Nejaka hrčka a kŕčové žily

devilka1
17. feb 2019

Ahojte 🙂 uz asi 2-3 roky mam vzadu ako sa zvyknu robit krčove žily taku asi 3-4mm ako keby zdureninu je polotvrda a nechce zmyznut, svojej doktorke som to neukazala zatial lebo mam z toho strach a to az taky ze ak jej to chcem povedat chyti ma panika strach a zacne ma prehanat od strachu, mam celkovo strach z lekarov a bojim sa ze je to nieco vaznejsie, strasne si domyslan vsetky choroby sveta a viem najradsej by som isla k nej nech to mam z krku a nemyslim nato ze co to moze byt ale zatial som svoj strach neprekonala:/ co to moze byt?

denisa098
17. feb 2019

@devilka1 vyzerá to ako jazva, ja mam niečo podobné zatvrdnuté malinké pri kolene, štipol ma na lúke taky malilinký biely trojuholník a zostala mi z neho vspomienka. Je ho už 4 roky. Netreba robiť paniku, normálne ukázať lekárke. Ona povie.

devilka1
autor
17. feb 2019

@denisa098 jazva to nie je je vidno ze jeto nejaky vyrastok ani neboli nestipe ani ked to stlacam len je to proste tam ....Dakujem za nazor ;)

mijunik
17. feb 2019

@devilka1 môže to byť obyčajná tuková hrča. 🙂 Ak sa chceš prestať zožierať od strachu, zober všetku odvahu a spýtaj sa na to lekárky. Vieš si predstaviť tú úľavu, keď Ti povie, že to nie je nič významné? 😁😁

rybkoava
17. feb 2019

Moja mama mala niečo podobné, tiež sme boli vystrašený. Nakoniec to bol "len" vred. Aj po odstránení sa jej to po cca 5 rokoch urobilo znova v tom istom mieste.

devilka1
autor
17. feb 2019

@mijunik bije sa to vo mne strach a ulava medzi sebou 😠Viem je to na psychologa skor ako na obvodnu 😟😤😅

mijunik
17. feb 2019

@devilka1 a ešte mi napadlo, že to môže byť neškodný kožný útvar, to by Ti vedel kožný lekár povedať. Ale myslím si, že to nestláčaj, nebabri, neštíp, skrátka daj tomu pokoj, aby sa Ti to podráždenim ešte nezväčšilo, lebo to už by si bola dupľom vydesená... 🙂

rybkoava
17. feb 2019

Hlavu hore a k doktorovi, moja mama si to liečila laliliou v oleji a kadejakymi babskymi receptami, aj v tak nakoniec skončila u na chyrurgii.