Ostáva mi málo času - čo ďalej a ako to oznámiť?

31. júl 2021

Ahojte ,,,,Moj zivot sa uplne zmenil....Zacalo to raz jedneho dna bola som v praci na nocnej citila som sa zle tocila sa mi hlava ,,,potom to preslo a pracivala som dalej ...Neskor to uz zacalo byt kazdy den to iste ten isty scenar ,,,Jedneho dna som manzelovi povedala ze uz nevladzem robit ta praca ma nici tak reku ze som vycerpana ale omyl manzel chodil do prace bola som v tom ze som.mozno tehotna a menstruacia ani nebola , podotykam mam uz deti,,,Isla som na gyndu pred dvoma dnami mam rakovinu krcka maternice je to velmi zle lekar mi povedal ze skusime aj chemoterapie ale chce sa porozpravat s manzelom co mam robit ...

mpg
1. aug 2021

Ja si myslím, že to môže byť pravdivá téma, každý prichádza k dg. iným spôsobom, môže byť, že tam gynekológ niečo videl, ale treba počkať na ostatné výsledky a liečbu a môže sa podariť vyliečiť aj ťažší prípad. Ani netreba strácať vieru.

miskahrncarikova
1. aug 2021

@mpg moze aj gynekolog nieco vidiet,ale nikdy nemoze len tak nasadit chemoterapiu,na to treba histologiu,vysetrenia na onko a len onkolog moze posudit v akom je to stadiu a predpisat liecbu.

mmoonna
1. aug 2021

Ja nechápem, čo je na tom divné. Ak jej lekár povedal, že je tam kráter, tak asi vie, že jediné, čo to môže znamenať, je rakovina. A jasne, že jej povedal, ako sa to lieči, že skúsime chemoterapiu. To predsa neznamená, že on jej tú chemoterapiu predpíše. Možno jej to povedal, ako jednu z možností liečby. Hádam je ten gynekológ dosť skúsený, aby si dovolil tvrdiť, že je to rakovina. Asi za svoju prax videl množstvo rôznych prípadov na to, aby si dovolil toto tvrdiť. Podľa mňa videl, aká je autorka zlomená, keď písala, že sa tam usedavo rozplakala, preto ju utešoval tým, že sa skúsi chemoterapia a manžel má prísť preto, lebo asi videl, autorka nie je schopná vnímať, čo jej hovorí. A manželovi chce povedať, aký je ďalší postup a navrhne ďalšie vyšetrenia a podobne. Nemyslím, že by si toto niekto vymyslel. môj názor

vanda323
1. aug 2021

@katkati
@zuzap33 Tak dievčatá nechcela som Vás pobúriť mojim názorom, ale očividne vadí len Vám, keďže je sloboda prejavu, Vďaka Bohu, ja si aj naďalej budem veriť Bohu. A áno autorka potrebuje pomoc, aj ja som ju potrebovala, MUDr. Spravila svoje a Boh svoje. zuzap33 veľmi veľmi ti vadim? Prečo má riešiš? Ja som písala svoj názor , predstav si aj moja MUDr. Zhodnotila že môj zdravotný stav je v poriadku, ale ty si asi viac ako lekár , takže budem počúvať teba a opäť začnem brat lieky. Za ďalšie píšeš to ako výsmech, že som mala depresie, neprajem ti ich není to nič príjemné...

zuzap33
1. aug 2021

@vanda323 doslova ja o voze, ty o koze 🤦‍♀️. Moja zlatá, rieš si problémy s kým chceš a ako chceš, mne si totálne ukradnutá

martinajurkechova
1. aug 2021

Toľko nenávisti. A čo keby bola tá téma aj vymyslená? Strašné, nechce sa mi veriť, čo tu niektoré píšete. Autorka, musíš byť silná a bojovať až do konca. Nesmieš to vzdať hneď na začiatku. Máš deti a kvôli ním to proste musíš dokázať.

haanovajana
1. aug 2021

Neviem,či by si dokázala vymýšľať takú chorobu.Skôr verím čo napísala.

21oktober
1. aug 2021

@haanovajana Ľudia si dokážu vymyslieť všeličo a toto je vymyslené.
@martinajurkechova a čo keby aj bola téma vymyslená ? To myslíš ako vážne ? Je tu xy ľudí čo prešli rakovinou ďaleko horšou ako ja a tu príde nejaká chorá osoba a bude tu sa hojiť na takých výmysloch a znevažovať naozaj chorých , diagnostiku a liečbu už len takýmito sprostými výmyslami . Prevracaj celý deń , maj vredy v ústach , byť neschopná ráno vstať z postele a potom čítaj ako sa niekto nudí .

miadi
1. aug 2021

Ked ti vadi ze ti nie kazdy veri.. poziadaj admina o zmazanie temy . A zdover sa kamaratkam. Rodine. Utechu nemozes hladat na nete. Ci uz je to vsetko pravda alebo nie. Oporu ti daju len blizki nie neznami na nete.

vanda323
2. aug 2021

@zuzap33 Tak asi ti ukradnutá niesom keďže má riešiš ty a reagujem na moje príspevky.