Očkovanie po prekonaní Covidu

barbivandagaborko
23. nov 2021

chcela by som sa spytat ci niekto nema nahodou skusenosti aky odstup sa musi dodrzat aby sa mohlo ockovat 2.davkou po prekonani covidu?bola uz ockovana prvou davkou potom som ochorela brala atb tam treba dodrzat odstup min 14 dni ale teraz zas som dostala covid

annie6
23. nov 2021

odporucania su od dvoch tyzdnov po 6mesiacov, ale ked si bola chora na atb a teraz covid, pockala by som radsej ked mas oslabeny organizmus

lienka175
23. nov 2021

ja už mám síce 2 dávky, ale už ubehlo 6 mesiacov, chcela som už ísť na tretiu, teraz sme mali kovid, tak mi bolo povedané, že teraz 6 mesiacov neočkovať

lenusa20
23. nov 2021

@barbivandagaborko nesledovala si Sagana 😂 povedali mu 6 mesiacov od prekonania, tak sa bránil😁

sykoroka_dizajn
23. nov 2021

Ja som bola po troch mesiacoch od prekonania (mierny priebeh) a reakcia na prvú dávku bola naozaj dosť zlá, ale pred očkovaním odporúčam zmerať protilátky. To je zásadná vec podľa mna, ak sú vysoké- počkať, ak nízke tak ockovat

barbivandagaborko
autor
23. nov 2021

@sykoroka_dizajn z prvej mi nic nebolo naozaj vobec ziadne proznaky chvalabohu

alenatomova
4. jan 2022

@lenusa20 Treba zaočkovať všetkých skôr, než začnú vidieť - Poznáte ten otrepaný vtip zo socíku? Ak nie, opýtajte sa starších. Začína sa takto: Do školy mal prísť inšpektor. Pani učiteľka vyzvala žiačikov, aby si pripravili - nejakú básničku. Móricko spustil: Máme doma samičku. Ta má deset zajíčkú. A všetcá sú komunisté. Pani učiteľka zhodnotila, že básnička je politicky čistá a venovala sa básničkám ďalších detí. Na druhý deň prišiel pán inšpektor. Móricko zarecitoval básničku. Posledný verš znel "a sedem sú komunisté!" určite vám budú vedieť vtip dopovedať. 🐧