Odpadávam od únavy

andreina27
2. feb 2024

Chcela by som sa opýtať ci máte skúsenosti.pracjem ako pedagogicka asistentka s dieťaťom aspegerov sundrom a ine.som dlhsie nebola v práci .dosla som a po dvoch dňoch som odrovnana.vsetko v pohode v práci aj kolektiv cosi robime cele vyučovanie.dojdem domov a odpadavam od unavy ale nie bezne ale nezvladnutelne neviem co s tym stresy nemam nic len totálne odrovnana som.stretli ste sa s tym uz nekto.som velmi empatická co je zle aj dobre.najhorsie ze sa zobudim v noci okolo 2 kym zas zaspim a tak dokola.taka atakovana sa citim.ked mame prázdniny zas som normálna.dcera mi urcila diagnozu ze musim sama na tom pracovať ale ako neviem.za každú radu ďakujem

doriiis
2. feb 2024

Na pedagogického asistenta je tvoja gramatika úplná katastrofa.Otras a hanba.Neda sa to čítať.

viky173
2. feb 2024

@doriiis Toto jej k comu pomoze? Ano, je to zle, ale myslis, ze toto potrebuje citat a este k tomu hned v prvom komentari? Ked vies po slovensky, tak by Ti to nemalo robit problem to precitat. Ci si si len prisla kopnut a vyventilovat zivotnu frustraciu?

doriiis
2. feb 2024

@viky173 ....slovensky viem perfektne.Dokonca viem používať aj veľké písmená,čiarky,dĺžne a mäkčene.
Nech sa páči, raď....ak si z horného príspevku pochopila,čo autorka chce a nebolia ťa z neho oči.

andreina27
autor
2. feb 2024

@doriiis píšeš k téme klasika

viky173
2. feb 2024

@doriiis Ano, pochopila som z toho, na co sa pyta, ale neviem jej s tym poradit, lebo som taky problem nemala a medicinu/psychologiu vystudovanu nemam. Vyzera, ze to moze byt psychickeho povodu, aj ked pise, ze stres nema. No neviem poradit s problemom, ale zasa nejdem ju tu zakopat pod ciernu zem aka je jej gramatika hanba a otras... K comu by mi to bolo?

zobaka
2. feb 2024

nieco sa vnutorne trapi, psychoterapia vie celkom pekne poriesit budenie v noci

stellarstar
3. feb 2024

Súhlasím s
@doriiis na to ze si ped.ass
@andreina27 by si mala dávať pozor ako píšeš.
K tvojmu problému neviem koľko máš rokov ale môže to byť niečo psychického pôvodu, štítna, perimenopauza, železo, musíš ist k dr a nechať si urobiť vyšetrenia

lucka_ke
3. feb 2024

súhlasím - vyšetriť štítnu žľazu, ja mám zníženú funkciu a tiež takéto obdobia vyčerpanosti... alebo môžeš mať anémiu