Odstránenie výrastkov na päte

tomasko9
25. máj 2018

Ahojte, prosím Vás, viete kde v ZA,alebo RK, odtstanuju vyrastky na päte? ked aj sukormne., Dakujem🙂

cacianka
25. máj 2018

Skus tam kde robia ozarovanie onko pacientov.ortoped by ti mal vediet poradit

tomasko9
autor
25. máj 2018

dakujem pekne, to som chcela pre moju maminu, aj chodi na ortopediu, ale vyskušala uža si všetko, len počula o daakom rozdrveni , a že to robia aj v ZA, alebo RK,

cacianka
25. máj 2018

Aj ja som mala s tym problem 2x. Najprv skusali uzv a rehabku ale zabrali len tie oziare.bola som asi na 5 davok a zabralo to cca po 10 dnoch. Po 12-15 rokoch sa to vratilo a uz som ine odmietla a isla rovno na oziare.su to razove vlny a rozdrvia vyrastok a ten piesok sa vyplavi.
Lahne sa na brucho na petu prilozia tycku ako hrubu ceruzu cvak a hotovo.je to par sekund a len na problemove miesto cize nic ine nie je ozarovane.vyzut sa a lahnut trva dlhsie 10x. Ucinok vyborny.

tomasko9
autor
25. máj 2018

čitala som že pri zražanlivosti krvi to nie je dobre, moja mamina bude mat na dalši rok70

cacianka
25. máj 2018

Ja nie som zdravotnik to sa musis poradit s lekarom ale ak to pojde aspon trochu tak ju to oslobodi od obrovskych bolesti.ja som az plakala a nevladala chodit ked som mala nieco ako zapal take vlny viac a menej bolesti.zrazanlivost sa da riesit

cacianka
25. máj 2018

V RK by mala byt dobra vojenska nemocnica.ja som z BA tak som bola 1.x na Heydukovej 2.x na Klenovej (obe onko kliniky)ak by ti to pomohlo mozem sa spytat priamo veduceho radiacneho odd.

tomasko9
autor
26. máj 2018

dakujem pekne, a ak môžem poprosit sa popytat ,že ake su podmienky?? kludne môžeze mi napisat aj do spravy

cacianka
26. máj 2018

Aku inu diagnozu ma mama ? Zraza alebo nezraza sa jej krv?

cacianka
27. máj 2018

@cacianka
@tomasko9 ved tu 25.5.