MUDr. Viktor Hreško vo Vranove nad Topľou

miapia
2. apr 2013

Ahojte baby,po dvojrocnom trapeni , kedy si ma lekari pohadzuju ako horuci zemiak bezvysledne som zmenila dve gynekologicky. Prva ma pol roka liecila na nieco , co som ani nemala, druha sa na to pozera ze je to ok. Som z Po. Pocula som o dobrom gynekeologovi z Vt. Mudr. Hreško, mate s nim nejaka skusenost?

huwa
28. nov 2013

Neviete mi poradiť? Ešte som nebola u gynekologa. Ked som volala do ambulancie k dokt. Hreškovi - sestrička mi povedala že sa nemusím objednávať ak idem len na preventívnu kontrolu - vraj beru aj ludí pomimo čo sú objednaný ....je to isto tak?

januska68
1. dec 2013

Neviete ako stary je Mudr.Viktor Hresko . 😀

yvetulka
23. aug 2014

@januska68 ma okolo 44 + -

yvetulka
23. aug 2014

@huwa beru aj pomimo,len ked je niekto objednany, cakas troska dlhsie, ja sa stale objednavam aj na preventivky

anatra
12. sep 2014

Dobrý deň chela by som sa spýtať ked beriem antikoncepciu Lunyttu a mi meškajú už 3 dní a teraz sa mi stálo prvý krát že mi meškaju este sa mi to nestalo a bojím sa

macik166
27. aug 2015

Ako je to pri zmene lekára? Chcem ísť preč od Lompartovej k Hreškovi. Vyžiada si lekár od nej kartu (samozrejme ak ho dopredu informujem, že idem k nemu), alebo mi dá nejaký lístok, s ktorým idem za svojou gynekologičkou a tá mu kartu pošle? Dakujem

kocka2521
4. jan 2016

@miapia Ahoj je to môj doktor ja som s nim spokojná ...Ma dobrý prístup k pocientkam aj sestryčka ja super...odporučam ho...a navyše je aj fešák....Maje zname chodia tiž k nemu a su spokojne aj ja sa teraz k nemu chystam...takže odporučam ho na 100 percent.

mima177
24. mar 2016

Ahojte. Neviete v ktorom tt zvykne davat Mudr. Hresko tehotensku knizku? Objednali ma, ked budem v 7 tt. Neviem sa dockat. Dakujem 🙂

mariana1
11. dec 2019

Neviete číslo k sestričke. Neviem sa tam dovolať.

lady992
16. nov 2020

@mariana1
@kocka2521
@macik166
@yvetulka
@januska68
@huwa ahojte baby, neviete náhodou že či berie ešte nové pacientky Dr, hreško? Ďakujem za každú odpoveď.

yvetulka
16. nov 2020

@lady992 ja ti neviem odpovedať, nakoľko už bývam v inom meste a zmenila som gynekológa

ivka7183015
17. nov 2020

@lady992 ja viem ze už neberie nové

sovia
7. mar 2022

@kata2727 dobrý deň,chcem sa opýtať,či máte kontakt na Dr.Hreska,vdaka