Pernamentný make up pier - skúsenosti

katkabridova
10. feb 2017

Ahojte baby mate niektora skusenosti s pernamentnym make upom pier.Dakujem

myska_hryzka
10. feb 2017

Ahoj, mám s tým dosť bohaté skúsenosti. Donedávna som sa tým živila, ale keďže som dostala ekzém na ruky z gumových rukavíc, musela som prestať. Čo Ťa zaujíma?

katkabridova
autor
11. feb 2017

@myska_hryzka Ahoj dakujem za odpoved.Si ma moc potesila.Tak ja som chcela vediet ci to je dobry napad.Napr.teraz som nahodou videla. Video z tych premien o 10r.mladsi.Jednej pani ze tak zvacsovali.A dost to bolo vidiet ze ro nad pery mala vytetovane.take neprirodzene.a zas nieje to malo penazi.kolko to asi vydrzi.a dala by sisi to?dakujem

myska_hryzka
12. feb 2017

Urcite to je dobry nápad, ale veľmi pozorne a opatrne si zváž u koho si to dáš spraviť. Prever si fotky prác tej kozmetičky, referencie. Chod na konzultáciu a klaď otázky. Najmä si zisti akú dlhú má prax, koľko ludí uz cca vytetovala, nech ti ukáže fotky svojej vlastnej roboty pred a po. Aké má pigmenty? Odkial su? (Kvalitne su iba zo Svajciarska, nemecka a USA, Francuzska) Ake ma anestezy? Mala by mat jednu pripravnu ktoru ti necha cca 30 minut pred vykonom kremovu alebo gélovu a druhu kvapalnu, ktoru ti bude pridavat pocas tetovania. Priprav sa na to, ze to boli!!! To ze to neboli su kecy 🙂 Boli to kazdeho a to som mala velmi kvalitne a silne anestezy. Ibaze kazdeho inak, niekoho viac, niekoho menej. Pery su citlive tak sa na to priprav. Ked dobre zaberu anestezy tak potom po chvili uz nebudes citit nic. Tiez by s tebou mala kozmeticku prebrat pripravu na zakrok, ak trpis herpesmi, treba na to vybrat pred tetovanim lieky a kupit si specialnu mast, lebo herpes je velmi castou komplikaciou po tetovani pier aj u zien, ktore herpes nikdy nemali. Problem je, ze tam kde sa spravi herpes nechyti tetovaz. Zakrok sa musi opakovat cca po mesiaci. mali by ste namiesat farbu presne pre teba, podla tvojich predstav, fototypu, vlasov, sposobu licenia. Mala by sa ta pytat na ochorenia a mala by si podpisovat informovany suhlas ohladom zdravotneho stavu. Kontraindikacie su nachladnutie, menzes, tehotenstvo a kojenie, cukrovka, pri stitnej zlaze to horsie chyta, ekzemy, vysoky tlak, nádorové ochorenie akékoľvek, a branie antibiotik. Prelustruj facebook, hladaj stranky aj s recenziami, radsej si zacestuj do vedlajsieho mesta a radsej zaplat viac ako menej, alebo si radsej nedaj spravit nic. Na tomto je nebezpecne setrit. Aha a vydrzi to cca 2-3 roky.
Fuuu, je toho vela, pytaj sa co ta zaujima.

katkabridova
autor
14. feb 2017

Jeeej dakujem som necakala zw au ludia ktory si daju zalezat na takejto odpovedi kvoli cudziemu cloveku.Som. az sokovana za odpoved dakujem.Potom sa spytam.Ked ma casom napadne
Pa zatial.

myska_hryzka
15. feb 2017

Nemáš za čo, s radosťou, pa

petramarec
6. apr 2018

Ahojte prepacte,ze sa miesam do rozhovoru,akurat som 4-dni po tetovaní pier a urobil sa mi herpes ☹ co si mozem na to dat??Dakujem krasne

aniet
6. dec 2020

@myska_hryzka ahoj 🙂 k tomu tetovaniu pier by som sa rada spýtala ako to vyzera keď farba odchádza. Ja mám napríklad tetovane obočie asi z pred 3rokov a vidno mi ešte farbu na niektorých miestach viac na iných menej, ale je tam línia obočia.
Ako to vyzera keď sa farba vytráca z pier ? Či to nevyzerá veľmi neprirodzene.
Ďakujem za odpoved

radynadzlato
17. dec 2021

Ahoj, pigment odpadava tiez postupne.Akurat na perach je vyraznejsi aj pri svetlej farbe..z ktorej je chrasta dalsi den…je to individualne, ale pocas covid doby ruska pomahaju.Akurat odporucam vzdy ciste a potetovani hned skamku na pitie😉 Ziadne bozkavanie a fajcenie.
Kosice a Bratislava salon Diamondface.
Zaroven robi aj akreditovane kurzy permanentneho makeupu a kozmetiky.

balabasm
2. sep 2022

Mám pol roka po a stále takto:

tamiajoy
29. okt 2022

@balabasm ahoj.Mas to nádherné. Aký spôsob to je?aquarell?Bolelo veľmi?Máš to naleskovane ci bez lesku to tak pekne vyzerá?A môžem poprosiť kontakt adresu kde ti to robili? Ďakujem 🙂

balabasm
2. nov 2022

@tamiajoy Ďakujem, no zásluha patrí kozmetičke 🙂 Áno, je to aquarell lips metóda a robili mi to v salóne AristorA v BA.

tamiajoy
2. nov 2022

@balabasm ďakujem. Tiež som z BA.Je jedno ku ktorej sa objednam?Veľmi to boli?

balabasm
3. nov 2022

@tamiajoy v tom salone maju len jednu kozmeticku, ktora robi permanentny makeup obocia pier. A da sa to vydrzat, davaju lokalne anestetika 🙂

malycka
29. aug 2023

Ahojte vieš že je to staršia téma ale idem skúsiť ma niekdo skúsenosti minulý týždeň mi v jednom salóne testovali peri ten deň aj druhý boli krásne len dneska ich mám také isté ako pred tetovaním hlavne vrchnú peru stalo sa to aj vám ďakujem