Odstránenie tetovania - skúsenosti

luss121
27. feb 2019

Ahojte. Chcem sa vás spýtať bola niektorá na odstránení tetovania poprípade kde a či sa to naozaj odstránilo po niekoľkých sedeniach 🙂 ďakujem

kredog
27. feb 2019

Laser, kosice, minimalne 10 sedeni, sesterka mala srdce a chcela sa ho zbavit. Mala male obrysove srdce,laserom jej ho akoby odpalovali, koza sa jej odlupovala s farbou, ostala jej tam jazva

domcci72
28. feb 2019

ako to je jasne, ze tam nieco po takomto zakroku ostane a s tym treba ratat. bud sa tetovanie len zjedmni, no ako tak tam aj tak bledo ostane alebo ti ostane jazva. zalezi asi aj od velkosti a tak ci je to nejak tmave alebo farebne

lujza123
28. feb 2019

@luss121 radšej si to daj pretetovať, maličké tetovanie sa dá odstrániť ale tribal cez celý chrbát asi tazko

ach3335
1. mar 2019

Ahojte ja si dávam odstraňovať tetovanie...som po 5 ošetrení.A dosť je to dlhý proces

luss121
autor
2. mar 2019

@ach3335 a vidíte nejaké pokroky ? Či to naozaj bledne. Nemám to veľké max 15 cm. Rozmýšľala som aj na odstránenie chirurgicky že vraj to robia v zahraničí tu neviem či sa nieco take robí.

ach3335
10. mar 2019

@luss121 Ahoj áno vidím a veľké, ale je to bolestivé veľmi mám aj fotky pred a po 5 sedení

luss121
autor
11. mar 2019

@ach3335 a mohli by ste mi ju poslať ? Ak Vám to nevadí

ach3335
16. mar 2019

@luss121 áno pošlem, ale na e mail

luss121
autor
19. mar 2019

@ach3335 luciabakov@gmail.com Môj email

monncula
8. apr 2019

Ahojte zeny, ja som nedavno prispela v inej diskusii na tuto temu...ale teda navstevujem kliniku v Prahe (premier clinic), ktora je znama aj ako beauty pro a vela ludi si ju chvali, tak som sa do toho pustila, lebo som sa dala tetovat v 18ke, ked som si prechadzala zlym obdobym a nejak som buducnost neriesila...
Som 3 dni po 3. sedeni a ide to teda velmi pomaly - mam napis na krku, niektore linie su uz neviditelne, ine vidiet velmi. Tetovanie mam 7 rokov, takze dost stare...
co ma klinika fotky na stranke, tak niektore tetovania dokazali uplne odstranit, ale urcite to nie je mozne pri vsetkych pripadoch a velmi sa modlim, aby sa to u mna podarilo....
treba vydrzat, dobre sa o to starat (mazem flamigelom a pouzivam vysoku UV ochranu) a robit si dlhe rozostupy medzi sedeniami (mna teraz caka prestavka 6 mesiacov na odporucenie dermatologicky, ze tetovanie o to viac vybledne).
Jazvy sa mi nerobia nakolko pouzivaju kvalitny laser a strazia casovy rozostup medzi sedeniami, ale uvidime casom, ci sa nieco nezmeni...
5 sedeni mi dali ako minimum, osobne to vidim na takych 7, aj ked mi minule dermatologicka povedala, ze mi budu stacit mozno len 4, ale na to sa nespolieham nakolko tetovanie je stare a kvalitne...
Rada si s vami vymenim fotky, ak by mal niekto zaujem..

barborka2910
11. jún 2019

@ach3335 Prosím viete mi poslať fotky? Ja by som chcela tiež odstrániť tetovanie, hľadám akurát kliniku niekde v Žiline. Ďakujem vopred

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrahorniakova
14. okt 2019

@monncula ahoj mozem poprosit fotky na mail petka.horniakova@gmail.com. Dakujem pekne Petra

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snowmiss
14. okt 2019

Drahe zeny..nepanikarte.. mala.som tetovanie na.krku, 4cm x 9cm. Na dve sedenia a 120€ mi to odstranili. Laserom.. mala by som ist este raz, a uz teraz som spokojna..

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborka2910
15. okt 2019

@snowmiss Kde Vám to odstraňovali? Ďakujem

nihane
12. dec 2019

Ahojte nebyva vam po odstranovani zle? Mam tu temu neziaduce ucinky laseroveho odstranenia:(

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luss121
autor
19. jan 2020

Ahojte 🙂 tak začala som to odstraňovať laserom v ziline . Najskôr som bola v Martine na tom staršom a to som ďalšie dva týždne trpela čo má tak ruka bolela a napuchlo mi to . Momentálne chodím na najnovší laser do Žiliny . Je to drahšie ale výsledky stoja za to . Krásne vidno ako farba mizne a neboli to vôbec . Za sprostosť sa jednoducho platí takze kto si chce dať odstrániť tetovanie nech si prípravi vela peniazkov .

evina73
7. feb 2020

@vlcik1 prosím vás, neviete, kde v hc majú ten picolaser?

evina73
7. feb 2020

@snowmiss prosím a kde ti to odstraňovali?

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luss121
autor
8. feb 2020

@vlcik1 cítim bolesť ale nieje to vôbec strašne. Závisí aj od miesta kde je tetovanie a asi od prahu bolesti mne sa aj zubár smial že mi nemusí dávať umrtvovacku keďže nič necítim 😀mňa málokedy niečo boli 🤷😀 a ako pekne vám to schádza?

andriez13
9. feb 2020

@vlcik1 @luss121 @snowmiss ....
Mohla by som poprosit nejaku foto pred a po a cenu, ktoru ste doteraz zaplatili. Kludne aj do spravy, alebo mailu
blunka13@gmail.com
Mam velke tetovanie na ruke, tak ci sa mam do toho vobec pustat
Dakujeeeem

snowmiss
20. feb 2020

Čo neodporúčam, bola geve klinika na Mojmirovej. Síce to bolo pred piatimi rokmi, ale bolo to za 100€ a bez umrtvenia. Rána mi mokvala asi dva mesiace. Dávala som si odstraňovať tetovanie zo zátylku. Rozmer bol 3x15cm. Fotku nemám. Akonáhle sa mi to ako tak scelilo, ukázali sa asi tri silnejšie jazvy. Robila mi to taká mladá doktorka, bolesť taká, že som si nechty v lakťovej opierke polámala. Jednoducho nikdy viac. Druhý krát som šla do ENVY, pod steel arénou, prišla som na konzultáciu, o týždeň som mala termín. Lokálne umrtvene a do dvoch týždňov zhojene. V ENVY má to stalo 65€. Ešte je potrebné pre brúsenie, ale už teraz ani stopa po predošlom tetovaní, jedine jazvy po neodbornom zákroku, ale keďže som tehotná tak to odkladám donevidenia.

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snowmiss
24. feb 2020

Neviem akým. Tetovanie nie je vidieť už vôbec, ani za slnečného svetla ani pri lokálnom prisvieteni. Ale to skôr pripisujem tomu lupaniu, hnisaniu a mokvaniu. Pretože keď sa rana scelila, ostali mi len kontúry, čo bola práca pre ENVY. Nebyť jaziev tak to ani neriešim už.