Panická porucha a liečba antidepresívami

liptacka11
2. mar 2019

ahojte, lieci sa momentalne niekto s touto diagnozou? ako zvladate liecbu AD? prosim o podnety ako to zvladat, podelit sa o skusenosti

liptacka11
autor
7. mar 2019

@reny73 ja uz uzivam AD predpisane lekarkou, takze nie take ktore mi niekto poradi a davam si aj cecko, magnezium, becko. najprv som skusala pripravky na prirodnej baze ako persen, alebo depres, ale u mna to nemalo ziadny ucinok. vyskusala som aj odblokovanie od emocionalneho stresu, ale tiez to akosi nezabralo. lustim krizovky, pozeram komedie, sutaze, hudbu tiez pocuvam, takto sa snazim prist na ine myslienky. a ako sa ma tvoja dcera?

reny73
8. mar 2019

@liptacka11 Moja dcéra sa má o 80% lepšie.
Trvalo to pol roka ale pomaličky to šlo.
Ja som sa jej ani nemohla opýtať ako sa má. Hneď sa hnevala že keď sa jej na to spýtam tak jej to pripomeniem a že ona sa neopováži ani chvíľu na to nemyslieť. A to jej pomáha najviac.
Nemyslieť na to.
Nikdy.
Ani sekundu. V tej sekunde keď si na to spomenula tak začala spievať,aby bezmyšlienkovite silno dýchala.
A NEMYSLELA na to.

Bez obrovskej dávky vitamínu C by to nezvládla,ale cečko jej pomohlo.

Vravíš že berieš cečko? Koľko mg?

liptacka11
autor
10. mar 2019

@reny73 uz som sa ta to raz pytala, ze ci tvoja dcera pocas toho jej tazkeho obdobia chodila do prace, alebo studovala?....ved ja si tiez snazim zamestnat mysel vsetkym moznym......beriem 1000mg cecka.