Nízka sliznica, krvácanie v strede cyklu a bolesti v podbrušku

cucuska
17. jan 2017

Ahojte. Hádam nájdem niekoho, kto mal takúto istú skúsenosť. Som dnes 17 DC a včera som začala krvácať. veľmi som sa zľakla, pretože moja MS je ako hodinky. Presne 28 dní. Tak som letela k lekárovi, ktorý ma pozrela urobil mi sono, na ktorom videl malú sliznicu, folikul zmenšený a povedal že je to ovulačné krvácanie. Ale ono to začalo viac a krv je jasnočervená. Mám bolesti v podbrušku a som na nervy neviem čo sa so mnou deje. Mala ste niektorá takýto istý problém ? ďakujem vopred

sibalka21
17. jan 2017

Ale ved lekar mal pravdu, preco mu neveris? Je to obycajne ovulacne krvacanie..... To, ze si to nikdy nemala, neznamena ze to nemozes mat teraz, telo nieje stroj... Aj bolesti v podbrusku su normalne pri ovulacii...

cucuska
autor
17. jan 2017

@sibalka21 veď ok ale zdá sa mi to veľmi silné. Dnes je to druhý deň a krv jasnočervená. A keď bol folikul včera malý tak asi praskol predvčerom. nie ?

sibalka21
17. jan 2017

@cucuska Pokial viem, tak jasnocervena krv je normalne pri ovulacii.... Ak lekar nezistil nic ine tak sa nemas coho bat.... A s tym folikulom si niesom ista, hadam ine baby poradia 🙂

cucuska
autor
17. jan 2017

@sibalka21 tak počkáme do kedy to bude a čo to je. Vyviedlo ma to z miery , asi preto, lebo s prvým tehotenstvom som mala veľké problémy a teraz keď po 9tich rokoch idem riešiť druhé tak opäť zmena zo zebehnutého stavu, tak ma to vyviedlo zmiery.

zuzka0605
17. jan 2017

@cucuska pri ovulacii mozes mat aj cervenu krv aj len ruzove spinenie, prip. hnede trochu..ako ti hovoria, telo nie je stroj, nemusi byt vzdy tip top cyklus.pokial nenasiel nic ziadne cysty apod..tak bud bez obav

cucuska
autor
17. jan 2017

@zuzka0605 nie nič nenašiel. Všetko je podľa neho ok. Tak uvidíme či to zajtra prejde a ide sa ďalej a teda na konci mesiaca čakám na MS. Sama som zvedavá ako to bude a ako to mám vlastne teraz rátať. By som sa ešte zasmiala keby som aj tehu bola tak to by bol gól ako šlak

zuzka0605
17. jan 2017

@cucuska no mozne je vsetko..v zaciatku tehu doktor na sono nevidi nic.

cucuska
autor
17. jan 2017

@zuzka0605 nie veď to ani nemyslím tak. len ak j toto ovulačné krvácanie tak pred tým ako to začalo sme sa pokúšali a takže ak je to ono ovulácia prebehla a bol by to gól. nech sa deje čo sa má a hádam to prejde

cucuska
autor
18. jan 2017

Tak A stále pokračujem V krvácaní 😣

janula123456
11. mar 2017

Ahoj baby mam taky isty problem som vstrede cyklu do menzesu mam este 16dni a zacala som slabo krvacat😳este sa mi to nestalo menstruaciu mam pravidelnu.

catherinah
11. mar 2017

@janula123456 odpovedmas vyssie- ovulacne krvacanie. Podrobnosti si vygoogli🙂
Pripadne navstiv tiez lekara ako autorka prispevku.

janula123456
12. mar 2017

Dakujem😊