Neznáma vec pri menštruácií. Neviete čo to mohlo byť?

suzi13
29. jún 2007

Ahojky kocky. Vytvorila som tuto temu aby sa tu mohli riesit nezname veci,o ktorych mozno niekto vie. Napr. hned na zaciatok by som potrebovala radu ja. Pred 2tyz. som mala mrchu no len necele 2 dni a pred par dnami ma nieco zaskocilo. Na toalete zo mna vyslo nieco take neviem ci to poznate ked mate mrchu a ide z vas akokeby taka zrazenina krvy...no a zo mna to tak islo ale nie krvave, take priesvitne velke kusy. Neviete prosim poradit co to je, preco to je, ci to je v poriadku?Nikdy pred tym sa mi to este nestalo. Poradte prosim Dakujem

neli37
4. júl 2007

Ale mne chodi mrcha relativne pravidelne....len posledny mesiac mam pocit ze mam akosi vacsie brucho....mozno som len strasny pazravec 😀 a zbytocne tu plasim,ale aj tak dik. 🙂

lalupa
4. júl 2007

pre klud na dusi to nenechaj tak...a daj vediet 😉

kika210
6. júl 2007

Neli a to si mala mrsku pravidelne? Ak by si bola tehula, nejaký test by ti v 12 tt isto ukázal pozitívny výsledok. Ale možeš mat tiež cystu alebo nejaký dobrý zápal. Aj hormonálna porucha može zapríčinit prírastok na váhe. Isto choď k doktorovi, keď máš bolesti v podbrušku!

neli37
6. júl 2007

To nejsu ani bolesti...ja neviem ako by som to opisala,skor take tlaky alebo pohyby,ale neviem co by sa mi tam tak asi hybalo 😀 lebo mrchu mavam relativne pravidelnu,ani raz nevymeskala a aj napriak tomu som si spravila nejake tehu testy.

peha
6. júl 2007

moze to byt aj mimomaternicove tehu, to sa nemusi zjavit na teste, nemusis mat napriklad spravne vysoky hcg, tiez nemusi vidno na teste. takze baby mazte k dokimu, drzim palce 😵

neli37
6. júl 2007

Peha ale co poviem doktorovi? Ze som paranoidna a predstavujem si pohyby v bruchu,aj napriak pravidelnej ms?

peha
6. júl 2007

kludne. povedz, ze mas divny pocit, ale nemusi to byt len tehu. za to sa netreba hanbit. moze to byt cysta, moze to byt myom - ja som mala divne brucho aj mam - lebo mam myomy, no su tak male, a v klude, ze ich netreba odstranovat, dr. povedal, ze len sledovat. ale ze tie pocity mozu byt z toho. takze sup sup. radsej paranoidne ist a nechat sa viackrat skontrolovat, ako nieco zanedbat a potom si bit hlavu o stenu. ako moja svagrina, ktorej museli uz vybrat celu maternicu, lebo sice mala divne pocity, no 2 roky nikam nesla a chuderka ma rakovinu. takze nechcem ani strasit, ani nic, len lepsia prevencia ako blbe nasledky, ked moze byt neskoro.

neli37
6. júl 2007

Urcite by som si mala vyriesit aj toto,ale ja som hlavne bola zvedava na toto(pisla som o tom aj do temy'pravidelne pohyby musia byt?')kvoli tomu ze som mala ist na RTG. A tam nemozu ist tehotne zeny. Ale dik 😉 Potom budem riesit aj toto.