Pálenie hlavy

tamarinka2609
5. feb 2017

Ahojte.. chcem sa opytat ci tu nahodou nejaka mamicka nema take bolesti ,ako ja... Vacsinou pri bolesti hlavy ma pali hlava, resp.pokozna na nej..niekedy mam pocit ze ma bolia az vlasy.. mate s tym niektora tiez problem? neviete z coho to moze byt? Niekedy mam pocit , ze v tej hlave fakt nieco mam:( dakujem za dotazy

zuzi0911
5. feb 2017

@tamarinka2609 mna pali hlava,,,ide to z chrbtice,,,nemas s tym problem s chrbticou?

tamarinka2609
autor
5. feb 2017

nejako extra nie...sem tam ma boli chrbat, ked viac pracujem alebo podobne.. mozne to je, ze to ide z chrbtice...

xstachoox
19. feb 2017

Ahoj mavam to aj ja. Momentálne idem na operáciu dutin. Buď je to tým alrbo od krčnej chrbtice. Tam mám vyskočenu platničku. Začínam chodiť na rehabilitácie. Tak vážne neviem od čoho to je teda Na ORL mi povedali že od chrbtice a neurolog mi povedal že z dutín. Tak si vyberte. Inak už mávam z toho panickú úzkosť. Mám to už tri mesiace

tamarinka2609
autor
19. feb 2017

Ach, toto nase zdravotnictvo... to aby si clovek este vyberal,bud alebo... no uvidim, vytera to tak,ze budem musiet aj ja navstivit doktora

xstachoox
20. feb 2017

No ale už mi bolo povedané že je to aj zo psychiky. Tak ja už vážne neviem.

sisulia
20. feb 2017

s tymto som sa veru este nestretla ale ak si na hlave nemozes nic nahmatat, mohlo by to byt nieco spojene so psychikou. nebolo by naskodu navstivit lekara nech sa nato blizsie pozrie a mozno ta poposiela na chrbticu resp na sono alebo rengen. a istotne sa niekam posunies a vyriesi sa to, nie sa takto doma mucit co to asi moze byt☹

xstachoox
20. feb 2017

No posledné tri mesiace chodím po samých vyšetreniach. Magneticka chrbtice krčnej - vysunutá platnička. Chodím na rehabilitácie Ct dutín - chronický zápal liečený 4-ma ATB liečba nezabrala preto tá operácia. Neurolog mi povedal že tá chrbtica je ľahší cervikokranialny syndróm. Predpísal mi aj frontin na úzkosť mám ho užívať dva krát ráno a večer. Ale dávam si ho len v akútnych prípadoch lebo je návykový aspoň sa mi spí po ňom lepšie. Inak okrem toho pálenia ma dosť bolieva aj hlava na čele aj za očami cítim tlak teda resp. ten tlak cítim potom už v celej hlave. Po štyroch dávkach ATB som dostal už aj zápal žalúdka takže mám ešte aj diétu. Vol som na hadicu a teraz v piatok ai idem pre výsledky z čoho ten zápal žalúdka spôsobilo. Takže ak je to aj od psychiky tak už sa ani nečudujem. Tak ja len tak že po vyšetreniach som už pochodil až až

tanika
12. feb 2019

@xstachoox ahoj tymto všetkým som prešla dokonca trinoperacie dutin a nie je dobre neurológ si mysli že migrena ale podráždenie trojklanneho nervu som z toho na nervy .prodim ako si na tom ? Tie bolesti hlavy mám presne ako ty ? Čo mám robiť čo pomohlo .ta operaci dutin ti pomohla ? Lebo mne nie 😪dik moc za odpoved pomôže mi 😘ako ďalej s tým .

mata1407
2. mar 2019

@tanika ahoj...uz nemas tie bolesti hlavy?ja mam pálenie...zas sa mi to vratilo v lete som to mala...brala som ad nebolo mo dobre ale aspon to palenie prešlo no dnes zas ...krčnu chrbticu ze vraj tam nemam take hrozne nalezy a je bez utlaku...tetaniu mi zistili a draždivost nervov..pol roka som marodila som uz zas zufala ...

tanika
2. mar 2019

@xstachoox poprosím ťa pomohla ti operácia ? Dutin

xstachoox
2. mar 2019

@tanika pomohla ale všetko to bolo psychického problému

xstachoox
2. mar 2019

@tanika xstachoox@gmail.com napíš mail

mata1407
2. mar 2019

@xstachoox to pálenie hlavy bolo z psychiky??.,dakujem za odpoved

tanika
3. mar 2019

@mata1407 to sj mna zaujíma pretože dnes som dostala menzes a bolest v celé , pálenie na hlave na vrchu a natlakovana hlava ja neviem teraz mi to pripadá ako hormonálne z menzesu . Fakt už neviem dom na nervy 😪

tanika
3. mar 2019

@xstachoox takze na Emil ti píšem pretože som už fakt z toho n dne. Ja som po 4 operacii ale žeby tie bolesti hlavy prestali nie .ja pravda že mám aj tersz problém s dutinami opäť a zo dom boja teraz z novembri operovana zase takze kludne propustsm že som na nervy .😏

kukulienka44
6. apr 2019

@tanika
@mata1407 mna v decembri zacala palit hlava z vrchu alebo nad spankami...inokedy ako by mi z vnutra tlacilo...taka zvlastna "nebolest". Tiez pred menzesom sa mi to citelne zhorsovalo a este teda niekolko dalsich drobnych symptomov mavam akoze sa mi zahmli prave oko, pri prehltani citim prekazku v hrdle, tinitus-sustanie v uchu, obcas ked sa rano vysmrkam tak mam trosinku krvavych ziliek v sopliku 🙂 atd ...samozrejme ma vystrasilo co sa somnou deje, zvazovala som asi vsetky smrtelne diagnozy a tak sa mi pridruzili aj uzkostne stavy, bala som sa byt sama ... okolie ma nevedelo velmi pochopit, citila som sa ako cisty hypochonder kazdu chvilu nieco nove...neurolog mi diagnostikoval tetaniu a okrem magnezia mi poradil skusit neurol ale to som nechcela kedze vedlajsi ucinok po vysadeni byva aj uzkost tak mi to nedavalo zmysel...ani po mesiaci magnezia a cvicenia (tym som si chcela "vyrobit" hormon stastia prirodzene) palenie hlavy neprestavalo tak mi poradil este psychologa a akupunkturu...teraz k tomu co mi velmi pomohlo...zacala som chodit namiesto k psychologovi na terapiu Cesta (toto je drahsie ale ja uz som bola ochotna skusit cokolvek), beriem rano multivtamin a vecer polku magnerotu a necele 2 tyzdne chodim obden na akupunkturu. Pan doktor ma aj napraval a naordinoval mi cvicenie na chrbticu. Prioritne mi lieci krcnu chrbticu ale napichava mi aj psychotropne body. Neviem co z toho alebo ci kombinacia vsetkeho pomohla ale citim sa ovela lepsie. Nie som to este "ja" ale ak som sa predtym citila na 0% tak teraz som tak na 80% a naozaj verim ze toto by ma mohlo dostat do normalu. Tak mozno skuste tiez 🙂

tanika
6. apr 2019

@kukulienka44 ďakujem za odpoved .... takze problém psychika ? Ptodim a ako ke to d tou hlavou prešlo to ? Takze 1.tetania - liecba magnerot. 2.psychlog .3,akupunktúry ..... 4.napravenie chrbtice ???? Toto ti pomohlo ?

kukulienka44
6. apr 2019

@tanika nemyslim ze to je len o psychike...citala som vela o chrbtici a ta ma vplyv na nervovu sustavu a to zas na psychiku...a naopak ked si neni v pohode psychicky si stale "napnuta" a to ma vplyv zas na nervovu sustavu a prejavuje sa to aj fyzicky. Aspon tak si to vysvetlujem. Nie som odbornik len co sama seba sledujem. Moj neurolog mi hovoril ze ma cim dalej tym viac pacientov s mojimi priznakmi a ze je to touto dobou ze ludia su v strese. Velmi mi pomohli tie terapie aby som sa uvolnila a prestala sa bat ze umieram 🙂) uz vtedy sa mi polepsilo. A teraz ked chodim na tu akupunkturu tak prvykrat po niekolkych mesiacoch som bola relativne oki aj pred menzesom kedy som byvala fakt na nervy celu hlavu v krcoch. Na aku som bolazatial 4x a hovoril ze aspon 6 sedeni tak uvidim ale urcite odporucam uz teraz

matussara
22. sep 2019

@xstachoox podľa mňa psychika z dlhotrvajúceho stresu.

leameleg
24. dec 2019

Zdravím mamičky chcem sa opýtať už asi 6 deň má neskutočne páli hlava. Nie je to celý deň ale par krát do dňa a je to dosť nepríjemné. Krvný obraz mam v poriadku. Tlak tak isto chcem sa opýtať ci to ma niektorá t vás a co pomáha. Bola som s tým už aj na pohotovosti a mi lekár povedal ze je to od chrbtice ale ozaj neviem

mata1407
25. dec 2019

@leameleg nemusi to byť od chrbtice ja som mala pálenie hlavy vkuse ...asi tyž..Povedali ze to moze byť stres...Mám tetániu...tak aj to je jeden z ich priznakov...

leameleg
25. dec 2019

@mata1407 ďakujem mati za odpoveď❤️ takže navštíviť teda neurológiu a tam sa to dá krásne zistiť? Nikdy som tento problém nemala až teraz tak som sa trochu vystrašila

mata1407
25. dec 2019

@leameleg 😊🥰...nemaš zač....a ano neurologiu ...ale tam Ti tiež mozu povedať ze to je z chrbtice...ak nemaš ine priznaky len to pálenie hlavy...mne to prešlo az po nasadeni liekov. ...amytriptilinu...lebo ziadne na chrbticu ani injekcie od bolesti mi nezabrali..pálenie bolo stále...🥺

mata1407
25. dec 2019

@leameleg skús millgamu alebo magnezium nasadiť....pokial nepojdeš na neurologiu...😉

leameleg
25. dec 2019

@mata1407 akurát skúšam magne b6 forte... Ale cítim aj od krku bolesť uvidíme čo neurológia

leameleg
1. jan 2020

@tamarinka2609 Ahoj ja som bola na neurologickej pohotovosti kde ma pozrel neurolog ako reagujem a vysetril kladivom. Mam tie iste problemy ako aj ty palenie hlavy a ozaj neznesitelne... a povedal mi ze palenie hlavy sposobuje tetania alebo chrbtica ja idem na neurologiu teraz 20-teho som zvedava co povedia. ty si to bola nejako riesit ? alebo ti to preslo ?

leameleg
1. jan 2020

@zuzi0911 a bola si aj na neurologii ?

leameleg
7. jan 2020

@tamarinka2609 ahoj prepáč je to síce stary príspevok ale prešlo ta to pálenie? Ja to mam aktuálne už mesiac.. Co ti pomohlo alebo co zistili

tamarinka2609
autor
7. jan 2020

@leameleg ahoj, magnezium pomohol a vraj to je zo psychiky.Ale veru klop klop preslo ma to🙂

leameleg
7. jan 2020

@tamarinka2609 ako dlho to trvalo :( už to mám mesiac a každý den