Panické ataky

9. júl 2022

Ahojte. Mávam zlé obdobia dní keď mám veľmi silné panicke ataky som s toho hotová mám dve deti snažím sa starám sa o je no večer to na mňa doľahla najviac manžel ma nechape furt na mňa kričí že som lenivá že si idem ľahnúť okolo 19:30 ja mu to aj vysvetľujem že ma v noci strháva a mávam divne pocity je mi zle a pod on to nechápe stále na mňa nakričí som s toho hotová

luccija
9. júl 2022

Liecis sa?stale si myslim, ze za vacsinou depresii, uzkosti a panik su vzdy zle manzelstva tvoj muz je toho prikladom.Mas problem a on na teba nakrici?ako Ti pomaha, aby si nebola taka vycerpana?

lucia851
9. júl 2022

Treba navštíviť psychologa alebo aj psychiatra

autor
9. júl 2022

@luccija áno liečim sa užívaním lieky aj magnézium. On sa stará oddelí aj sa s nimi zaoberá to nemôžem povedať . No co sa týka mňa toto nevie pochopiť vždy musí byť umytý riad uvarené len u mňa to niekedy keď mam tieto stavy nejde nie je to často proste raz za čas no on mi ešte pridáva a za to je to ešte horšie neviem ako mu to už mam vysvetliť ze tým ze na mňa kričí to bude ešte horšie on mi povie ze som veľmi citlivá ze už sa mi nedá nič povedať

autor
9. júl 2022

O deti pardon

luccija
10. júl 2022

Asi na teba vyvija velky tlak, alebo je puntickar nie je to dobre take spravanie voci tebe