Mycomax - skúsenosti

matta1
5. jún 2013

Zienky mal niekto jednu tabletku myco max na mykozu????? Dakujem

simca06022011
5. jún 2013

Samozrejme, ale preco sa pytas? 🙂

matta1
autor
5. jún 2013

@simca06022011 po pouziti tabletky ako dlho ste mali vytok dakujem

katka1981
5. jún 2013

@matta1, juuuj mala som ich kopec 🙂

katka1981
5. jún 2013

@matta1, ako vytok? z tej tabletky? alebo normalny vytok

matta1
autor
5. jún 2013

@katka1981 neviem ci z tabletky preto sa pytam ci moze byt aj z tabletky je zlty a husty

simca06022011
5. jún 2013

z tabletky by ziadny nemal byt, ulavit by sa malo uz na druhy den, uplne by to malo prejst do tyzdna sa mi zda... ja som velmi vytok tymto neriesila, tak neviem.. len mi to povedali vtedy v lekarni a aj tak bolo.. na druhy den to bolo lepsie a potom ani neviem.. rychlo som mala "pokoj" 🙂

ewca
5. jún 2013

ja som ju pouzila len raz a odvtedy som nemala ziadne problemy... po 2-3dnoch mi bolo v pohode, tusim ,ked si dobre spominam, bolo to uz davno

katka1981
5. jún 2013

@matta1, narychlo neviem ako vyzera tabletka, ci je biela alebo zlta?

matta1
autor
5. jún 2013

@katka1981 tu co som mala bola bielo modra vypila som ju

katka1981
5. jún 2013

@matta1, aha, no ak nebola vaginalna tak to nie je z nej, ja som totiz tych tabletiek na mykozu pojedla vela aj vaginalne som mala, ono sa zvykne brat 1 tabletka tyzdenne, ale mne to nepomohlo, ja som mala kvasinky chronicky aj rok dva stale. Ak mas problemy s kvasinkami casto, chodi k imunologicke, ak mas problem v imunite, tie lieky ti na dlho nepomozu. A zlty vytok nemusia byt kvasinky, zvyknu sa k tomu pridruzit dalsie bakterie, lebo mas narusene prostredie. Ak sa ti to do tyzdna nezlepsi, chodi na vysestrenie. Mozno budes potrebovat nejake cipky.

aristka
5. jún 2013

tento liek sa dáva,po opakujucich mykoźach,pretože je predpoklad ,zanesenia organizmu celkovo...k tomu ti mal gyn.dať aj lokálne antimykotiká,pretože účinnosť na lokálne je malá alebo zdĺhavé,ak máš takéto problémy nasaď so dlhodobo probiotiká celkovo aj lokálne čapíky do pošvy,prežehľuj si spod.prádlo a pozor na sladké a mliečne výrobky ,jogurty-zakýsanka,neviem či berieš hak ,lebo to všetko môže robiť ona a vydž

usiko
5. jún 2013

HEJ,BRALA SOM ICH KOPEC, PAR ROKOV KAZDY MESIAC JEDNU, PRED MENZESOM.....V RAMCI UDRZIAVACEJ LIECBY,RESPEKTIVE PREVENCIE,....uz s tym problem nemam, ale mam s nou dobre skusenosti...

lylli02
5. jún 2013

ja som ju mala tiež, ale veľmi mi nepomohla, musela som ísť nakoniec aj tak na vyšetrenie...