Pichanie v konečníku

monca1109
30. okt 2016

Dobrý den, mám taký problém,že občas mám takú vystrelujucu bolesť do konečníka,resp. by som to nazvala pichaním. Nieje to často,ale niekedy to zabolí tak až ma mykne. Taktiež som si nedávno objavila akoby mini hrčku pri konečníku, nebolí,nekrváca- neviem ani odkedy to tam už mám. Može sa jednať o hemoroida? O niekolko dní idem ku gynekologovi na prehliadku, bude mi on vedieť povedať čo tam mám,resp. bude mi vedieť pomocť? ☹

dakujem za odpoved 😕

lowely
30. okt 2016

@monca1109 Mozes si byt ista ze to je vnutorny hemoroid. Odporucia ti masticky a cipky, ale ak je to obtazujucejsie, da sa to riesit zakrokmi. Predpokladam ze ta hrcka je akoby podliata krvou pravda ?

monca1109
autor
30. okt 2016

nieje to také obtazujuce, neni to velké,nezavadzia mi nič,iba to pichanie mi vadí,nieje to prijemné..popravde to hrcku ani nevidno,iba ked "natiahnem" v okolí kožu..
takže zakrokom by som to asi ani neriešila..
gynekolog mi s tym bude vedieť pomocť a poradiť čo s tym?

lowely
30. okt 2016

Gynekolog ti moze povedat ake maste a gely ale to nie je v jeho kompetencii. To pichanie je neprijemne, mala som to, to znamena ze doslo k tromboze toho hemoroidu. Mozes ich mat pokojne aj viac vo vnutri a nemusia byt hmatatelne. Vsimni si napriklad ci ti vyfukovanie plynov ide lahko alebo tazsie.. ak tazsie, treba to riesit. Mne doktor povedal ze sa mi tam z toho vacsieho usadenie toxinov vytvoril maly polyp a to uz treba riesit. Chodila som k doktorovi Keherovi do Ziaru nad Hronom, vnutorne hemoroidy mi stiahol infracervenym teplom asi na troch zakrokoch, nebolo to vobec bolestive.

monca1109
autor
30. okt 2016

dakujem za info..ked nie gynekolog, tak k akému doktorovi s tým mám ísť?

lowely
30. okt 2016

@monca1109 Ja som si nahodou nasla tohto doktora http://www.keher-chirurgickecentrum.sk/ , neviem skadial si... no skus popatrat na internete kto to riesi v tvojom okoli.

monca1109
autor
30. okt 2016

ja len som chcela vedieť , či to rieši chirurg,obvodny alebo za akym mam isť, nie určité meno doktora 🙂

vieš mi aj povedať , ako prebieha vyšetrenie a hlavne či je bolestivé?

lowely
30. okt 2016

Prehmata ti konecnik a bolestive to nie je, neboj.

monca1109
autor
30. okt 2016

ok vdaka 🙂

anjelikdianka
18. jan 2017

@monca1109 ahoj,ako si dopadla?bol to hemoroid.Ja mam to iste a neviem ked to neprestane boliet za akym doktorom mam ist na vysetrenie.Mastim s mastickou faktu.

lenicka09876
13. sep 2017

Ahojte baby ... Už asi dva mesiace mám strašnú bolesť v konečníku a v pravom podbrušku. .není to vkuse ale raz za čas ..ale keď sú bolesti tak riadne ...v bruchu to boli hrozne a nemôžem sa ani pohnúť... Mám pri Tom hrozne veľa vaginálneho výtoku.. myslíte,že to môže všetko byť zo slepého čreva ...v rodine máme operovaných dvoch na slepé črevo ...poraďte plis

sofia1410
21. jan 2020

@monca1109 ajoj prosim ta ako si riesila ten hemoroid?

adia11
24. apr 2020

@lenicka09876 ahoj,prosim ta,poriesila si to?ja mam tie bolest podbruska,aj konecnika.vytok nie.chystam sa k dr pomaly 🙈

ellwie5
24. dec 2020

@adia11 ahoj, prosim ta, ako si dopadla u dr.? mam tiez podobny problem...dakujem!

adia11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adia11
27. dec 2020

@ellwie5 ja som si davala mast avenoc a
nastastie preslo.ale vzdy ma to drzi aspon 3 dni ked to zacne :(

ellwie5
30. dec 2020

@adia11 tak asi hemoroidy.. :( Dakujem za odpoved a prajem vela zdravicka! 🙂

vorkola
28. nov 2021

@lenicka09876 Aj ja mam to iste,lenze ja mam bolesti v lavom podbrusku,Ako to riesis?