Najlepší kolagén

moly09
25. nov 2021

Ahojte ktorý kolagén (na pitie) je podľa vás najlepší ? Na trhu ich je strašne veľa a rada by som vedela s ktorým máte dobru skúsenosť 😊

tanielik7
25. nov 2021

AHOJ JA SOM VELMI SPOKOJNA S KOLAGENOM OD POWERLOGY 🙂

daridari11
25. nov 2021

@moly09 Za mňa doporučujem z lekárne COLAFIT, sú to kocky, čistota kolagénu je uvádzaná na 99,9%. Mnohé teraz predávané výrobky mi prídu iba čisto reklamné produkty.

misha666
25. nov 2021

pripajam sa @tanielik7 tiez mam cisty POWERLOGY a miesam si ho do proiteinu 🙂

marcellka32
25. nov 2021

Kolagendrink

emv
25. nov 2021

Baby poslednú dobu stále len o kolagéne čítam... Na čo je to vôbec dobre? Ja sa pýtam vážne, nemám potuchy prečo sa používa

iinuska
25. nov 2021
daridari11
25. nov 2021

@emv Kolagén je pre telo potrebné, na správne fungovanie kĺbov, spomaľuje rednutie kostí, potrebný je na vlasy, nechty, pokožku a hlavne, od 25. roku sa z tela stráca, po 40 tke sa už netvorí vôbec.

alik1986
25. nov 2021

ja uzival tiez Alavis ale pre konu

marcellka32
25. nov 2021

@emv kolagén je telu vlastný, vyskytuje sa v kĺboch, kostiach, chrupavkach, v koži...vekom sa vytráca, po 40 sa netvorí vôbec, koža ochabuje, tvoria sa vrásky..čiže niekto berie kvôli pleti (ja morský kolagén), niekto kvôli kĺbom, nechtom....na vlasy sa nepotvrdili účinky

iinuska
25. nov 2021

@alik1986 Ach jaj.Si to nastuduj aspon, kym zareagujes

tafita
25. nov 2021

Ja som dostala 100€ poukazku na Inca Collagen. Nemate niekto skusenost? Oplati sa doplatit? Je to pre mna Spanielska dedina.

ejanjelik
25. nov 2021

Uzivam colagen od dr max. Pomohol na plet, pokozku hlavy, nechty. Mala som zamer uzivat, lebo mam arteozu a este nemam liecbu. Teraz cca tyzden kombinujem s condrosuldom a citim zlepsebie , co sa tyka bolesti.

adulikka
25. nov 2021

@ejanjelik máš foto aký kolagén máš od dr Max ,? Ďakujem

luccija
26. nov 2021

@iinuska prečo sa smeješ?mojej susede ortopéd tiež poradil používať kĺbovú výživu pre kone

iinuska
26. nov 2021

@luccija Ja sa nesmejem.Si sa pomylila

ejanjelik
26. nov 2021
adulikka
26. nov 2021

Aahttps://www.zdrave-klby.sk/porovnani-klbovej-vy...

Tu mi naslo najlepsie kolageny .

adulikka
26. nov 2021

@ejanjelik aj vidis uz nejake zlepsenie ako uzivas kolagen ?

alik1986
26. nov 2021

@iinuska a co si mam nastudovat ?

ejanjelik
1. dec 2021

@adulikka ano. Na pleti, nechtoch, pokozke hlavy. Aj ta bolest chrbtice je ina, nie je taka ostra, ale u mna velmi posobi psychika verim , ze mi pomoze a preto ho uzivam. Ale celkovo mi je lepsie. A este napisem, ze som mala brutalne brutalne lupiny a svrbenie hlavy a teraz cakam na sampon kym mi pride z lekarne a neskrabem sa .

avalora
2. dec 2021

A to mozu pit aj muzi?

vikss1
21. jan 2022

Tak ono asi pre kazdu zienku je ten kolagen, ktory uziva najlepsi. Mne tiez poradili kamosky, ked som chcela zacat uzivat nejaky, ze teda aky si vybrat a ake su medzi nimi rozdiely, tak som rada, ze uz aj ja mam ten svoj 🙂 Ako dlho vlastne vy uzivate kolagen? Dlhodobo?

bibabibka
21. jan 2022

Určite swisscare

mon2523
24. jan 2022

@vikss1 ono je to tiez ok, ked si nechas poradit 🙂 napriklad co sa tyka mna, uzivam zeen collagen, no a veru uz to bude nejaky ten rok, co sa tyka prestavok to som si nedavala, ani mi to vlastne nenapadlo a vzhladom na jeho ucinky som si prestavky ani nechcela davat 🙂
ale veru, tie moje vrasky, to bolo zaujimave ich sledovat, som mala pocit ze sa mi objavili z vecera do rana :D

miska_kal
26. jan 2022

no ale co som zachytila tak oni maju dva kolageny, zlaty a cierny, ktory je potom lepsi, ci to je jedno aky si zakupit?

beatik3
2. feb 2022

@miska_kal vies co podla mna to mas jedno ze aky. ci mas radsej s prichutou alebo bez, pripadne potom aj podla pridanych zloziek, ktore obsahuje ten zlaty ako je napriklad cecko alebo zinok 🙂
@mon2523 vrasky su peklo :D clovek keby to vedel za mladi, ze sa take nieco objavi, by som si uzivala pohlad na moje detske cielko :D

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evicka3692
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misicka36
21. sep 2023

Ja odporúčam Prokloub. Obsahuje omnoho viac collagenu v sebe a k tomu aj iné minerály a vitamíny.
Keď som ja hľadala, tak taky, ktorý je dobrý aj na tvár aj na vlasy ale aj na chrupavky a kostí.