Nevoľnosti pred menzesom

lucretia7
12. máj 2017

Ahojte,
dnes by som mala dostať MS, ale chcela som sa spýtať, mali ste niektorá pred MS silné nevoľnosti? Už cca 5 dní je mi veľmi zle od žalúdka celý deň, keď som hladná aj keď sa najem. Nikdy som to nemala, vždy len bolesti brucha pred MS, takže je to pre mňa zvláštne. Je to PMS alebo nejaká migréna?

iva33333
3. nov 2021

@zuzi0911 Dakujem

liusa82
3. nov 2021

@lucretia7 áno mne býva takto čudne zle od žalúdka aj pred ms niekedy alebo počas prveho alebo druhého dňa.Ale ja to mám odjakživa vtedy aspoň menej pojem😀 To je asi to spomínané pms

iva33333
4. nov 2021

@liusa82 Ja sa citim jak tehotna niekedy a nie som

lucia851
17. dec 2021

@lucretia7 ja pupalku užívam už druhý mesiac a zatiaľ mi vôbec nepomohla a ešte aj vitex a ďatelinu lucnu užívam a aj tak mi je hrozne

nwnw
1. mar 2022

@lucia851 ahoj, citam si tvoje priznaky a mam tiez podobne. Uz sa Ti to vylepsilo? Ja zvazujem k akemu lekarovi vobec ist.

lucia851
1. mar 2022

@nwnw áno vylepsilo

gabikagaby
6. okt 2022

@lucia851 s čoho? Mne je tak prvý krát dokonca aj ked som bola tehotna mi takto nebolo, uz to trv od ovu dnes by som mala dostať mrchu tak dufam ze to uz prejde ja som brala tabletky Cocculline aj v tehotenstve aj teraz na nevoľnosť trosku to ustúpi ale stale je ten pocit velmy zlý nech to už skončí... Co ti teda pomohlo?

lucia851
6. okt 2022

@gabikagaby ja mávam niekedy také návaly že mi je až na odpadnutie,bolieva ma podbruško,hlava,som nervózna keď to mám dostať Ale neuzivam nič aj ja za pár dní čakám ale je to zatiaľ celkom únosné

rebricek1234567
19. júl 2023

@gaaaa môžem sa spýtať že či ste aj vracala pri tej nevoľnosti lebo ja mám furt taký pocit ale nejde mi vracat tak neviem dnes je to piaty deň čo mám to isté a neprechádza to menštruáciu som dostala 25 júna tri dni pred 15 narodeninami tak neviem kedy to dostanem