Nemocnica Martin - zubná chirurgia

bubacik26
17. feb 2016

Ahojte. Ma niekto skusenost so zubnou chirurgiou v Martine? Mam tam ist, mam problemy so 4 nevyrastenymi zubami mudrosti. Maju mi ich vyberat ,rezat. Boli ste niekto na niecom takom ? Robi sa to len cez lokalku alebo je mozna aj celkova anesteza? V piatok idem na konzultaciu,ale som z toho velmi nervozna a mam strach, ze co mam ocakavat.

foxandswan
22. máj 2019

ahoj, ako to dopadlo? mňa to čaká teraz, preto sa pýtam... dakujem 🙂

bubacik26
autor
22. máj 2019

@foxandswan ahoj. Bolo to super. Doktor bol tiež super. Zavolali ma, prezliekla som sa do pyžama :D
A bola to taká mini operačná sála, dali mi čiapku na hlavu, doktor tam bol tuším len s jednou sestričku. Debatil so mnou, úplne super atmosféra. Pichol mi injekciu, zachviľu mi všetko strplo v ústach. A sekal, rezal, no ja som nič necítila len také tupé. Asi za 20_30minút bolo hotovo. Prezliekla som sa a išla domov. Isla som hneď k mojej Dr aby mi predpísala atb, na opuch zápal. Mala som to par dni opuchnuté, jedla som len cez slamku tekuté,nedalo sa mi moc rozprávať. Po pár dňoch mi môj Dr vybral stichy. Takže za mňa spokojnosť.

lulula12
22. máj 2019

@bubacik26 Bez problemov si vydrzala mat usta otvorene alebo ti dal taku tu nasadku aby si ich nezavrela? Neviem si to ani predstavit a vyzera to tak, ze aj mna to bude cakat :/

bubacik26
autor
22. máj 2019

@lulula12 fuha už si to moc nepamätám ale tuším ze mi tam dával niečo, keďže som si ústa necítila po injekcii,by som asi nevedela držať ústa. Aj takú plachtu cez tvar som mala prehodenu

demodun
22. máj 2019

@lulula12
Ahoj ja som bola pred rokom. Žiadnu nasadku nedávali. V pohode sa to dalo vydržať aj šitie. Mne vyberali jeden zub múdrosti. Na prezlečenie pyžamo al.domace oblečenie. Doktorka veľmi príjemná. Ja som dovolila aby sa mohla prizerať mladá doktor. Bolesť minimálna. Akurát na obed detská výživa...😀 Držím palce

foxandswan
22. máj 2019

@bubacik26 aj si niečo doplácala za zákrok? niektoré súkromné ambulancie pýtajú aj cez 120 €/zub...

bubacik26
autor
22. máj 2019

@foxandswan nie úplne zadarmo, aj vyberanie stichov u môjho Dr bolo zadarmo

lulula12
28. máj 2019

@bubacik26 Dakujem ti za odpoved 🙂

lulula12
28. máj 2019

@demodun Hej? Lebo z toho mam trosku paniku, ze ako to bude prebiehat a tak. Ale tak zrejme tam vedia co robia 🙂 Akoze taka doktorka, co sa este len uci?

demodun
28. máj 2019

@lulula12 áno medicka Som si predtým nevedela spomenúť 😀 Ale ona sa len pozerala. A ak nesuhlasis, tak to zaznacis do papierov (súhlas so zákrokom).

lulula12
28. máj 2019

@demodun Tak s tym by som problem nemala, myslim, ze to musia vidiet, ved ako inak by sa to naucili 🙂

aleskandra
11. aug 2019

Kočky, prosím vás...tiež ma moja zubárka poslala do nemocnice kvôli cyste pod 8-kou. Viete mi prosím vás poradiť, ako to tam teraz funguje? Vraj sa tam zapisuje a oni potom volajú dnu? O ktorej je dobré tam ráno prísť, aby bolo čo najmenej ľudí?
Vopred ďakujem za odpoveď 🙂

anezka357
17. sep 2019

@aleskandra ahoj prosím ta ako to dopadlo ? Ja tam mám ísť zajtra ráno a tieto inf. Čo si sa pýtala by sa mi hodili 😂

aleskandra
17. sep 2019

@anezka357 ahoj 🙂 išla som tam hneď ráno, aby som tam bola už pred 7 :-P predo mnou boli cca 4 ľudia, takže pohoda. A ako darca krvi s Janského plaketou som mala dokonca prednosť 😁 hneď pri dverách po ľavej strane sa treba zapísať a zapamätať si poradové číslo, lebo volajú nie podľa mena, ale čísla

aleskandra
7. nov 2019

kočkyyy...ahojte...prosím Vás, ako dlho po zákroku ste mali opuch? Som len druhý deň po, ústa ledva otvorím, mám dosť obavy, ako mi budú vyberať stehy :( a chcem sa už najeeeesť

bubacik26
autor
7. nov 2019

@aleskandra no pár dní som tiež nemohla otvoriť ústa poriadne, len cez slamku som '' jedla''

domculis
10. sep 2021

@bubacik26 ahoj a tam si sa objednávala alebo si tam len prišla? Lebo potrebujem akútne vybrať zadnú osmičku lebo mi narástla priečne a strašne bolesti mam už..

bubacik26
autor
11. sep 2021

@domculis ahoj, prisla som skoro rano s vymennym listkom, dr pozrel povedal co bude robit a objednal ma.. Ale termin mi dal az o niekolko mesiacov vtedy lebo tam mavaju vela pacientov.. Tak neviem ako to je teraz

domculis
11. sep 2021

@bubacik26 ahoj aha no lebo ja mam dosť bolesti už a už sa mi robí aj zápal mam penicilin tqk by som to potrebovala čím skôr... aj si platila

bubacik26
autor
13. sep 2021

@domculis noo skus si zavolat a opytat sa ako to je s akútnymi pripadmi,na nete bude isto cislo. Nie neplatila som nic 🙂 preto su tam dlhe cakacie doby podla mna lrbo dnesni zubari pytaju majland

domculis
13. sep 2021

@bubacik26 no skúsim teda lebo tu u nás v okolí co to robia súkromný zubár tak pyta až okolo 200 cca aj 300 eur ako ktorý..

bubacik26
autor
15. sep 2021

@domculis drzim palce, ano nechala som u sukromnika uz stovky eur a stale nemam vytrhnute este 3 osmicmy ktore niesu ani prerezane tak ma to caka tiez budem zase martin urcite riesit

bubacik26
autor
13. okt 2021

@domculis ahoj, ako si dopadla? 🙂

domculis
13. okt 2021

@bubacik26 ahoj nakonec som išla do ba tam mi dali termín na 11.11

bubacik26
autor
13. okt 2021

@domculis jaaj, tak drzim palce. 🙏A kolko ta to vyjde? Mne sa ozval dalsi zub mudrosti, kt. nie je prerezaný tak zvazujem kam ist 🤦‍♀️

domculis
14. okt 2021

@bubacik26 ďakujem... malo by to stat 100 eur celé🙂

smile32833
11. nov 2021

@bubacik26 Dobrý deň, chcem sa spýtať ako sa dá dostať do tej nemocnice na ten zákrok? Tiež mám neprerezané osmičky a nemám toľko peňazí na zubára pýtajú za to strašné peniaze čo potrebujem aby ma tam zobrali? Ďakujem.

bubacik26
autor
11. nov 2021

@smile32833 dobrý deň, výmenný lístok treba a to je všetko. Prísť skoro ráno ,tam sa vám na to pozrú a dajú vám termín na zákrok, len tie termíny dávajú aj o niekoľko mesiacov

monikaq
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tercus382
Autor odpoveď zmazal
Zobraz