Nemám si s kým založiť rodinu

deguska
10. dec 2012

Ahojte, možno odveci úvaha ktorá nesúvi ani s touto stránkou, ale chcem Vám všetkým, ktorý máte rodiny a deti napísať aké mate šťastie ... . aj ked so starostiami .čítam tu príspevky či si nechať dieťa alebo nie...len sa nad tým usmejem....ja by som detičky už tak chcela ale nemám s kým založiť rodinu a bolí ma z toho srdce.. :(

stardust
20. dec 2012

@trish31 ty mas oboje?

trish31
20. dec 2012

@stardust zatial ano 😉

filipal
20. dec 2012

@deguska prepac, ale si mi neodpovedala. myslis, si, ze nemas partnera pre nedostatok prilezitosti?

stardust
20. dec 2012

@trish31 preco zatial? Ste v metastabilnom vztahu?

trish31
20. dec 2012

@stardust nie,ale peniaze nie su trvala hodnota.Vcera mohli byt,dnes uz nie.Na to narazam,nie na city.Tie su stabilne.

jania023
20. dec 2012

@stardust a cotak mojho brata ten je chudak tiez sam a tiez by chcel rodinu ale zial nema priatelku i ked je to velmi mily clovek ale zial

stardust
20. dec 2012

@jania023 toto musis adresovat @deguska 😉 Ja uz zijem v jednom manzelskom zvazku 😉

jania023
20. dec 2012

@stardust jaaaj moja som si pomylila uzivatela 😀 😀 tvoj manzel by my dal 😅

katkarv
20. dec 2012

@deguska Aj ja mam slobodneho svagra 🙂

jania023
20. dec 2012

@deguska to patrilo tebe tie spravy vyssie 😅 😝

dai
20. dec 2012

@deguska jasne ze je dolezite co mas v srdci 🙂 s tou vs som chcela povedat ze zeny do 23 rokov najmenej studuju a teda maloktora pomysla na sobas... a velakrat som sa stretla s tymi VS vztahmi ktore sa na realite povs zivota rozpadli a vlastne baby zostali same po dlhodobom vztahu vo veku 24 rokov, rozbiehali karieru a tak a maloktora riesila sobas a deti - teda mozno len ja take mam v svojom okoli ale teda ja som sa vydavala ako 27rocna a patrila som k prvym v mojom okoli 😀 ( pricom s muzom som sa zoznamila v poslednom rocniku vs )

dai
20. dec 2012

@stardust ak hladas partnera a otca pre svoje deti tak su najdolezitejsie podla mna spolocne plany a vzajomne porozumenie... to je teda moje dlhodobe pozorovanie - zalubenie zial rychlo odoznie a pokial chybaju tie veci co som menovala tak to do lasky asi neprerastie ( preto tie rozvody rychlokvasenych sobasov po 2och rokov - pritom najvaecsia laska na svete...hm)

martinazvo
20. dec 2012

@deguska ahoj, chcela by som Ta podporit a napisat Ti ako rychlo sa vie zivot otocit k nesmiernemu stastiu 🙂

r.2001-2011......niekolko znamosti, ale nic zodpovedne, perspektivne :( tak som bola radsej vacsinou sama...
08+09/2011......moja operacia cysty, z nudy na PN som isla na internetovu zoznamku
09.10.2011.......1. rande
25.12.2011.......poziadanie o ruku
13.01.2012.......moje 34. narodeniny + oficialne poziadanie o ruku
05.05.2012.......svadba
No a babatko sa nam nedarilo, skusali sme vlastne uz od Vianoc 2011, tak sme isli na vysetrenia a spravili sme dobre... prirodzene by sa nam nikdy nepodarilo... uz mame schvalenu ziadost na umele oplodnenie a v 01/2013 ideme prvy krat vyskusat spravit si babatko v Iscare Bratislava 🙂

Takze ako vidis, ak natrafis na toho spravneho, ani sa nenazdas a zivot bude taky aky si prajes 🙂 DRZIM PALCE !!!

martinazvo
20. dec 2012

@dai ahoj... myslim ze vo vyssom veku, ked sa najdu dvaja ktori k sebe patria, sa mozu aj poponahlat, ja som skvely priklad 🙂 a nasa laska stale rastie, len na tom treba pracovat...

stellamaris
20. dec 2012

@deguska ahoj,nerob si starosti,nech sa vsetky povydavaju,aj na teba pride rada 🙂 aj u mna to tak bolo,svadba v 26,rozvod v 33........mam o rok mladsieho snubenca,mame spolocneho 4-mesacneho syna a svadbu v 2013 😉 a mam skoro vsetky spoluziacky uz povydavane,niektore maju uz deti v puberte a ja batola 🙂

evabb35
20. dec 2012

@deguska tak v tvojom veku som tiež bola sama ako prst a stále som bola bombardovaná otázkami, kedy sa už konečne vydám a kedy si už založím rodinu....navyše som pracovala s kolegyňami, ktoré sa vydávali v 19-tke, rodili v 20-tke...takisto všetky kamošky už boli vydaté, mali svoje rodiny....takže tie stále len riešili, že prečo som sama...až mi ich prišlo ľúto....oni totiž ani netušili, pretože sa vydávali pomerne skoro, aký zaujímavý, rušný spoločenský život môže viesť slobodná bezdetná žena...môže sa venovať rôznym záľubám, o ktorých môžu vydaté ženy, mamičky len snívať...takže radšej som vždy pomlčala ako trávievam večery a víkendy, dovolenky, lebo by asi pukli od závisti...užívaj si slobody 😉 😅 ..samozrejme našli sa aj vydaté kamošky, ktoré vedeli dobre, že nevediem nudný život a tak ma občas sprevádzali na spoločenských akciách ...

majka99999
20. dec 2012

@deguska a normalny muz sa da stretnut aj na internete, dokonca na pokeci plnom uchylov, ja som toho dokazom. 😀 v realnom zivote by som asi o nho ani nezakopla. a rozhodne ma nezbalil na skvele auto ani oblecenie, dokonca sa mi ani prilis nepacil. 😕 tak ale teraz laska prevelika. 😵 (a teda chudobny nie je, len si nepotrpi na take veci, zarabali sme cca rovnako a ja som sa nemohla rozhodne stazovat na moj plat)

dai
20. dec 2012

@martinazvo ja som nenapisala ze po 2och rokoch sa clovek nema zosobasit 😉 len som napisala ze primarny dovod nato by nemali byt poplasene hormony 😀

mini2peto
20. dec 2012

@deguska neboj urcite coskoro niekoho stretnes 🙂 my z detmi to uz mame horsie hlavne ked chlap ma dieta v opatere tak je odpisany najst si partnerku

monhla
20. dec 2012

Chápem Ťa. Ja som tiež okolo seba mala všetky kamošky vydaté - aj mladšie. Švagriné mladšie o 2 a 7 rokov a už jedno, dve deti a ja nič ! ! ! Vraj som moc náročná a preberám až vraj preberiem. No dobre som urobila - našla som si perfektného chlapa. Stačí chodiť medzi ľudí a občas doviliť kamoškám hrať sa na dohadzovačky. Vtedy som ich síce skoro "zabila", ale teraz som im vďačná /len im to nehovor 😀 / Teraz v 32 rokoch mám 2 krásne dcérenky 🙂 a chlapa, ktorý stál za to čakanie.

lenka112
20. dec 2012

Nič sa neboj, o nič neprichádzaš. Ja som tiež na toho svojho princa čakala pekne dlho, dnes 30+ , 2-ročný syn + v brušku dvojičky 🙂 Kamarátky preberajú, aká škola je vhodná, kupujú výbavu do 1. ročníka, ja kupujem plienky a som šťastná 🙂 Možno aj o chlp viac ako ony 🙂

martinazvo
20. dec 2012

@mini2peto takych chlapov obdivujem 🙂

nelina9
20. dec 2012

@deguska Od 16 do 26 som chodila "s mojim princom", ktorý si po 10 rokoch našiel druhú! Myslela som, že sa mi zrútil svet..Veľmi dobre urobil chlapec, dnes to už viem🙂 Do 28( 2 roky )to boli túlačky, internetové zoznamky...nič vhodné do života🙂 všetky kamošky, spolužiacky, kolegyne vydaté, všetky mali, čakali postupne deti..len ja stále nič, kapkalo mi už na "mozeg", až jedného dňa paradoxne moja bývala potencionálna švagriná( sestra princa) ma zoznámila s jej kolegom..Výsledok: dnes máme 10,5 mesačnú Nelku 😝 Neboj, čo má prísť, to príde a tomu VER!!!

mini2peto
21. dec 2012

@nelina9 sak toto ale kedy? 😕

mini2peto
21. dec 2012

@martinazvo aneúpoznas ich nahodou viac :-/

katecameron
21. dec 2012

@mini2peto to si nemyslíkm ze chlap s detmi je odpísany ani zeny s detmi to nemaju bohvie co hlavne ak sa jedna o viac detí mozno s jednym je to este v pohode ja si myslím ze ak je chlap dobry partnerku si najde aj s detmi ale ak je to nejake hovado 🤐 sorry za vyraz ale proste myslím nejakeho alkaca agresívneho tak o takeho sa bit nikto nebude 😉

mini2peto
21. dec 2012

@katecameron no ja nemam kedy pit 18 hodin denne stravim za volantom takze alkac sa nemam kedy stat 😀 no a nemyslim si ze by som bol nieaky psychos 😀

katecameron
21. dec 2012

@mini2peto a mas problem si najst partnerku? myslís ze koli detom ? ja si myslím ze vsetko chce svoj cas a vzdy vravím ze na kazdeho raz dojde 😉

mini2peto
21. dec 2012

@katecameron ☹ ale uz by mohlo uz je to moc dlha doba

pectore
21. dec 2012

@mini2peto ahoj... ja sice svoju polovicku mam...ale mozno taka minirada... velmi by ma odradilo aspon takto cez net ked na tvojom profile vidim fotku tvojej ex.... pride mi to akoby si sa cez to este nepreniesol... Aspon osobne si neviem predstavit ze by som si niekde do profilu dala fotku ex priatela....aby vsetci videli ako vypadal... a uz vobec nie keby som hladala niekoho noveho...mnozstvo slobodnych mamiciek to mozno odradi ked uvidia jej foto, niektore sa mozno budu s nou vizorovo porovnavat ..aj ked povahovo mozu byt tisic krat lepsie.... A co bolo bolo.... nieje nic horsie ako do noveho vztahu tahat veci zo stareho vztahu, porovnavat, spominat.... treba to hodit za hlavu..... Neber to ako utok , alebo poucanie... pisem len a len v dobrom ...a len a len za seba...ako to posobilo na mna ked som kukla do tvojho profilu. ... 😉 Inak vypadas byt pohodovy chalan (...tvoja ex mi ale pride dost nesympaticka....taka mrcha)... tak si myslim ze nebudes mat problem si niekoho najst. Drzím palceky nech najdes svojho skutocneho miláčka... 🙂