Nutkanie na močenie po sexe

cortexka
29. sep 2016

Dobry den, odkedy som zacala aktivne sexualne zit, tak sa mi vracaju zapaly mocoveho mechura a rury. Vybrala som troje antibiotika, no v poslednom case sa charakter mojich problemov zmenil. Nemam typicke priznaky, len vzdy po sexe mam dalsie dni neustaly pocit, ze potrebujem ist na wc. Nepocitujem bolest ani stipanie ani palenie, iba to, že musim ist, aj ked nemusim. Uz necchem brat dalsie antibiotika, pijem urologicky caj, beriem urinal. ma niekto podobne problemy? vysledky na urologii aj gynekologii mam ok, partner tiez. Je to len podrazdeny mechur a je mozne, ze po urcitom case si telo zvykne?

mirko2011
29. sep 2016

Skús nejakú inú polohu pri sexe, takú aby ti nedráždilo močový mechúr😉 poprípade aby to bolo vlhšie, klzké nejaký fajnovy intim.gel- lubrikačný. Občas sa to stane každej, že pri nejakej polohe to skrátka akosi nedá 😉

janifer
29. sep 2016

Urologicky caj je mocopudny, skus sa spytat v lekarni na taky urolog.caj, ktory moc nedrazdi mechur viem ze taky je, len neviem nazov, mozno z Lerosu? A urcite radsej si ist cvrknut na wc a preplachovat mechur, s cajom nic nepokazis, blizi sa zima. A odporucam aj probiotika, pripadne nieco ako Candistop, neviem ake antibiotika si brala, ci nahodou nemas premnozene kvasinky? Byva to po Zinnate. To moze sposobovat ten pocit palenia v okoli posvoveho vchodu. Pomazat kokosovym olejom, ci sa to skludni. Ja som mala oblubene aj sedacie kupele v praslickovom caji, v zelerovej vnati, paradne to ukludni pokozku a a

alexa358
29. sep 2016

@cortexka Ja odporúčam šumivé tabletky Urologica s brusnicovým extraktom, mne veľmi pomohli ... bola som na tom podobne, furt som cítila, že musím ísť na wc a nič mi nepomáhalo až mi odporučili tieto tabletky...určite ich vyskúšaj. Držím palce, aby sa to zlepšilo 😉

alexa358
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cortexka
autor
19. okt 2016

Dobry den, bola som opat u gynekologicky, vsetko ciste, aj kultivacia, aj pohl. prenosne choroby, ziaden zapal, mykoza, moc takisto cisty, aj kultivacia aj sedimentacia. Nerozumiem tomu, predtym som taketo problemy nemala, teraz zakazdym pri sexe nutkanie na mocenie a potom este par dni, lubrikant pouzivame. Uz naozaj neviem co robit ☹

ivuuus
25. nov 2022

@cortexka presne toto mam ja posledny mesiac. Myslela som ze su to prejavy urologickych alebo gynologickych problemov. Ale nie vsetko mam negativne moc, vyter na gynde. Pomohlo ti teda nieco z toho co tu kocky pisali?

vava1199
17. feb 2024

@ivuuus ahoj, presne tieto problémy pretrvávaju posledný mesiac-dva aj mne, všetky vyšetrenia v pohode. Zistila si niečo, prosím?