Neurológ v Martine

blonkyt
16. sep 2015

Ahojte
Súrne potrebujem dobrého neurológa v Martine.Vie mi niekto poradiť zo svojej skúsenosti? Nevadí mi ani poplatok za prednostné vyštrenie,potrebujem vyšetrenie čo najskôr.Ďakujem.

cairka
16. sep 2015

Nedostatkový tovar... My chodíme k Mudr. Vladárovej, ale treba vypnúť uši pri nej, empatia jej je cudzia, ale ako odborník by mala byť fajn. Veľa si chvália Mudr. Hoffericovú, ale ja som ju stretla pri hospitalizácii malej a moc ma nepresvedčila o svojich kvalitách. Nedávno mi ale, tu na MK, ako odborníčku odporučili Mudr. Andreu Tomášovú z Ružomberka. Vraj sa naozaj oplatí si dôjsť, zatiaľ nemám osobnú skúsenosť.

mihula
16. sep 2015

@cairka
@cairka juj dr.Vladarovu nie,aj ked je odbornik.Uz ma tolko pacientov,ze absolutne nestiha.Ja som tam bola v juni,objednana na 13tu na rad so prisla o 16tej,nervozna ako tajfun poslala ma na magneticku rezonanciu a ked som sa jej opytala kedy na kontrolu,tak ze naco,jej otazka.Ze ona nema cas.Ja nechapem ci uz je toto pazravost doktorov,ze beru ludi a nemaju na nich cas,alebo co je to?

cairka
16. sep 2015

@mihula, ona nestíhala nikdy 😀. Chodíme tam už 5 rokov ako na klavír a vždy boli časy objednania vysoko orientačné 😀 Na druhej strane, nikdy som nemala pocit, že ma "vyhadzuje " z ambulancie, keď bolo v poriadku, boli sme dnu 10-15 minút,keď bol problém, tak aj 40...

maminuska
16. sep 2015

@cairka ja chodím teraz s dcérou k Hoffericovej do Vrútok a som veľmi spokojná .

cairka
16. sep 2015

@maminuska, ako píšem, veľa ľudí si ju chváli 🙂 Nám bola prítomná jednej chybe, ktorú možno spískali sestričky, možno ani nevedela, ale proste už mám voči nej istú nedôveru 😅 Moju osobnú, nikomu ju nevnucujem, preto som pani doktorku spomenula 😉

lubomira1965
16. sep 2015

ja chodim ku profesorovi drobnemu

blonkyt
autor
16. sep 2015
blonkyt
autor
16. sep 2015

@cairka
@mihula dr.Vladárovú,poznám z počutia a viem že má toho veľa a potrebujem to pre seba a dosť súrne a ona dáva termíny cca o 3 mesiace
@maminuska táto pani dr.,berie aj dospelých?
@lubomira1965 prof.Drobný kde ordinuje? Je šanca sa k nemu dostať v priebehu bud.týždňa?
Ďakujem za tipy 🙂

lubomira1965
16. sep 2015

profesor drobny ordinuje v nemocnici v martine , objednat sa k nemu a na termine sa da dohodnut

maminuska
16. sep 2015

@blonkyt pokial viem tak berie iba dospelých .

lubomira1965
16. sep 2015

nie chodia tam aj s malymi detmi videla som to

mihula
16. sep 2015

@blonkyt urcite skus v nemocnici,aj ja uz hladam ineho neurologa.Daj vediet ako si sa rychlo dostala k niekomu.Budem vdacna za info

blonkyt
autor
2. okt 2015

@mihula tak do nemocnice som sa vôbec na vyšetrenie nedostala.Boli mi povedané,že je to len pre pacientov v nemocnici a pre zamestnancov nemocnice...

mihula
3. okt 2015

@blonkyt a nechcela by si skusit neurologa vo zvolene?je to rusky lekar a lieci hlavne akupunkturou.Ak chces cislo napis mi spravu a popiseme.Mne velmi pomohol

sarah024
3. máj 2016

Viete mi niekto poradiť dobrého neurologa kde kolvek len aby sa tam dalo dostať dakujem

mihula
3. máj 2016

@sarah024 ja som zacala chodit k ruskemu neurologovi do Zvolena,robí akupunkturu,velmi dobre vysledky,len treba ist par krat

ma812
27. jún 2017

@maminuska prosím nemáte na pani doktorku kontakt? dakujem

julia225
4. nov 2017

@mihula on lieci aj deti? Dakujem

lubomira1965
8. nov 2017

@mihula , kolko sa u neho plati ? a je tam dlha cakacia doba myslim objednanie

mihula
8. nov 2017

@julia225 deti neviem ale staci zavolat a opytat sa

mihula
8. nov 2017

@lubomira1965 platí sa 15e a cakacia doba nie je žiadna.Zavolas a dohodnes cas
0905 848 555

lubomira1965
8. nov 2017

dakujem

dilino
9. apr 2020

@mihula ona sá ako volá Hoffericová a je v Martine

marika6510
24. nov 2022

Bola som v nemocnici v Martine na vyšetrení u dr. Zeleňákovej a môžem povedať, že táto osoba by potrebovala psychologa. Nervozna a hlavne si pripadáte, že ju vlastne otravujete. Sťažovala som sa na bolesti hlavy a na to som dostala odpoveď, že aj ju bolieva hlava. Neposlala ma na žiadne vyšetrenie aj napriek tomu, že dlhodobo trpím bolesťami hlavy. Určite neodporúčam.