Odstránenie jaziev v Banskej Bystrici

mishka12333
31. mar 2013

Ahojte..chcela by som sa opýtať, či neviete, kde náhodou vykonávajú odstránenie jaziev. Mala som totiž vážny úraz, popáleniny 2.stupňa na zápästí a aj po dôkladnej starostlivosti počas hojenia mi ostala asi 7 cm tmavočervená až do fialova zafarbená jazva..jazva je z prednej strany zápästia, čiže to veľmi vidno a dosť to bije do očí na prvý pohľad...tak neviete mi poradiť, či robia niekde tu v Banskej Bystrici, odstránenie jaziev, a koľko by to asi stálo.. Ďakujem za odpovede.. 🙂

aristka
31. mar 2013

@mishka12333 nájdi si plastickú chirurgiu,dá sa to aj laserom,ale to ti musia zhodnotiť,viem že cena je podľa hĺbky a veĺkosti jazvy a neviem či ti to stojí za tú bolesť znovu takéto niečo absolvovať ,jazva časom zbledne a duplovane keď si tehu to vôbec nerieš.

mishka12333
autor
31. mar 2013

@aristka jasné, v tehu to riešiť určite nebudem, len som sa chcela informovať...ale keď som sa informovala o tejto jazve u mojej doky, tak povedala, že táto jazva nemá šancu vyblednúť.mám ju už viac ako polroka, používam stále rôzne mastičky na jazvy a výsledok, nula bodov ☹

sissy27
31. mar 2013

@mishka12333 pol roka je málo, to sa nedá vôbec hovoriť o zahojenej jazve, to bude trvať minimálne rok.. mne sa po havárke hojili jazvy cca 2-3roky, kým chytili normálnu farbu, neboleli na dotyk, muž má od septembrového úrazu slušnú jazvu na nohe (tiež v podstate popálenina) a teda aj keď liečba je ukončená, ale ani omylom to nie je definitívne, akurát už je to zacelené a tvorí sa nová koža... obráť sa na plastického chirurga, on ti najlepšie povie čo a ako...

ziarcanka
31. mar 2013

@mishka12333 Ahoj, kolegyňa mala škaredú jazvu po vybratí znamienka, chodila s tým v BB do Novamedu.

mishka12333
autor
31. mar 2013

@ziarcanka viem kde je v bb novadem, ďakujem za radu.

sussie1605
30. apr 2013

@mishka12333 Ahoj, ja som akurát 2 týždne po korekcii jaziev. Mala som na tele vyše 60 stehov po operáciách a musím povedať, že lekár mi to urobil nádherne!!!!Ešte ma jedna operácia čaká,lebo sa to nedalo všetko naraz, musím to mať ešte týždeň zalepené,ale videla som to, ked mi robil preväz a nemôžem uveriť vlastným očiam, že tam nemám to, čo predtým...trpezlivo vyčkám ešte 7 dní a teším sa, že budem konečne vyzerať ako ŽENA a to mám 30rokov. Operoval ma Mudr. Krivosudský v Ružinovskej nemocnici. Dúfam, že som Ti pomohla aspoň trošku, lebo mne od základu zmenil pohľad na vlastné telo....🙂

sagap
17. jan 2014

@sussie1605
http://www.navstevalekara.sk/lekari/plasticka-c...

Ahoj, bol to tento doktor co ti to operoval??dakujem

sussie1605
18. jan 2014

Ahoj, áno: Mudr. Štefan Krivosudský z Ružinovskej nemocnice, v apríli idem na ďalšiu, lebo naraz mi to nemohol spraviť 🙂