Ohnutá nosová priehradka

gabriela198
9. sep 2018

Dobrý deň chcela by som sa spýtať ma niekto skúsenosti že ma nosovu priehradka ohnutu výrazne do ľavá chcela by som sa spýtať ci ma niekto s tým skúsenosti ako dlho sa s tým maroduje a ci to potom boli a ci to môže súvisieť že som stále na chladená. A ci to je lepšie dat si na rovnať alebo radšej nie poradili by ste mi vopred ďakujem

zuzka2388
9. sep 2018

@gabriela198 to by aj mna zaujimalo ak sa mozem votriet 🙂

milus777
9. sep 2018

Tiez mam mierne vybocenu ale vraj s tym zatim netreba nic robit..

gabriela198
autor
9. sep 2018
gabriela198
autor
9. sep 2018

Mne zistili ze je výrazne ohnutu do ľavá a mam ísť na kontrolu o týždeň môže sa to zmeniť alebo nie

@milus777

263
9. sep 2018

Mojej dcére 16r to pred rokom operovali ,stále mala zápal dutín,hrdla ,2X antibiotiká do mesiaca,teraz nebola už 1 rok chorá,

elizabeth2911
10. sep 2018

Ja ju mám takto už asi 10 rokov a neplánujem to ísť veľmi operovať 🙂 Není to žiaden problém,
dokým vsak nemate veľmi často choré nosové dutiny, castu nadchu ( pretože to zle odteká) v tom prípade by som to šla operovať. Neviem ako dlho sa s tým maroduje, ale keďže to robia v narkoze, myslím tak 10 dní určite.

kacena4
10. sep 2018

kym nemas problem ako zapaly, opuchy, stazene dychanie pri tych opuchoch, ako pisese @263 nie je dovod na operacne riesienie, tiez zavisi od velkosti odchylky. mne ju operovali. ja som nebola schopna vobec dychat na jednu nosnu dierku a druhou len ciastocne, atb niekolko x do roka.... potom sa to vyrazne zlepilo. popri tom mi vybrali aj krcne mandle a odvtedy mam o 70% zlepsenie uz 10rokov. zakrok trval par dni v nemocnici kedze je to pod narkozou + asi 2 tyzdne doma potom fungujes normalne, len beries kvapky do nosa na polypy

seahorse27
11. sep 2018

Ja mam vybocenu doprava, zaroven som alergik. Pokial si drzim alergiu pod kontrolou, som v pohode. Operacia je posledna moznost.