MUDr. Výrostko - cievna ambulancia v Žiari nad Hronom

atinkazv
28. jan 2013

Poznáte niekto tohoto doktora? Aký je? Koľko sa čaká na objednanie? Platí sa niečo? Aký tam majú systém? Ďakujem 😉

wized
28. jan 2013

Ahoj ,mne Výrostko robil raz sono na nohy -on je fajn ale ked som mala potom problém s liekmi ktore mi predpisal tak som tam volala cele rano aby som sa objednala ,nikto mi to nezdvihol ,tak som sla osobne a sestricka na mna medzi dvermi zacala ziapat - doslova ziapat že ona nema cas ma objednat ci nevidim kolko tam ma ludi že aby som sa objednala telefonicky ,ked som jej povedala ,že to by mi najskor musela zdvihnut telefon tak na mna zacala ziapat este viac že ona ma proste neobjedna že mam ist prec . Tak som sa nicoho nedockala a sla som naspet ku obvodnej . Aspon ta mi teda upravila liečbu a povedala mi že ked budem potrebovat ona mu zavola osobne a objedna ma tam sama . Takže taketo skusenosti mam ja s touto ambulanciou. Ako ja chapem že tam mavaju strasne vela ludi ale este sa mi nestalo aby ma sestricka odmietla co i len objednat . 🙄

atinkazv
autor
28. jan 2013

Fúúú, tak to je pre mňa silná káva. Čiže zase sa potvrdilo: Keď je dobrý lekár, tak sestrička je fúria :( Ja som zo Zvolena a tam ma obvodná odporučila, tak veru neviem čo mám robiť...

wized
9. feb 2013

@atinkazv ahoj ,no ako si dopadla u doktora?? alebo si este nebola?

atinkazv
autor
10. feb 2013

@wized ahoj, nie, ešte nie, nenabrala som odvahu 🙂

simca06022011
10. feb 2013

@atinkazv ak je dobry lekar tak nevahaj a chod a kasli na sestricku, pripadne sa postazuj potou u lekara aku ma furiu tam :P lebo ja dobreho cievneho nepoznam.. v BB som bola 2x a nula bodov... ludia ako na beziacom pase a ani ma nevysetrili riadne, behala som inde po sonach a tak...

katarinazh
13. mar 2013

Tak dievcence musim na toto reagovat precitala som si to len teraz, neviem aky mas problem, ale ja som sa u neho tak vytocila kvoli sestricke, ze som este tyzden na nu nadavala a on bol pri tom ked sa hrala na dolezitu. A hral mrtveho chrobaka.Robil mi sono na krc.zily. Ked som sa opytala ako mi to bude liecit, v tom do mna sestricka skocila a bolo rodeo ...Nakoniec som skoncila v Nitre na sukromnej klinike a zistila som, ze moj problem budem riesit s nimi kym budu fungovat. Vysoka profesionalita, ludsky pristup a dokonca lacnejsie vykony ako mi zabil sumu Mudr.Vyrostko a kopec zaujmavych informaciii....je to na dlho no som vysoko spokojna a ked pocujem Mudr. Vyrosko tak sa mi vyjavi SESTRICKA a mam temu hlboko do noci 🙂

katarinazh
13. mar 2013

Za vysetrenie u nich sa sice plati 25eur, ale sono samotne mi robil 1hod a 10min. A musim povedat, ze som sa citila ako najdolezitejsi pacient na tejto zemi a ktomu ziadna sestricka v ordinacii. Iba ja moj muz a pan doktor...Atinkazv ak budes mat niake otazky na tychto doktorov rada ti ich zodpoviem...tak nadsena som este od doktora nikdy nesla 🙂

martuska64
15. apr 2013

katarinazh, prosím ťa môžem dostať kontakt na tú nitru?
kujéééém

dzowo3
26. apr 2013

Čítam tu samé nadávky hlavne na doktorovu sestričku. Ja mám ale opačnú skúsenosť - maximálna ochota a ústretovosť. Mám akútne problémy s hemoroidmi a keď som tam volal, tak sestrička ma objednala o tri dni na večer o 19,00 hod.

katarinazh
28. apr 2013

@martuska64 Prepac, ze len teraz cislo je 0910 336 236 MKP Nitra su tam strasne zlaty- http://www.medicalmkp.sk/
akurat som uz po druhom zakroku 🙂)) a som velmi spokojna

denisa125
5. júl 2013

ahojte,atinkazv ako si dopadla? tiež riešim,kam ist na odstránenie kŕčových žíl a každá rada dobrá 🙂

mica5
15. jan 2014

pán doktor už nerobí v Žiari ale v Handlovej, objednáva sa cez telefón a sú veľmi ústretový,ja som tam ležala a sestričky sú zlaté. Na ambulancii sa ale striedajú cez deň stará -nepríjemná ale v utorok robia do večera a tá je zlatá, vezme aj bez objednania aj sa pousmieva a povysvetľuje, ešte sa pozabávala s mojou malou dcérou keď ma doktor vyšetroval.

bberika
27. jan 2014

@mica5 Zdravám.Chcela by som sa spytat, boli ste u MUDr.Výrostka na operacii krcovych zil?Ja mam hrozne zily a bolia ma,spravil sa mi ekzem a tu v BB si ma len prehadzuju cievne s kožnym ako horuci zemiak a nic sa nedeje.Ja som z BB a dnes som sa k nemu objednala na konzultáciu...Odporucate mi ho teda? Dakujem za odpoved 🙂

mica5
27. jan 2014

Samozrejme áno, pri kontrolách som sa stretla aj s pacientmi s otvorenými ranami ktorých si prehadzovali doktori medzi sebou a on im pomohol, pokiaľ môžem poradiť objednajte sa na utorok poobede, vtedy robí pán doktor s milou sestričkou a majú snahu všetko vysvetliť, inokedy sa striedajú lekári a gestapo sestra.

vikingovia
29. jan 2014

Dobrý deň,ja som samozrejme bola v Handlovej u Dr.Výrostku,je to veľmi ústretový a príjemný lekár a aj sestrička bola usmiata a srandovala.Bolo to však v utorok večer a s vyšetrením som bola veľmi spokojná,hneď sme sa dohodli na operačnom výkone a teda som už po operácii 3 mesiace a o ďaľšie 3 mesiace sa chystám objednať na operáciu druhej nohy.Aj sestričky na prijme a na oddelení boli veľmi milé,ústretové,zlaté,všetko ochotne vysvetlili,osobne som sa s takýmto prístupom v žiadnej nemocnici nestretla,všetkým patrí moje veľké ďakujem a naozaj všetkým vrele doporučujem 🙂

vikingovia
29. jan 2014

a ozaj,neoperujú tam len krčové žily,ale aj hemoroidy,žlčníky,hernie....sú to profesionáli na vysokej úrovni s ľudským prístupom a úsmevom na tvári 🙂

hilaryc
6. feb 2014

Dobrý večer,nedá mi napísať pár slov o Dr.Výrostkovi.Som jeho dlhoročná pacientka a mám s nim len samé dobré skúsenosti a aj so sestričkou Evkou.Na mňa bola vždy milá a ústretová.Mala som možnosť byť hospitalizovaná na chirurgii v Žiari nad Hronom,ležala som na nadštandarte,kde som sa stretla aj so sestričkou Černajovou,ktorá je stelesnený anjel,pomohla,vysvetlila,urobila s úsmevom na tvári všetko,čo nám pacientom na očiach uvidela.Potom ako odišiel Dr.Výrostko do Handlovej som mala znovu tu česť stať sa pacientkou na JZS Handlová a znovu môžem len potvrdiť,že ešte nevymreli dobrí ľudia na tomto svete,Opäť som sa stretla s milým a profesionálnym prístupom celého personálu a nedá mi nespomenúť,že opäť som tam stretla sestričku Černajovú a bola milá,zlatá,usmievavá -no anjel.Chcem sa všetkým poďakovať za profesionálny prístup,cítila som sa tu veľmi dobre a pánovi doktorovi by som len toľko chcela povedať:Zobrali ste si zo Žiaru tie najlepšie sestry,môžete byť na ne hrdý,robia Vám aj vašej ambulancii dobré meno, a všetkým,ktorí si prečítajú tieto riadky,len toľko-VRELE ODPORUČUJEM!!!Budete spokojní! 🙂

inusa123
15. feb 2014

Dobrý deň !!!! Nedá sa mi nereagovať ja mám osobné skúsenosti s cievnou chirurgiou Handlovej. Po prvý krát som tam bola vlani v lete so synom ktorý mal akútny zápal slep.čreva.Mali sme štastie že sme sa dostali k Pánovi doktorovi Výrostkovi. Ten pre nás urobil maximum čo mohol.Hoci v tedy syna nemohli operovať nasadil mu liečbu a potom v decembri absolvoval operáciu.Prístup lekárov aj sestričiek či už v ambulancíí alebo na oddelení bol skvelý. Po tomto skvelom prístupe som sa aj ja rozhodla podstúpiť operáciu hernie. Operáciu som podstúpila cca pred 4 týždňami .Počas operácie som bola pri plnom vedomí .a tím doktora Výrostka bol skvelý hoci sa operácia predĺžila o niečo dlhšie. Starostlivosť po operácíí bola tiež na vysokej úrovni.a vlastne aj je nakoľko chodím na kontroly. Mám skúsenosti z pred 2 rokov kedy som podstúpila 2 operácie v priebehu 3 mesiacov, jednu v ZH a jednu v Bojniciach,ale keby som mala ísť znova určite idem do Handlovej.Chcem sa im preto všetkým veľmi pekne poďakovať a určite ich budem odporúčať aj svojim známym. ĎAKUJEM !!!!

inusa123
12. mar 2014

Krásne popoludnie !!!!
Dnes som mala opäť to štastie,že som musela navštíviť JZS v popoludnajších hodinách nebolo to nič vážne to už teraz viem ,ale mala som taký strach, že som tam volala a Pani vrchná mi povedala,že mám okamžite prísť tak som aj išla no našťastie to dobre dopadlo.Takže opäť sa mi len potvrdilo že sestričky z tohoto oddelenie sú neskutočne milé a ústretové.
Chválim,a opäť len chválim,a samozrejme Ďakujem.

inusa123
12. mar 2014

Nedá mi ešte nezareagovať na to,že konečne tu v Handlovej máme nového chirurga huráááá. A ešte keby tam bola aj nová sestrička,ktorá bude mila a príjemná tak to by bolo už úplne super!!!!

paranoid
16. mar 2014

@vikingovia Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či vám to robil laserom a koľko ste platili. Ďakujem.

mdanielle
9. máj 2014

poprosila by som kontakt na MUDr. Výrostka v Handlovej, mala som kedysi ale len do Žiaru n/H. ďakujem.

katka2020
17. máj 2014
lulu221
17. máj 2014

Dr.Vyrostko uz posobi,v Handlovej,uz rok je tam v nemocnici,ma tam vraj peknu ambulanciu..v Ha som este u neho nebola,ale tiez sa chystam,chodi tam aj mamina,ze sa objednava a ze,sestricka je fajn,mila,tak neviem..naposledy som.bola u neho ete v Zh,ale bol velmi mili a aj poradil a,sestricka tam bola taka,starsia,ale,zdala,sa mi v pohode...

katka2020
17. máj 2014

Bola som tam operopvaná tento rok, personál na odelení na úrovni, starostlivosť výborná , sestričky veľmi milé, len keď ma príjimali myslela som , že ma zakreslí pán doktor Výrostko, kreslil ma pán doktor Vávra, Výrosto tam akurát zaúčal nejakého lekára, čiže sa mi pred operáciou na to ani nepozrel, dúfam , že ma operoval on, lebo mám komplikácie, stále mám znecitlivenú časť nohy na lýtku je to už 2 mesiace od operácie......dosť dlho ☹ ....keď , som bola na kontrole po týždni, sono mi robil pán Vávra do dokumentácie ani nenapísal , že si nohu necítim, hoci som na to upozorňovala.Mudr. Výrostko sa mi na to vôbec nepozrel, bol otočený chrbtom mal nejakú inú prácu 😢 ......Neviem či to je normálne, ale myslím že 2 mesiace je už dosť dlhá doba , aby to odtrplo 😒 je to niečo , ako u zubára keď dajú injekciu, tak to mám tak zatrpnuté, mali ste niekto taký stav?

lubka1981
14. jún 2014

@vikingovia ahoj, prosím ťa robili to laserom? tiež idem na operáciu a nestihli sme poriadne pokecať. Chcela by som vedieť v akej anestéze to je a doba PN. Budú mi robiť obidve nohy naraz...

gulinka123
17. júl 2014

Prosim vas,tora metoda je ucinnejsia podla vasich skusenosti z dlhodobeho hlaadiska?rozhodujem sa medzi klasickou operaciou a ELVeS metodou u toho pana doktora,dakujem za rady

sisaklenkova
19. jan 2015

@katarinazh a mozem sa opytat na meno konkretneho lekara? Zostal ti po operacii aj rez, alebo to mas tou novou metodou bez rezu? cena za jednu nohu, predpokladam, ze ti to naraz odmietli operovat? bola si v celkovej anesteze, prosim ta? dakujem pekne za info

katarinazh
19. jan 2015

@sisaklenkova ahoj, cena je za obe nohy , neklamem...je tam viac pozitivneho...idem to opakovat teraz vo februari...je toho viac co by som sem napisala, ak chces spokojne ma prezvon poviem ti. Som zo ZH. alebo ti napisem na fc moje cislo, ak suhlasis...a ziadny rez nemam, je to uplne nova metoda (teraz uz asi nie lebo pred 2 a polroka bola🙂 ) cena bola 300eur za obe, ale malo to ist trosku hore asi o 50eur, zatial neviem lebo idem este len o mesiac, a robili my to naraz....je toho vela co ti mam povedat...a pristup prefektny, spravaju sa k tebe ako keby t

katarinazh
19. jan 2015

@sisaklenkova volako to skocilo,-spravaju sa uplne perfektne, ak dovolis napisem ti to cislo na FC