Pasáž pažeráka

tomasko9
3. aug 2018

Ahojte dievčence, mate niektora z Vás skusensoti s tymto vyšetreniM? dakujem

alexino72
10. aug 2018

@tomasko9 Ahoj, mam za sebou vysetrenie pomocou ultrazvuku, kontrolovali mi prehltaci reflex z dovodu ochorenia pazeraka, achalazie. Plus klasika gastro...ide o ultrazvuk?

tomasko9
autor
10. aug 2018

@alexino72 ahoj, tak ja som už absolvovala tu pasaž pažeraka,išla som rano nalačno, vypila som za pohar niečoho bieleho take huste,a kontroloval, to rtg ako to prechadza zo žaludka do pažeraka. a že to mam všetkov poriadku.

21janula21
17. aug 2022

@tomasko9 Dobrý deň. Je to bolestivé vyšetrenie? A kde ste ko konkrétne boli lebo tu unášať v okoli to nerobia, tak sa musím inde objednať. Dakujem”

arabela55
2. jún 2024

@alexino72 ahoj tiež si mala problém s prehltaním?

alexino72
3. jún 2024

@arabela55 ano mala, mne všetko stale v pažeráku a nešlo do žalúdka, čiže som mala stavy, že som až zvracala jedlo...malo kedy sa podarilo potlačiť vodou. Ako v súčastnosti si musím stále dávať pozor na veľké sústa a suché jedlo, ale je to na 80%lepšie určite po operácii. Mne to určili ako achalaziu, ktovie. Som aj silný tetanik, čiže možno jedno s druhým.

arabela55
3. jún 2024

@alexino72 aha ďakujem ja tiež mám tetaniu neviem či silnú, chcem skúsiť ešte cviky na blúdivy nerv keďže ten riadi prehltanie