Ovocný šalát pre moje zdravie

bybi
9. aug 2006

Tak toto je moja oblubena vitaminova bomba:
4 pomarance, 5 mandariniek, 3 banany, hrozno
Vsetko nakrajat na male kusky (hrozno netreba 😀 ), dat do misy, zaliat asi 1 lyzicou medu, posypat kokosovou muckou a dat na 2 hodiny do chladnicky.
Je tu super, tak dufam, ze vam bude chutit!
DOBRU CHUT!!!

lara1znk
9. aug 2006

Hmm, tak to znie mnamky. 😝 Moj drahy neznasa med ani kokosovu mucku, ale pre seba si to spravim. 😀

bybi
autor
9. aug 2006

Ja som to spravila drahemu, segra mi poradila, ked sme sa pohadali nech skusim a teraz to musim robit kazdy tyzden! 😠 Este ze to mam aj ja tak rada a neni s tym ani vela roboty. Inak tu kokosovu mucku tam nemusis dat, ja davam len trosku, lebo moj ju tiez nemusi, ale ja mam rada. tak kompromis... 😝 A ten med tam velmi necitit, skor je to malinko sladie. A este segra radi tmave hrozno. Ja som skusala obe a mne sa to zda rovnake.

ervotoc
10. aug 2006

ja rozkrojim melon na dve polovice,vydlabem,supnem osupane nakrajane ovocie,podla chuti a co uroda dá 🙂 pridam melon na kocky,hrusky,broskyne,mandarinky,ananas atd,to je fakt rozne....kto co ma po ruke,dam zachladit,jem to takto,ked je grilovacka,spravim znamym potom sangriu s takym to ovocickom, 🙂 zatial kazdemu chutilo 🙂

dorotka
10. aug 2006

ja zmiesam akekolvek ovocie a necham odstat v chladnicke aby to nasalo spolu chut nedavam med ale niekedy ked sa chcem viac zasitit pridam aj nejake musli

sunny6
10. aug 2006

-tak aj ja nejak,vsetko mozne ovocie nakrajat,pokvapkat citronovou stavou a do chladnicky 😉
-ked mam sladky jazyk,staci na to dat slahacku a dezert je na svete 😀

ervotoc
10. aug 2006

no alebo aj pomarancovou stavou 🙂 idem si dat melon 🙂

lila16
10. aug 2006

baby prestante ja som z vas nie hladna ale maskrtna 😀

victory
10. aug 2006

no ja sedím teraz v práci a to by ste neverili, aké chute ste mi narobili ... teraz,aby som čakala, kým budú štyri... 😝

ervotoc
10. aug 2006

uz to mas len za hodku 😀 a nieco 🙂

svetluska.p
10. aug 2006

mnaaaaam slahacka 😝

ervotoc
10. aug 2006

mnam a zmrzlina,a na slahacku ,nastruhat oriesky,cokoladu a karamelovy topping a ako bodku k tomu este plnenu nugatovu trubicku zapichnut 😀

dorotka
10. aug 2006

inac ovocie je uzasne aj s kyslousmotanou vymiesanou s vanilkovym cukrom 😉 super to vyzera nalozene v zmrzlinovych poharoch a dobre to padne osviezujuco trosku piskotiek do toho a navrch mozno aj spominany karamel 😝

lila16
10. aug 2006

baby ak vam bude teplo a pijete kavu (aspon nesku) tak:
zalejte kavu nesku studenou vodou na spodok pohara dajte med zalejte kavou dajte koooopce zmrzliny na male platky nakrajane babany (len par koleciek) a cele to zakryte slehackou a dajte na vrch granko alebo cokoladovu polevu. MNAMMM 😀

ervotoc
10. aug 2006

no dorotka mnam,ja tak robim aj mrazika,vymiesam kys.smotany s vanilinovym cukrom,ked mam po ruke pridam aj tvaroh,no a dam piskoty,smotanku,broskyne,alebo ine ovocie,navrstvim,dam do chladnicky 🙂

ervotoc
10. aug 2006

lila alebo frape,vymixovat nescu s cukrom a trolilinkou mlieka na bohatu penu,pridat studenu vodu,kocky ladu a zmrzku podla chuti 😉

vodniicka
22. dec 2007

ja davam tiez akekolvek ovocie, zalejem pomarancovym dzusom, na vrch dam platky citronu a necham v chladnicke odstat ale hrozno tam musi byt 🙂 robim to bez medu a bez cukru.. a je to uuuzasne..