Očná operácia - recenzie na Iclinic

moninka33
11. nov 2016

Poprosila by som recenzie na kliniku iClinic.

sardinka336
11. nov 2016

@moninka33 za mna super, operovali ma tam skoro pred rokom a som velmi spokojna s vysledkom. Robia aj tou bezbolestnou metodou, ja som na tom bola a naozaj je bezbolestna. Uz o par hodin som krásne videla.

sardinka336
18. apr 2017

volá sa to Relex Smile...tu o tom píšu viac :

mileenica
24. okt 2017

Ahoj, za mňa tá najlepšia očná klinika na Slovenskom trhu. Keďže sama som si pre seba hľadala hodnotenia recenzie jednotlivých kliník, pretože som sa chystala na laserovú operáciu očí. Ono o každej klinike budeš čítať, že je tá najlepšia, že má tie najlepšie ceny a všetko možné. Ich funpage na fcb ta len burcujú vo výbere danej klinike, keďže máš tam milión nadmieru spokojných klientov, ale uvedom si ako funguje internet a reklama na nej. Treba pri výbere zvažovať niekoľko faktorov : ako sú lasery, ich údrža, výmena, počet operatérov, koľko hodín v daný deň môže lekár operovať a tak ďalej. Cena by nemala byť pri operácii očí hrať prvú rolu, keďže už máš jedno či v onej klinike zaplatíš o 100ečka menej, alebo viac. Uvedom si, že oči máš len jedny. V iclinic majú precízne aj hodinové vyšetrenia. Každému pacientovi sa osobitne venujú. Máš tam lekárov, ktorí v oftalmologii aj niečo znamenajú a sú uznávaní. Prípadne ponúkajú skupinové zľavy, kde niesi viazaní na danú skupinu v ktorej si prihlasená. Vyberáš si termín podľa seba a nie podľa toho ako vyhovuje ďalším desiatim. Termíny operácie aj predoperačného vyšetrenia taktiež si môžeš individuálne dohodnúť. Je to pre ľudí ktorí sa neponáhľajú na operáciu, chcú si ju premyslieť, chcú mať garantovanú cenu, chcú si menežovať svoj čas spolu s lepšou cenou.

kvietok035
14. mar 2022

Operovali ma Január 2022 ZLasik. Škoda ze som si neprečítala recenzie a bola nevedoma, ako ma vyzerať pred operačné vyšetrenie
Prišla som na predoperačné vyšetrenie , rýchlo rýchlo na nejaké tri stroje,potom lekárovi samozrejme zhodnotil ze ma môžu hneď operovať, žiadne rozkvapkanie oči, sup vyplatiť a hneď som aj šla na operáciu. Ľutujem do dodnes. Zevraj netreba kontrolu. Oni sú jedina klinika na Svk co nerozkvapkavaju oči, čiže nedosledne pred operačne vyšetrenie a jediná klinika kde netreba kontrolu. Iba ak to pacienta napadne. Ja som na kontrolu šla. Samozrejme všetko v poriadku aj keď vidím chvíľami rozmazane, nie celkom ostro proste oči mam len jedny :(

martapir
22. mar 2022

@kvietok035 ahoj to bolo v KE?

kvietok035
23. mar 2022

@martapir nie v Bratislave

tamia111
1. feb 2024

iClinic v BB neodporúčam! Neviem ako je to v iných mestách v iClinic ale tu zanedbané predoperačné vyšetrenie, rýchle,strohe a klamlivé informácie pred operáciou , ignorovanie vašich otázok počas konzultácie, arogantne správanie doktora aj niektorých sestričiek . ..radšej navštívte inú kliniku ak si vážite svoje zdravie