Nemám menštruáciu

macickamiruska
4. jan 2015

Ahojte baby prosim viete mi poradit.... Mam 22 rokov ,a už 3ti tyžden mi meska menzes. Nikdy sa mi predtym nic take nestalo... meskali max 1,2 dni, Myslim že tehotná niesom sex som mala NAPOSLEDY 4 novembra a 22 novembra som dostala menzes ..normalne 6 dnovy ciklus. Od vtedy nic menzes som nedostala,.. robila som si pre istotu tehotenske testy dva...obe vyšli negatívne jedna palicka.Bola som pri gynekologovi ..pozeral ma zo spodu povedal že nevie.. potom mi robil ultrazvuk ... zase povedal že nevie že mam obrovsky mocovy mechur že on nevidi poriadne do maternice..Ja som z toho zufala uz.... Pichli mi vyvolavacku .. tak cakam už 3tí den..uvidime ..co si mystite vy baby?? hm?? dakujem 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

denuss
4. jan 2015

cudny lekar...ja ked som bola v 6tt na sone, tiez lekar cez mechur nic nevidel tak ma poslal na wc a potom tam uz krasne videl babetko 😉 ale vydrz este, vyvolavacka ma zabrat do 2 tyzdnov, tak este menzes moze kludne prist...mne prisiel na 6.den od pichuntia..

macickamiruska
autor
4. jan 2015

Tak aj mna poslal na zachod bola som sa vycikat a stale ttvrdil že mam obrovsky mocovy mechut že on nic nevidi... ale spavila som si dve tehotenske testy obe okamzite ukazali jednu palicku.... tak hadam tehotna nebudem

macickamiruska
autor
4. jan 2015

a y si bola tehotna ked ti pichol vivolavacku?? ci len tak ti meskaliu vtedy

denuss
4. jan 2015

@macickamiruska nie vtedy som nebola tehotna, vraj mi meskali kvoli kojeniu....asi naozaj nebudes tehotna, to by ti testy uz ukazali...nestresuj sa zatial, fakt pockaj este takych 10 dni a snad menzes pride..ak nie, tak naspat ku gynekologovi

macickamiruska
autor
4. jan 2015

Vsak on sam nevie co mi je. este sa do mna ani nepozrel .. len pocl že mi meskaju krámi a hned že som tehotna že ci si to chcem nechat ..že podla zakona to stoji 250.. Mam jedneho syna..... som sama nanho. a dufam že doktor ma chcel len nastrasit..lebo ja fakt neviem co budem robit.. zajtra si pojdem kupit este tehotenske testy..