Odpadla som do bezvedomia

kvietok227
30. apr 2016

Ahoj baby nevedela som kam mam dat tu to otazku tak pisem sem potrebujem poradit . Dnes sma sa zabavali s muzom chytil ma pod krk so srandy a ja som odpadla do bezvedomia na niekolko minut , buchla som si hlavu oblasti spanku , mala som pri zobudeni silny tlak v hlave v oblasti spankov potom to preslo , teraz ma zacala boliet hlava oblasti spanku ten co som si buchla citim tam tlak a opuchlo mi to , chcem sa spytat ci mam ist na pohotovst alebo to prejde inak mi nic nieje dakujem za odpoved

monika2012
1. máj 2016

Môžeš mať otras mozgu. To sa niekedy prejaví aj po niekoľkých dňoch. Treba to dať pozrieť lekárom.

lyzzy
1. máj 2016

A keď už budeš u lekára tak rovno skoč si dať.spraviť psychologický profil....lebo máš zjavne posunutú hranicu uvedomovania si toho,čo je normalne a zo srandy a čo už je hrubo cez.

veronikajajcayova
1. máj 2016

Myslim, ze autorku to uz nezaujima kedze nereaguje😕😕😕

snazilka1983
1. máj 2016

@veronikajajcayova veď toto je ďalšia vymyslená téma z nudy.

0silvia0
1. máj 2016

@marcelatje tiež mi napadlo, že skúšali nejaké posteľové spestrenie 🙂

marcelatje
2. máj 2016

@veronikajajcayova alebo je zasa odpadnuta do bezvedomia ...

mircalla
2. máj 2016

@kvietok227 vsak lekarka ti povie, co si o takych srandach mysli

magdina505
2. máj 2016

neviem preco taketo baby nejdu radsej hned k doktorovi ale najprv napisu tuto prispevok ze co jej asi moze byt..vsak prve co by bolo tak by som navstivila doktora

marse
2. máj 2016

Ale prosím ťa aka pohotovosť? naco? koli srande? dalsí level vašej srandy bude čo? kto sa neskor preberie, ak sa teda preberie?

pupavka123
2. máj 2016

@marcelatje haha,ty si cislo 😀 😀

katka1981
2. máj 2016

@monciky, asi si este taku srandu nezazila 😀 My sme s muzom strasni suchari, my taketo srandy nepozname, asi ste rovnaki.

jabadaba
2. máj 2016

@kvietok227 hypoteticky, ak je manzel ok a nie je nasilnik, kazdopadne ho tato sranda mohla vyjst poriadne draho, pretoze stacil zly, amatersky hmat z neznalosti a mohla si skoncit mrtva a tvoj muz ako vrah! Dala som Ti tu clanok o duseni a ake su citlive miesta na krku! Tak si to spolu pekne precitajte, stacilo tak malo....

katka1981
2. máj 2016

@kvietok227, urcite by si mala ist na vysetrenie, ak to bolo slabe chytenie, ze si zareagovala prehnane, mozno mas nejake ochorenie o kt. si ani nevedela, a prave takto sa odhali. Citala som pripad chlapca, kt. v skole spadol zo schodov pri nevinnej hre a vdaka vysetreniu zistili, ze ma velky nador na mozgu. Nejdem hovorit, ze je to tvoj pripad, ale urcite by si mala ist na vysetrenie a opuchnuty spanok, nie je sranda.

marcelatje
2. máj 2016