Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nahrievanie sa počas nádchy

martinaa14
3. okt 2015

Ahojte maminy chcem sa vas spytat som 10+5 tt a mam nadchu nahrievala som sa vecickou je to aj horske slnko ale aj vec na nahrievanie take dve palicky sa vam rozzeravia a nahrievate sa..(taka stara vecicka orandzova mozno ju mate doma aj vy ) ale ide o to ci to mozem v tehotenste si nahrievat dutiny alebo nie ci to skodi babatku alebo nie....dakujem za odpovede

puklica13
3. okt 2015

Nie neskodi

martinaa14
autor
3. okt 2015

Dakujem velmi pekne lebo bola u nas navsteva a ma nalakali ze to by som nemala ...uff tak mi odlahlo dakujem este raz ;)

seahorse27
3. okt 2015

Aj my to mame, ma to asi 40 rokov 🙂 Neskodi to, ved jej to len teplo. ja som v tehotenstve na dutiny pouzivala aj infracervenu lampu - ked to pouzijes len lokalne na hlavu, nic sa nemoze stat....

puklica13
3. okt 2015

Horske slnko je v podstate ultrafialove ziarenie, ktore dokaze prehriart hlbsie vrstvy podkozia, osobnesi neviem predstavit ako by to mohlo uskodit v tehu ked si nahrievas dutiny...mozno si to tvoja navsteva zmylila s rentgenovym ziarenim...

seahorse27
3. okt 2015

@puklica13 ten prastary pristroj sa da zapnut na 2 sposoby - len cisty ohrev, iba sala teplo - to pouzila autorka otazky. Druhy sposob je to UV ziarenie, ktorym sa dokazes opalit aj pekne spalit, pouziva sa aj na dezinfekciu miestnosti - nici bakterie. Tomu UV by som sa v tehu radsej vyhla...

puklica13
3. okt 2015

@seahorse27 no ja taku jednu vykopavku na povale mam a s tym sa teda opalovat neda len nahrievat

martinaa14
autor
3. okt 2015

Hej ja som pouzivala len to ohrievanie ....dakujem ja som to aj hovorila reku sak to pouzivam iba na dutiny a je to iba ohrev ze to na opalovanie nepouzivam ....dakujem vam velmi pekne za odpovede 🙂 ... a hej hej minymalne 40 rokov to ma 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli