• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pichavá bolesť v krku. Neviete čo to môže byť?

31. mája 2013 
ahoj mam doslova taku bodavu bolest v lavej casti krku viac naspodu,neviete co to moze byt?zeby nieco so stitnou zlazou??ako sa prejavuje bolest,alebo ako zistim,ze to ma suvislost napr.zo stitnou zlazou??
26. mar 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stitna zlaza se projevuje jinak.byla jsi uz na ORL?
26. mar 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aponchie nie ono mi to zacalo viacmenej len dnes ak to neprestane vyhladam lekara.
26. mar 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to muze bejt cokoliv ale to je takhle tezko radit :wink:
26. mar 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka skús sa vypítať neurologovi môže to byť aj zaseknutý nerv. a niekedy to pichá aj od zubov, takže určite k doktorovi a ten poradí odborníka:slight_smile:)
26. mar 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasnacka zajtra tam bezkam..dakujem.
26. mar 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den Mirka!prosim vas čo ste to vtedy mali ked vas pichalo v krku ,lebo aj už tyžden picha vkrku ako keby v hrtane nie v hrdle diky
19. apr 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka414 Môžem sa opítať čo ste mali vtedy ked vás pichalo v krku,lebo ja tiež cítim také pichanie v krku okolo hrtanu,nie je to silná bolesť ale citim to.čo vám na to povedal lekár? Dakujem.
28. máj 2013 o 12:38  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marecita Ahoj.A ti si bola u lekára stým pichaím v krku?Alebo to pešlo?
28. máj 2013 o 15:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anjelikdianka ano chodila som rok skoro každy mesiac ku krčnemu a ten vždy povedal že tam mam všetko ok.že to nemam nič s hrdlom,potom som bola aj v Lubochni či to nahodov nemam zo štitnej žlazy lebo už rok sa liečim na zvyšenu funkciu ale aj tam mi povedali že to nemam s toho tak ja potom neviem s čoho to ,teraz ma to tiež občas picha boli v hrtane ale po 3-4 dnoch to prejde za dva tyždne zas a tak to ide dookola ,fakt neviem kde s tym mam ist .a teba to kde presne picha boli?
29. máj 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě se stalo něco podobného v lednu @marecita - měla jsem pocit, že mám v krku i křeče, píchalo tam, bylo to nepříjemné. Zjistla jsem, že to přestává v určité poloze. Šla jsem s tím paradoxně na ortopedii, protože jsem cítila i krční páteř. dostala jsem nějaké léky a límec a za asi týden to přešlo. Dr. říkal, že to asi k tomu bude, prostě nějaký nerv. Zkus tedy skočit i tam nebo rehabilitace.
29. máj 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veru324 už viacej ludi mi povedalo že to može byt aj s krčnej chrbtice ,tak najbližšie musim behnut na ortopediu diky
29. máj 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marecita Dneska som bola u lekára ale nič tam vraj nevidí,len že mám hrdlo červené,zobrala mi krv a zajtra idem po výsledky a podľa toho ked tam je zápal tak mi predpíše nejaké antibiotiká,a ked ani tak neprestane bolieť pošle ma na krčné.
30. máj 2013 o 13:12  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna ked pichalo v krku, tak mi na uzv zistili v krku cystu. Sama od seba ale zmizla a pichanie prestalo. Len musim chodit na kontroly. :unamused:
30. máj 2013 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krvné testy sú v poriadku,antibiotiká nepredpísala vraj nepotrebujem,ked to neprestanem cítiť to pichanie v krku mám isť na krčné na vyšetrenie. :angry:
31. máj 2013 o 18:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok