Neustála bolesť hlavy cez deň a lieky nepomáhajú.

lucia851
26. mar 2020

Ahoj na koho sa mám obrátiť keď ma stále boli hlava cez deň a žiadne lieky od bolesti nepomáhajú. Myslela som ze je to z vysokého tlaku ale už ho mám dobry lebo beriem lieky na tlak. Hlava ma boli už 3 týždne, v noci spím nebudem sa na bolesť ako vstanem už má boli hlava. Krčná chrbtica ma neboli.

filipb
26. mar 2020

@lucia851 presne toto isté som mala pred 3.týždňami. Už som bola zúfalá, neustále bolesť hlavy (celej) a závraty. Trvalo to vyše 2 týždne. Nakoľko korona už nabrala na obrátkach, k lekárovi som nešla, iba sa to riešilo s internistom po telefóne. Nasadil mi konské dávky magnézia a od bolesti Ataralgin. Dnes je 5. deň, ako si na bolesť nič nedávam, ale magnézium beriem stále. V období keď ma ukrutne bolela, som si raz odmerala tlak a mala som 130/86 aj po magnéziu. Štandardne mám do 100/70 (vždy nízky), ale to bolo len raz... Neviem, z čoho to bolo, ale keď toto prejde, pôjdem na kompletnú STK 😁

lucia851
autor
26. mar 2020

@filipb ja si dávam aj magnézium aj tak ma hlava boli. Dostala som lieky na vysoký tlak, ja idem v pondelok internistovi tak uvidím co mi povie

sunny8
26. mar 2020

Aj zo žalúdka môže ..

lucia851
autor
26. mar 2020

@sunny8 zo žalúdkom nemám nič

matqa411211
26. mar 2020

očný tlak? mne sa to napriklad upravilo aj keď som začala nosiť okuliare, a keď ich nemám cítim, že ma bolí hlava

lucia851
autor
27. mar 2020

@matqa411211 okuliare nosím od malička už, tým to určite nebude

miriam11
27. mar 2020

@lucia851 doplň si hlavne magnézium, pi dosť tekutín.

rusalkablack
27. mar 2020

chod k neurologovi, ja som to mala tiez spolu so zavratami a zistil, ze mam " pripchate " cievy v krku , ktore mi zasobuju hlavu. Funguju tak na 40 percent a to mi sposobuje problemy.

martinatom1
27. mar 2020

Ja by som odhadovala zablokovanú chrbticu, vôbec pri tom nemusí bolieť. Trpím na niečo podobné, blokáda na úrovni rebier mi spôsobuje bolesti hlavy. Bola som u fyzioterapeutky, tá mi niekoľkým chmatmi blokádu odstránila, popukalo to a bolesť hlavy okamžite ustala.

martinatom1
27. mar 2020

...ale teda, až tretia fyzio vedela čo to je a čo s tým...

jajka71
27. mar 2020

@lucia851 ja neviem co je ked hlava neboli ale u mna je to dozivotna zalezitost chcelo by to algeziologa skus vygooglit ci nieje nejaka poradna kazdopadne chce to komplexny pohlad na zdravotny stav casto sa veci riesia ciastkovo a vracia sa to alebo sa to len "presunie". V mojom pripade sa to liecit neda, ale u teba hadam ano.

lucia851
autor
28. mar 2020

@jajka71 algeziologa už nechcem ani vidieť dal mi opiaty pred par rokmi na chrbticu a skončila som kvôli tým liekom ako psychiatricka pacientka

jajka71
28. mar 2020

@lucia851 potrebujes lekara odbornika na celostnu medicinu, co berie telo a jeho organy ako celok....ja v tom fakt z vl.skusenosti neviem, ja mam bolest hlavy uz 26r a este zrejme aspon raz tolko bude ak sa dozijem dochodku

huginko02
5. jan 2021

@miriam11 dobry den...chcem sa Vas opytat...ja mam bolesti vkuse 2 mesiace...úz som zufala,tabletky nepomahaju...nic...ako Vam zistil neurolog upchate cievy v krku???Dakujeem velmi pekne za odpoved uz vopred....Lucia

miriam11
5. jan 2021

@huginko02 táto otázka nepatrí na mňa 😁

huginko02
5. jan 2021

@rusalkablack dobry den.Mozem sa opytat,ako Vam zistili upchate cievy v krku???ja mam bolesti uz 2 mesiace vkuse noc nezabera...idem sa zblaznit....a ako Vam potom neurolog pomohol???Vopred dakujem za odpoved.Lucia

huginko02
5. jan 2021

@miriam11 Preeepacte....zmylila som sa

rusalkablack
19. jan 2021

@huginko02 U neurologa na sone, nelieci sa to nijako, jedine operacne.

andrea78
19. jan 2021

@lucia851 smer neurolog, dcere takto po tyzdnovej strasnej bolesti, ktora neutichala po absolutne nicom diagnostikoval migrenu. Predchadzalo tomu okamzite CT hlavy. Pichol injekciu, dal lieky, cipky a na dalsi den to polavilo. Bolesti ju drzali este takmer tyzden potom.

lucia851
autor
19. jan 2021

@andrea78 hlava ma už neboli vyše týždňa tak nič riešiť nebudem

jackie17
19. jan 2021

Mne zistili, že mám bolesti po vyšetrení hormonalneho profilu. Mam vysoký prolaktin. Ako beriem tabletky, bolesť za dva dni prešla.

element05
16. apr 2021

@jackie17 ahoj mozem sa spytat akym vysetrenim ti zistili ten hormon? Ci u gynekologa ci u vseobecnej? A pocitovala si horsie stavy trebars pred menzesom? Dakujem