynekologov a on je novy... a má to obrovské výhody , nemusite sa k nemu objednávat 🙂🙂

westica
16. júl 2012

@lenok

Pán doktor Mesaros je v Malackach a na Kramaroch v BA

zitaje
20. júl 2012

Konkretne neplodnost neviem ci riesi, ja som nanho natrafila pri hospitalizacii na Kramaroch a bol velmi ludsky, prijemny, ochotne odpovedal na vsetky moje otazky, schvalne som si zapamatala jeho meno.

tatiana77
24. júl 2012

@westica ahoj...napisala si, ze pan doktor je na kramaroch...ma tam ambulanciu alebo tam je len porodnik?

nibocka
10. aug 2012

Ahojte, tak ja som bola u p. Mesarosa zatial 4x - nastupila som k nemu v tehotenstve a zatial som este len v zaciatkoch ale myslim ze je to super lekar. Ochotny vsetko vysvetlit co ma trapi aj co ma netrapi, urobil mi hned vsetky vysetrenia, ma ludsky pristup, aj zasranduje...zatial som nadmieru spokojna. Ked to porovnam s mojim byvalym lekarom tak to sa absolutne neda porovnat...odporucila mi ho kamaratka a ta si ho "rezervuje" aj na porod a tiez jej vzdy vsetko a hlavne ludsky vysvetlil co a ako...

tatiana77 ambulanciu ma v Malackach v budove vedla okresneho sude na 3. poschodi. ale 2x do tyzdn ma klinicky den a ten sluzi predpokladam na Kramaroch...ale to nemam overene ci oba dni...utorok a stredu ma klinicky den.

tatiana77
26. aug 2012

@nibocka dakujem pekne...uz mi napisal, ze ambulanciu ma len v Malackach a na Kramaroch len sluzi v nemocnici...vsetko dobre

denask1234
7. jan 2013

@s.michaelaa ahoj,prosimta nedozvedela si sa nahodou ked si tu pisala ci robi tento doktor aj 3D ultrazvuk?

nibocka
7. jan 2013

@denask1234 ahoj, ano robi. treba si mu zavolat dohodnut sa 🙂

s.michaelaa
8. jan 2013

@denask1234 ahooj..mam znamu ktora k nemuchodi a robil jej aj 3decko,velmi si ho pochvalovala.

sarinka72
3. apr 2013

ahojte prosim vas co vas vysiel to 3D u toho Mesarosa v Malackach?