Nevoľnosti pretrvávajú aj po pôrode, čím to je?

majusska202
27. nov 2019

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Som cc9 mesiacov po druhom pôrode. Tehotenstva som oba veľmi zle znáša vracala som a žalúdočné problémy až do konca. Bola som kvôli tomu hospitalizovana aj. Ako som porodila tak to samozrejme prešlo no občas sa stane ze mi je. Tehotná nie som. Nemôžem chodiť autom jednoducho je mi na vracanie v aute, počas tehotenstva sa mi to bežné stávalo no pred tehotenstvom som to nemala. Býva mi zle aj po určitých jedlách to mi bývalo aj v tehotenstve, ale predtým som to nespoznala.
Nemáte niekto skúsenosť prejde to alebo to mam začať riešiť. Sú to ešte hormóny pretože kojím?
Ďakujem za odpoveď

lienocka2808
11. máj 2020

@majusska202 ahoj, neviem ci uz nie je neskoro, ale daj vediet, ci ti to uz preslo. Ja som to mala pol roka po porode. Neskutocne nevolnosti, a to mi pritom pocas tehotenstva nebyvalo vobec zle. Nevolnosti som mala od rana cca do tej 14 15 hod. Potom to preslo. Bola som toho velmi vycerpana. Pozom to spontanne odznelo.

stela2020
16. aug 2020

@lienocka2808 ahoj, aj ja mam rovnaky problem, som po porode 4 mesiace a kazde rano mam pocit na zvracanie, hnacky....bola som aj na vysetrniach, nic mi nezistili, som z toho uz zufala

lienocka2808
16. aug 2020

@stela2020 ahojky, ako pisem vyssie. Ja som zo mala tiez po porode, ale nie iba rano, mne to trvalo cca do tej 15hodiny. Tazke stavy nevolnosti. Toto mala aj moja sestrenica. Treba pockat, kym sa telo hormonalne spamata. Mne to trvalo pol roka asi. Dalej je dolezite aj to, ci kojis. Vtedy este byvaju nevolnosti a potenie.

stela2020
17. aug 2020

@lienocka2808 nie nekojim, kojila som 5 tyzdnov

lienocka2808
17. aug 2020

@stela2020 aj ja som kojila iba tri mesiace. Nevolnosti som mala aj tak. Cca do pol roka od porodu to potom spontanne zmizlo.

stela2020
18. aug 2020

@lienocka2808 dakujem za odpoved