Ozonoterapia. Máte s ňou skúsenosti?

jana822
21. feb 2010

Ahojte chcem sa spyta,ci ma niekto skusenosti s ozonoterpiou?????

Mam dost dlhu dobu problémy s chrbticou a chcela by som sa spytat aky je vas nazor na ozonotrepiu?chodiavam na rehabilatcie ,zacala som cvicit,ale to mi velmi nezabera-je to len docstne riesenie na 2-3tyzdne. Či vam pomohla niekomu,dakujem za vsetky odpovede 🙂

lucia375
21. feb 2010

Moja mamina na tom bola a moc jej to nepomohlo. Ale treba to vyskusat, ale je to dost bolestive

norik1
21. feb 2010

moj otec bola na operacii, cca po troch rokoch sa mu to ozvalo, ozonoterapia mu velmi pomohla a vyhol sa dalsej operacii, teraz je 4 roky po a je stale ok klop klop

jana822
autor
21. feb 2010

to som rada 🙂 🙂

jana822
autor
25. feb 2010

maminky ma este niekto skusenost s tou ozonoterapiou??? 🙂

jankavt1
10. okt 2014

Odporucam ozonoterapiu pod CT s kolagenom a vlastnou plazmou u MUDR. Azim Ahmadzada v Dolnom Kubine

lakymiso
12. mar 2017

Veľmi odporúčam ozonoterapiu v Dolnom Kubíne.Bála som sa ,ale strach je silnejší,ako bolesť.Teraz vyvraciam ten strach,vôbec to nebolí,lebo vpich injekciou umrtvy.Je to super doktor...Nebojte sa !!!!🙂,nedajte sa operovať,ja som nemohla ani sedieť,poriadne chodiť a na druhý deň som bola fit.Cítim len ,že bol zákrok,neberiem konečne lieky od bolesti.🙂

andy1773
21. feb 2018

@lakymiso ja som absolvovala ozon.terapiu vcera v Dolnom Kubíne. Je mi o 90%lepsie.mozem len a len odporucit...personal je na jednicku

lulia
21. feb 2018

ja som bola na ozone ale pomohlo mi to len na cca 3 tyzden ..takze som musela absolvovat operaciu ...uz som po 2 op:( a stale tonie je dobre ..uz mam problemy aj s krcnou a hrudnou :ä

p_451
29. jún 2018

Dobry den nechcem otvarat novu temu ,ake su vase skusenosti s panom doktorom Azim Ahmadzada?

lakymiso
25. aug 2018

Užsom vybrala 2x ozon,trochu pomohol,teraz po roku idem ešte raz,Bratovi zabrala na prvý krát,ja mám valku odchýlku platničky,ale na operáciu v žiadnom pripade nejdem

hanicka45
7. feb 2020

Ahoj ja

lakymiso
7. feb 2020

Strach je väčší,ako bolesť,bola som 3x mne síce moc nezabrala,cítim sa lepšie,aspon sa môžem vyspat a otočiť sa v posteli bez bolesti,ale podla mňa pomúže a bolesť???? len poslenú injekciu som cítila,ale nie bolesť,ale tlaky,ktoré trvali pár sekund,skúsiť to treba